Da li je Vil Smit udario Kris Roka u ime sponzora?

Pfizer, Novartis, Eli Lilli, Incite i Ekact Sciences su sponzorisali dodelu Oskara za 2022. godinu, što je, prema nekim profesionalcima u oblasti biofarme, bio „neuobičajen preokret za industriju“. Verovatno ste čuli za to kako je Vil Smit ošamario Krisa Roka? Smit se navodno uvredio zbog komentara o nedostatku kose njegove žene.

Žada Pinket Smit ima alopeciju areatu, za koju se veruje da je autoimuni poremećaj. Nije li onda neverovatno da Pfizer, glavni sponzor ovogodišnjih Oskara, radi na leku za alopeciju? Najavili su „vrhunske rezultate“ ispitivanja faze 2b/3 u avgustu 2021.

Posebno je zanimljivo jer tri druga sponzora — Eli Lilli, Incite (u partnerstvu sa Lilli) i Novartis — takođe imaju skoro spremne lekove za alopeciju. Slučajnost? Ili vešto prikriveni reklamni trik za lekove koji će uskoro biti pušteni u prodaju? Ako je ovo drugo, to bi potpuno promenilo koncept podsvesnog oglašavanja.

Pogledajte prilog 1132358
Ja ne znam koje vilov smitov nasin ponasanja, ali iz prilozene vesti, iz same vesti se odma zakljucuje da se radi o obostranoj zavisti zapada nad Русијом!

A ja ti to pravo da ti kazem i ne gledam ameriku, jer svaki drugi amerikanac ide kod psihologa
 
U svakom slučaju, poruka je grozna.
Komičar ne zaslužuje da bude napastvovan.
Iz najbolje namere su proistekle ideje;
Kad bih pristala na to ponašanje, pristala bih i da Zokija i Ivana bilo ko pesniči na svakom koraku, ali na prvo tako nešto bih osećala dužnost da se aktiviram.
Will Smith je cool, ali batinanje nije cool.
Ko prstom napadne naše komičare, imaće velike probleme, tako da vam nije palo na pamet!

Ali ovde niko nikog nije batinao, pobogu. :lol:
Pogledaj taj šamar, viđao sam bolje odglumljene šamare i u filmovima sa Čak Norisom. Čak i reakcija publike je užasno loše odglumljena.
 
Управо прочитах да је његовој каријери крај... чак се иде дотле да серија која је са њим завршена оде на
Po mom misljenju cela prica je primitivna.
Holivud je nekada bio elegantan...nekada, ocigledno davno.
Nekada su ljudi imali granicu u prepricavanju svog zdravstvenog kartona. Nije sve bio marketing.
Nekada su komicari bili zapravo duhoviti.
Nekada smo znali u sta se ljudi ne diraju, sta nije za sprdnju.
Nekada su glumci imali toliko jake uloge da bi akademija dala nagradu nakon teske odluke a mi se ljutili jer su drugi nominovani bili takodje za nagradu.
Nekada se znalo da Kralj Ricard nije film koji bi akademija uopste uzela u obzir.
Nekada si morao da radis da bi postao karakterni glumac i da budes dostojanstven makar na toj dodeli na kojoj i novinari imaju frak.
I najvaznije...nekada cele noci nismo spavali prateci direktan prenos sa ljubaznim komentarima nase novinarke koja se specijalizovala za film...a sada...sada nismo ni znali da je dodela...
Nekada je omaleni Roberto Beninji skocio na stolicu od srece kada je cuo ime svog filma.
Ali treba napraviti Zivot je lep pa dopustiti sebi da skocis dok cela planeta te noci navija za tebe jer si zasluzio nagradu.

Ovo je primitivno sa svih strana i nemam drugu rec.
Апсолутно се слажем са свиме написаним!!!
Неваспитање и некултура у сваком сегменту друштва и не види јој се крај :aha:
 

Back
Top