Da li je vama nešto čudno na ovim slikama? - (PAŽNJA: Seksualno obrazovanje)

Sensei

Master
Moderator
Poruka
70.566
1715893363010.png

Da li je vama nešto čudno na ovim slikama?

Poslednja izmena:
Zato što su ti migranti "pobegli" iz zemalja gde im se nije svidelo kako je tamo organizovano ali zato hoće tako isto da urede zemlje u koje su došli. Boja je sinonim za ono ko su.
lupetas kao i po obicacaju!
ne pitaju se migranti u Nemackoj nista, zive na margini drustva... Turci kojih je 5-10 puta vise u Nemackoj, pa nemaju nikakav uticaj na drustvo i politiku, a kamoli ove izbeglice koje sada dolaze.
Slike koje si gore naveo, ne znam da li svesno imaju neku skrivenu poruku, eto neka bude da imaju i ne vidim sta to drugo moze da znaci, osim da nije nista strasno ako se *ebes sa nekim ko ima drugaciju boju kože od tebe!

lupetas kao i po obicacaju!
ne pitaju se migranti u Nemackoj nista, zive na margini drustva... Turci kojih je 5-10 puta vise u Nemackoj, pa nemaju nikakav uticaj na drustvo i politiku, a kamoli ove izbeglice koje sada dolaze.
Slike koje si gore naveo, ne znam da li svesno imaju neku skrivenu poruku, eto neka bude da imaju i ne vidim sta to drugo moze da znaci, osim da nije nista strasno ako se *ebes sa nekim ko ima drugaciju boju kože od tebe!
A da li si primetio da nema dva bela tela?

I što se migranata muslimana tiče, očito ne pratiš situaciju.

A da li si primetio da nema dva bela tela?
meni ovo poslednje deluje na dva bela, nemaju svi beli istu boju tela...
ali eto neka bude nema dva bela. i sta cemo sad?
da su stavili samo bele i bele, a crne i crne na slikama, onda bi se bunio kako su Nemci rasisti, kako nece da se mesaju sa obojenima!

I što se migranata muslimana tiče, očito ne pratiš situaciju.
sta sam propustio?
ne znam na sta mislis?

Ne znam da li si očekivao da ja nađem i prezentujem dokaze?
To o čemu pišem je veoma poznato na zapadu pa je izlišno da gubim vreme pripremajući dokazni materijal za tebe.
Ako te mrzi da sam tražiš jednostavno zaključi da sam to izmislio.
be, to nije veoma poznato... to su "veoma poznate predrasude" kako islamski migranti ne poštuju zakone države i žive po svojim zakonima.

Back