Da li je Vučić heroj ili izdajnik?

Da li je Vučić heroj ili izdajnik?

  • Heroj

    glasova: 6 15,8%
  • Izdajnik

    glasova: 32 84,2%

  • Ukupno glasova
    38

guslar1389

Buduća legenda
Poruka
27.394
Vucic preko 10. godina vlada Srbijom, sa podrskom od preko 60% gradjana Srbije i svakodnevno na na svim kanalima, novinama i portalima Srbije. On je gradio autoputeve, obnovio voz, doveo strane kompanije u Srbiju, i finansirao prve filmove o bitnim nacionalnim temama poput Oluje i Jasenovca. Ali s druge strane, on je okrivljen za mnoge afere, za megalomansko-diktatorsko ponasanje, nedostojanstven/sluganski pristup prema zapadu, za trovanje i zaglupljivanje naroda Srbije sa rijalitijom/pinkom, i za postepeno odricanje Kosova i Metohije. Danas Vucic oblikuje zivot Srbije u svakom smislu i postojao je neka vrsta ,,brenda", i sinonim za Srbiju.

Da li je po vama Vucic heroj ili izdajnik Srbije?

 
Poslednja izmena:
Vucic preko 10. godina vlada Srbijom, sa podrskom od preko 60% gradjana Srbije i svakodnevno na na svim kanalima, novinama i portalima Srbije. On je gradio autoputeve, obnovio voz, doveo strane kompanije u Srbiju, i finansirao prve filmove o bitnim nacionalnim temama poput Oluje i Jasenovca. Ali s druge strane, on je okrivljen za mnoge afere, za megalomansko-diktatorsko ponasanje, nedostojanstven/sluganski pristup prema zapadu, za trovanje i zaglupljivanje naroda Srbije sa rijalitijom/pinkom, i za postepeno odricanje Kosova i Metohije. Danas Vucic oblikuje zivot Srbije u svakom smislu i postojao je neka vrsta ,,brenda", i sinonim za Srbiju.

Da li je po vama Vucic heroj ili izdajnik Srbije?

Ni jedno ni drugo. Ali je najbolje što sada imamo. Ja ne vidim boljeg od njega.
 
Вучић је херој. Да сам на његовом месту пружио бих вам још веће сиромаштво, да вам стандард квалитетног живота постане кришка хлеба за вечеру и ништа више. Мој деда се купао хладном водом, живео у старој кући која је била напревљена од блата и трске, јео дневно три иста оброка: хлеб и чај. И је л' му фалило шта ? Није, наравно да није... Ви сте много размажени, само кукате к'о неке... да се не изражавам... Хоћете да пушите цигарете, хоћете да пијете алкогол, да се дрогирате, па не може... И то ''не може'' ваc мучи.
 
On je samo čedo jugoslovenske udbaške duboke države, koja je uradila sve da razbije srpski interes u korist maloumne okoline, po diktatu jačih svetskih struktura.Izabrali su njega,ovakog nikakvog, da bi nam se usput i narugali
da, da bi se narugali srpskom narodu...jos bih dodao, da pokazu srpskom narodu koliko je ,,krezub" cim jwsan veliki deo naroda veruje u pilece nogice, brze pruge, letece automobile, srpski kmercedes i slicne nebuloze
 
60% Srbije nekim cudom je odusevljen s njim.
Ни ја то себи не могу објасним тај Феномен.
Али није да нисмо,имали смо у 3 Наврата жешће АНТИвучићевске протесте где су брате Родитељи изводили своју рођену Децу на Улице и сликали их,снимали их-Мрзим Вучића-.
Онда се он нахнадно сетио да дели неке паре..
Углавном,код претходна 2 Избора-то отворено се дели 40 Евра по Гласу.

нахебаћемо :(
 
Мој деда се купао хладном водом, живео у старој кући која је била напревљена од блата и трске, јео дневно три иста оброка: хлеб и чај.

Dakle zato sto tvoj deda zivio u kuci od blata i trske, i svaki dan rucao samo hljeb....treba narod Srbije da bude zadovoljan Vucicem dovijeka?
 
Dakle zato sto tvoj deda zivio u kuci od blata i trske, i svaki dan rucao samo hljeb....treba narod Srbije da bude zadovoljan Vucicem dovijeka?

Народ треба да буде самосталан, способан и да не зависи од својих родитеља, државе, Вучића. Ако ти се једе месо, улови дивљач... Вама је крив Вучић и држава зато што вам не дају новац, то је ваш проблем. Јесте заслужили тај новац ?
 
Народ треба да буде самосталан, способан и да не зависи од својих родитеља, државе, Вучића. Ако ти се једе месо, улови дивљач... Вама је крив Вучић и држава зато што вам не дају новац, то је ваш проблем. Јесте заслужили тај новац ?

Aj da ukinemo glasanje i izbore, pa da narod samostalan i sposoban zivi od svog rada i ne bira niti kritikuje predsjednika.
 
Народ треба да буде самосталан, способан и да не зависи од својих родитеља, државе, Вучића. Ако ти се једе месо, улови дивљач... Вама је крив Вучић и држава зато што вам не дају новац, то је ваш проблем. Јесте заслужили тај новац ?
Шта причаш ти?
Ти у Земљи Србији НЕ МОЖЕШ ништа да средиш ако ниси Члан Странке!
Инфлација нам 120%- он нам прича о 30%!
Хапсе се људи,Новинари који имају Критички Став према њему!
Ослобађају се његови Људи који су у тешким криминалним Радњама!
Имамо Минималну цену 1 сата радног времена од неких 135 дин . који не може да покрије ни 1/4 потрошачке Корпе.
Распродаје нам Земљу ,српску Територију..
Ове године имаћеш 3 поскупљења Струје по 8 %..3 пута 8 =24% у Земљи која може пола Европе опуштено да снабдева струјом.
И онда те намерно толико унереди да наступа оно: САмо ме нахрани Господару и бићи ти веран Роб-.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Председник државе не може бити ни херој ни издајник,
али може бити мање или више вешт руководилац.

Мислим да јесте добар возач овог нашег српског аутобуса,
и мада је пут све кривудавији још се не сурвасмо.

Надам се да ће тако и остати,
једном ће ваљда пут постати проходнији, равнији,
са мање серпентина и немогућих успона ...
 
Шта причаш ти?
Ти у Земљи Србији НЕ МОЖЕШ ништа да средиш ако ниси Члан Странке!
Инфлација нам 120%- он нам прича о 30%!
Хапсе се људи,Новинари који имају Критички Став према њему!
Ослобађају се његови Људи који су у тешким криминалним Радњама!
Имамо Минималну цену 1 сата радног времена од неких 135 дин . који не може да покрије ни 1/4 потрошачке Корпе.
Распродаје нам Земљу ,српску Територију..
Ове године имаћеш 3 поскупљења Струје по 8 %..3 пута 8 =24% у Земљи која може пола Европе опуштено да снабдева струјом.
И онда те намерно толико унереди да наступа оно: САмо ме нахрани Господару и бићи ти веран Роб-.

Ово је био сарказам. С друге стране мислим да смо ово заслужили, не само грађани Републике Србије, већ сви грађани бивши југословенски држава. Пљујемо и поништавамо време кад се најбоље живело на овим просторима с тим како смо до простачког штапа стигли зато што је Тито био злочинац, како је СФРЈ у великим дуговима, идт... Ајде, нека мени неко каже шта је било лоше тад. Људи су радили, од тих плата су могли возити нове аутомобиле, градили куће (чак и данас велики проценат људи живи у кућама и зградама које су направљене за време те ''страшне'' владавине Тита), криминал је био сведен на минимум до почетка деведесетих година прошлог века, тј. било је ситног лоповлука, џепарења, али већи криминал од тога није постојао у СФРЈ. Кад човек пљује у бунар из којег је некад пио воду, он пресуши, нама се то константно дешава.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Председник државе не може бити ни херој ни издајник,
али може бити мање или више вешт руководилац.

Мислим да јесте добар возач овог нашег српског аутобуса,
и мада је пут све кривудавији још се не сурвасмо.

Надам се да ће тако и остати,
једном ће ваљда пут постати проходнији, равнији,
са мање серпентина и немогућих успона ...
Пуца НАМА У СУШТИНИ за те бусеве и кривудаве Путеве,Поето мој романтични :hahaha:

Ја желим,ја захтевам да ми плата(ИЛИ ТИ ОВАЈ мИНИМАЛАЦ), покрива бар 3/4 потрошачке Корпе јер
ти НИКОМЕ не мош се обратиш у зЕМЉИ ЗА ПОМОЋ ,кад ти истекне 6 месеци Бироа.

Онда не би било потребе да нам каче сад -ЗУЈАЛИЦЕ- НА путере,јестива Уља,колаче и сл. по прехрамбеним продавницама,
знаш ..Песниче проходни са мањком серпентина?
 

Back
Top