Da li je varanje partnera/ke ok?

Pp mi je zaključan. Čak i da nije, nema šanse da bih pričala s jednorogom, ne podnosimo se. Toliko o tvojim proroCkim sposobnostima, molim te mani se toga, nećeš se najesti leba od tog zanata :mrgreen:
Ne,znate li da se meni jedan forumaš javio u privatnu prepisku i tražio mi sliku.Očigledno ga je bilo ko od forumasa posavetovao na to.Nije reč o jednorogu,reč je o nekome kone su se dopali moji stavovi ali ne verujem.
 
sto naopako :lol: ..u cemu je problem kada se desi da se partner prevari a da on to i ne zna :)
To nije lepo.Ako ste ga prevarili,recite mu,nije lepo ne znati.U prici koju sam navela je mlad mladic varao devojku koja je bila trudna,pre Nove godine,a ona ni ne zna da je prevarena.Dete se rodilo,i sad su kao srećni.Kad bi znala,ako nije devojka niskog morala,otišla bi ona od takvog dečka,a i u braku su.
 
To nije lepo.Ako ste ga prevarili,recite mu,nije lepo ne znati.U prici koju sam navela je mlad mladic varao devojku koja je bila trudna,pre Nove godine,a ona ni ne zna da je prevarena.Dete se rodilo,i sad su kao srećni.Kad bi znala,ako nije devojka niskog morala,otišla bi ona od takvog dečka,a i u braku su.
Ako su srecni posle rodjenja deteta i ne vara je vise zasto da joj kaze ?
Meni je to moralisanje smesno... oduvek su partneri varali jedno drugo a da jedan od njih to nije ni znao
i ostajali su zajedno..mozda je vas otac na primer varao vasu majku,i ona nije nikada saznala a zive u braku srecni i zadovoljni :)
ovo sam navela kao primer da se ne shvati pogresno
 
Ako su srecni posle rodjenja deteta i ne vara je vise zasto da joj kaze ?
Meni je to moralisanje smesno... oduvek su partneri varali jedno drugo a da jedan od njih to nije ni znao
i ostajali su zajedno..mozda je vas otac na primer varao vasu majku,i ona nije nikada saznala a zive u braku srecni i zadovoljni :)
ovo sam navela kao primer da se ne shvati pogresno
Nije lepo da se varaju.Verovatno je i sada vara.Ako varam nekoga,onda ga ne volim.Verni vole,neverni i ne baš
 

Back
Top