Da li je u Srbiji matrijahat?

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Pozdrav ljudi.
Naslov je bombastičan, kao da sam novinarka žute štampe, ne zamerite. :-D

1. Da li biste rekli da većina Srbijanki hoće da više odlučuje od svoga partnera? i da teže ka tome da su "glavne" u ljubavnom odnosu?
2. Da li za ženstvenost doživljavate kada žena više prati svog čovjeka i pušta da on donese više odluka? Ili za ženstvenost doživljavate više izgled?

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Iz iskustva drugih vidim da neke žene vole da ih muškarac vodi kroz život, dok druge pokušavaju da kontrolišu svaki aspekt njegovog života, do najmanje sitnice. Postoji i sredina naravno. Nisam primetio da je neka kategorija posebno izražena.
Mene ta zlatna sredina zanima.
Mislim da se na tim nebitnim odlukama i sitnicam najviše vidi je li žena ženstvenija ili ne. :)

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.481
Pozdrav ljudi.

1. Da li biste rekli da većina Srbijanki hoće da više odlučuje od svoga partnera? i da teže ka tome da su "glavne" u ljubavnom odnosu?
2. Da li za ženstvenost doživljavate kada žena više prati svog čovjeka i pušta da on donese više odluka? Ili za ženstvenost doživljavate više izgled?
Hoce zato su same i brakovi pucaju
I izgled i ne pustanje muda

Manastirka

Elita
Poruka
22.056
Pozdrav ljudi.

1. Yes.
2. NO.Gde da ga " prati"? Mo'ž samo da ga "otprati"!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.