Elsita
Zainteresovan član
- Poruka
- 166
uskoro treba da se verim,volim ga i voli me..
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?
ali on nikad nema vremena za mene,uvek radi po ceo dan i kad treba da izadjemo mnogo je umoran
trpela sam mnogo vremena ali dosta vise..odlucila sam da uradim jednu pauzu da i ja i on bolje razmislimo o svemu..i danas sam mu rekla
da li sam dobro postupila?



....ali mislim da taj njen nije ni primetio da su oni na toj... kako ona kaže ‚‚pauzi‚‚.