Da li je veličina vagine bitna?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.809
Postavljam ovde na muškarce jer mislim da je nama bitnije da znamo. Žene možda hoće a možda i neće o tome da pričaju.

A cela stvar je direktno vezana za obrnuto pitanje, da li je bitna veličina našeg organa za uživanje i oplodnju.

Sensei.jpg


Samo da nabacim neke činjenioce:
Ispitivanja su ustanovila da je prosečna veličina (dubina) vagine kod žena koje nisu radjale izmedju 7 i 8 cm u nenadraženom stanju.
Kada je žena uzbuđena, povećava se na 11 do 12 cm.

Mislim da je lako zaključiti koliko je dovoljno?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Postavljam ovde na muškarce jer mislim da je nama bitnije da znamo. Žene možda hoće a možda i neće o tome da pričaju.

A cela stvar je direktno vezana za obrnuto pitanje, da li je bitna veličina našeg organa za uživanje i oplodnju.

Samo da nabacim neke činjenioce:


Mislim da je lako zaključiti koliko je dovoljno?
ne znam ni jednu zenu koja zna dubinu svoje vagine u cm :lol:
mislis da ima neka koja to meri?
 
o tome i pričam. Mislim da su mnogi muškarci preopterećeni da im je suviše mali?
Jesu preoptereceni. To je vise psihicka igra uporedjivanja sa drugim muskarcima kao neka vrsta dominacije. Nema to veze sa zenama.

Mnogo vaznije od duzine penisa jeste trajanje seksa. Ako imas prevremenu ejakulaciju, sta onda da cini kada si ti gotov za minut? Nije se ni zagrejala. To je problem.
 
Jesu preoptereceni. To je vise psihicka igra uporedjivanja sa drugim muskarcima kao neka vrsta dominacije. Nema to veze sa zenama.

Mnogo vaznije od duzine penisa jeste trajanje seksa. Ako imas prevremenu ejakulaciju, sta onda da cini kada si ti gotov za minut? Nije se ni zagrejala. To je problem.

Kada šacuješ devojku, ne šacuješ joj vaginu, to dal ceš joj i videti, gledaš joj u kukove, koliko su široke..što širi kukovi, lakše će da radja.
Drži se teme,šaceru
 
ne znam ni jednu zenu koja zna dubinu svoje vagine u cm :lol:
mislis da ima neka koja to meri?
imam nonijus ako te zanima :D

Postavljam ovde na muškarce jer mislim da je nama bitnije da znamo. Žene možda hoće a možda i neće o tome da pričaju.

A cela stvar je direktno vezana za obrnuto pitanje, da li je bitna veličina našeg organa za uživanje i oplodnju.

Samo da nabacim neke činjenioce:


Mislim da je lako zaključiti koliko je dovoljno?
a dje slika? :D
 
ne znam ni jednu zenu koja zna dubinu svoje vagine u cm :lol:
mislis da ima neka koja to meri?
A jesi li znala da su to prosečne vrednosti?
A da li neka meri.... pa ako je imala iskustva sa predugačkim, onda sigurno zna gde su granice?

jel da stavljaš na FB? ;)

okasnio sam sa slikom, nisam gazda u ovome pedeefu
 
Jesu preoptereceni. To je vise psihicka igra uporedjivanja sa drugim muskarcima kao neka vrsta dominacije. Nema to veze sa zenama.

Mnogo vaznije od duzine penisa jeste trajanje seksa. Ako imas prevremenu ejakulaciju, sta onda da cini kada si ti gotov za minut? Nije se ni zagrejala. To je problem.
ako si citao 11 minuta sve ce ti biti jasno..inace predigra je bitna a ne trajanje odnosa
 

Back
Top