Da li je varanje partnera/ke ok?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Dobar dan svima,
juče sam imala priliku da razgovaram sa mojim prijateljem,koji mi je ispričao nešto što je meni bilo jako zastrašujuće.
Radi se o tome da je neki njegov drug iz kraja,koji ima samo 23 godine u braku sa devojkom koja ima 22 godine,i ta devojka je zatrudnela sa svojim mužem.Kolega mi je ispričao da se otac deteta baš nije lepo poneo prema svojoj ženi.Pre Nove godine 2020,taj drug moga kolege,čija je žena bila trudna,varao je svoju trudnu ženu i trošio novac na razne stvari,a u toku Nove godine,ostavio ju je samu da slavi,a on otišao da se provodi sa društvom.Inače je zahtevao od nje da mu u takvom stanju titra,da pere sudove,pere veš,sprema ručak,itd.Za varanje joj naravno nije rekao,a ni ona nije posumnjala da ju je varao duze vreme tokom njene trudnoće.Pre nekoliko dana,ona se porodila i njen muž se pravi kao da nije počinio prevaru.Da li mislite da je to u redu?Da li mislite da ako neki partner stvarno voli svoju partnerku,dolazi do varanja?Da li mislite da je u redu varati svoju trudnu ženu?
 
Није варање ако нема емоција у сексуалном односу са трећом особом.

Само гимнастика.

Под условом да је муж тај који шврља у слободно време.

Није лепо што је оставио саму за НГ и није уз њу док је трудна и што не дели обавезе кућне са њом.

А гимнастика је тотално ок.
 
Dobar dan svima,
juče sam imala priliku da razgovaram sa mojim prijateljem,koji mi je ispričao nešto što je meni bilo jako zastrašujuće.
Radi se o tome da je neki njegov drug iz kraja,koji ima samo 23 godine u braku sa devojkom koja ima 22 godine,i ta devojka je zatrudnela sa svojim mužem.Kolega mi je ispričao da se otac deteta baš nije lepo poneo prema svojoj ženi.Pre Nove godine 2020,taj drug moga kolege,čija je žena bila trudna,varao je svoju trudnu ženu i trošio novac na razne stvari,a u toku Nove godine,ostavio ju je samu da slavi,a on otišao da se provodi sa društvom.Inače je zahtevao od nje da mu u takvom stanju titra,da pere sudove,pere veš,sprema ručak,itd.Za varanje joj naravno nije rekao,a ni ona nije posumnjala da ju je varao duze vreme tokom njene trudnoće.Pre nekoliko dana,ona se porodila i njen muž se pravi kao da nije počinio prevaru.Da li mislite da je to u redu?Da li mislite da ako neki partner stvarno voli svoju partnerku,dolazi do varanja?Da li mislite da je u redu varati svoju trudnu ženu?
mislim da mi je pre svega žao deteta pored ta dva roditelja...
ne zna se ko je gori slučaj
 
Није варање ако нема емоција у сексуалном односу са трећом особом.

Само гимнастика.

Под условом да је муж тај који шврља у слободно време.

Није лепо што је оставио саму за НГ и није уз њу док је трудна и што не дели обавезе кућне са њом.

А гимнастика је тотално ок.
Ali zašto tražiti seks sa strane,kada već sve ima pokraj te devojke?Da li Vi mislite da je pravedno varati devojku?Kako bi bilo njemu daje ona njega prevarila?Ovako se osigurao,ona trudna sa stomakom do patosa,a on ide okolo i vara je.
 
Dobar dan svima,
juče sam imala priliku da razgovaram sa mojim prijateljem,koji mi je ispričao nešto što je meni bilo jako zastrašujuće.
Radi se o tome da je neki njegov drug iz kraja,koji ima samo 23 godine u braku sa devojkom koja ima 22 godine, i ta devojka je zatrudnela sa svojim mužem.Kolega mi je ispričao da se otac deteta baš nije lepo poneo prema svojoj ženi.Pre Nove godine 2020,taj drug moga kolege,čija je žena bila trudna, varao je svoju trudnu ženu i trošio novac na razne stvari,a u toku Nove godine,ostavio ju je samu da slavi,a on otišao da se provodi sa društvom.Inače je zahtevao od nje da mu u takvom stanju titra,da pere sudove,pere veš,sprema ručak,itd.Za varanje joj naravno nije rekao,a ni ona nije posumnjala da ju je varao duze vreme tokom njene trudnoće.Pre nekoliko dana,ona se porodila i njen muž se pravi kao da nije počinio prevaru.Da li mislite da je to u redu?Da li mislite da ako neki partner stvarno voli svoju partnerku,dolazi do varanja?Da li mislite da je u redu varati svoju trudnu ženu?
Dobro je što si evoluirao i našao pravi naziv za tu žensku osobu do kraja ovog tvog posta, pošto su retke takve udate, koje su zatrudnele sa mužem i porodile se, a pri tom ih i dalje smatraju devojkama.
 
Ali zašto tražiti seks sa strane,kada već sve ima pokraj te devojke?Da li Vi mislite da je pravedno varati devojku?Kako bi bilo njemu daje ona njega prevarila?Ovako se osigurao,ona trudna sa stomakom do patosa,a on ide okolo i vara je.

А зашто јести Милку и Тоблероне ако већ имаш Најлепше жеље?

Па ред је да мало промениш.
 
Dobro je što si evoluirao i našao pravi naziv za tu žensku osobu do kraja ovog tvog posta, pošto su retke takve udate, koje su zatrudnele sa mužem i porodile se, a pri tom ih i dalje smatraju devojkama.
jasno je svakako da je reč o trudnoj ženi,korišćen je taj termin zbog toga što ona i jeste devojka,ali udata,s obzirom da ima 22 godine
 
Dobar dan svima,
juče sam imala priliku da razgovaram sa mojim prijateljem,koji mi je ispričao nešto što je meni bilo jako zastrašujuće.
Radi se o tome da je neki njegov drug iz kraja,koji ima samo 23 godine u braku sa devojkom koja ima 22 godine,i ta devojka je zatrudnela sa svojim mužem.Kolega mi je ispričao da se otac deteta baš nije lepo poneo prema svojoj ženi.Pre Nove godine 2020,taj drug moga kolege,čija je žena bila trudna,varao je svoju trudnu ženu i trošio novac na razne stvari,a u toku Nove godine,ostavio ju je samu da slavi,a on otišao da se provodi sa društvom.Inače je zahtevao od nje da mu u takvom stanju titra,da pere sudove,pere veš,sprema ručak,itd.Za varanje joj naravno nije rekao,a ni ona nije posumnjala da ju je varao duze vreme tokom njene trudnoće.Pre nekoliko dana,ona se porodila i njen muž se pravi kao da nije počinio prevaru.Da li mislite da je to u redu?Da li mislite da ako neki partner stvarno voli svoju partnerku,dolazi do varanja?Da li mislite da je u redu varati svoju trudnu ženu?
Jao bre dokle više ovakve teme.
 
Ali zašto tražiti seks sa strane,kada već sve ima pokraj te devojke?Da li Vi mislite da je pravedno varati devojku?Kako bi bilo njemu daje ona njega prevarila?Ovako se osigurao,ona trudna sa stomakom do patosa,a on ide okolo i vara je.
Pa što ona nije njega varala. Sa tim stomakom se mogla jjebbatti sa kim je htela i zaboraviti na strah od trudnoće sa drugim partnerom.
 
Ali zašto tražiti seks sa strane,kada već sve ima pokraj te devojke?Da li Vi mislite da je pravedno varati devojku?Kako bi bilo njemu daje ona njega prevarila?Ovako se osigurao,ona trudna sa stomakom do patosa,a on ide okolo i vara je.
Stereotip je da svi varaju i u vezama i u brakovima...
Retki su koji ne varaju, bar ponekad i bar nekako
Tako ispada, nažalost

Sve je manje poverenja u MŽ odnosima i uvek se očekuje razočarenje zato su svi iskusni imaju veliki gard i niko nikom ne veruje
 
Stereotip je da svi varaju i u vezama i u brakovima...
Retki su koji ne varaju, bar ponekad i bar nekako
Tako ispada, nažalost

Sve je manje poverenja u MŽ odnosima i uvek se očekuje razočarenje zato su svi iskusni imaju veliki gard i niko nikom ne veruje
To je totalno ne fer,sad je on odjednom srecan ćale,a ona ni ne zna šta joj je radio iza ledja.Nije ni posumnjala,da je prevarena.Zar takav čovek zaslužuje tu ženu i dete,šta mislite o tome?
 
Pa što ona nije njega varala. Sa tim stomakom se mogla jjebbatti sa kim je htela i zaboraviti na strah od trudnoće sa drugim partnerom.
Zato što nije takva devojka,a ni ne zna da je on nju prevario.Da li Vi mislite da takav čovek zaslužuje posle svega tu devojku?I to dete?Kako neko moze nešto takvo da učini.I ako je on želeo odnos,mogao je sa njom trudnom,zašto sa strane?
 
Zato što nije takva devojka,a ni ne zna da je on nju prevario.Da li Vi mislite da takav čovek zaslužuje posle svega tu devojku?I to dete?Kako neko moze nešto takvo da učini.I ako je on želeo odnos,mogao je sa njom trudnom,zašto sa strane?
Pa valjda je imao i sa njom odnos. Nije valjda lud bio da propusti seks sa trudnicom. I nije valjda lud bio da propusti seks sa dve žene u npr. 2 sata.
 

Back
Top