da li je uredu?

Elsita

Zainteresovan član
Poruka
166
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?
 
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?

Tako treba..daj fon
 
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?

Mnogo su teška vremena, juri se za egzistencijom ili nekom pozicijom... svi bi nekako želeli da priuštimo deci sve ono što gledamo okolo u medijima.... sve nam se to nameće.

Dobro si postupila ali uz to treba da dodaš, potraži neku pomoć na netu ..., neku temu obradjenu..., kako bi objasnila jačoj polovini, da se propušteno vreme u ljubavi ne može vratiti, a da će sve to za čim on juri moći da se nadoknadi uvek....
 
Nisi dobro postupila. Ili poštuj čoveka što radi i zapinje dok je mlad (kad će ako neće sad, a i valjda to čini zarad vas oboje i te vaše buduće zajednice, deca, dom i sve to košta) il ga ostavi kako dolikuje jer se osećaš zapostavljenom pa navataj nekog nezaposlenog sa viškom slobodnog vremena (takvih bar ne manjka). A ne vako oće piški neće piški, šta misliš time da postigneš, da mu daš predaha da vidi da mu i ne trebaš baš toliko, tj da ima i drugih koje su manje ćurke, barem po ovom pitanju, da ne spominjem kako raznih koje bi da se udome kod nekog ko privređuje za njih ima barem koliko i onih iz prethodne zagrade, te ako se raščulo da si se izglupirala mož računati i na to da si ostala bez mužjaka.
 
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?

Nisi. Boljeg muskarca neces naci nikad. Klekni na kolena i izvinjavaj mu se dok ti ne oprosti.
 
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?

a kukala bi da neće da radi
neka radi, i treba da radi... uostalom, posle par godina ćeš ionako jedva čekati da izađe iz kuće :lol:
 
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran:confused:
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?

ocesh da radi i zaradjuje i da bude odmoran i da ima mnogo vremena za tebe :think: ima tu logike
 

Back
Top