Da li je u redu da roditelji ljube decu u usta?

U naslovu teme je pitanje i tema za diskusiju

Vaše mišlenje o ovom ?
Meni to nije bas kul
Postoji poljubac u usta i on je sexualne prirode
I postoji u obraz i on je ipak iskazivanje neke bliskosti ali bez sexualne konotacije
Ako naucis dete da te ljubi u usta, kako ono posle kapira ljubljenje u usta sa partnerom, kako odvaja?
Nista meni tu nije jasno
Mozda gresim....psiholog nisam....samo kazem kako mi deluje....
 
Kad pomenuste vatanje tudje dece
Nisam fan
Smejem se, salim, pricam sa njima, rukujem, bacam petaka...
Ne grlim, ne uzimam u narucje, ne ljubim, razlog vrli prost - setajuci vrticki virusi, plus smatram da ne treba mnogo hvatati nikoga, ni decu ni odrasle
Ja sve roditelje zamolim da oni hvataju i namestaju decu po mojim uputstvima

E sad, jako se cesto desava da deca oce da me zagrle ili poljube u obraz, ko za baksuza dopadam se malim hodajucim virusima :lol: ali uvek me roditelji uljudno pitaju je l sme da me zagrli dete, i onda ja dozvolim kurtoazije radi, ali u sebi tri oce nasa ocitam da ne dobijem boginje :lol:

Bebe ne pipam, nikad, samo vizuelni kontakt i zvucni
 
Kad pomenuste vatanje tudje dece
Nisam fan
Smejem se, salim, pricam sa njima, rukujem, bacam petaka...
Ne grlim, ne uzimam u narucje, ne ljubim, razlog vrli prost - setajuci vrticki virusi, plus smatram da ne treba mnogo hvatati nikoga, ni decu ni odrasle
Ja sve roditelje zamolim da oni hvataju i namestaju decu po mojim uputstvima

E sad, jako se cesto desava da deca oce da me zagrle ili poljube u obraz, ko za baksuza dopadam se malim hodajucim virusima :lol: ali uvek me roditelji uljudno pitaju je l sme da me zagrli dete, i onda ja dozvolim kurtoazije radi, ali u sebi tri oce nasa ocitam da ne dobijem boginje :lol:

Bebe ne pipam, nikad, samo vizuelni kontakt i zvucni
Dobro,ti si na poslu i djeca su ti nepoznata.To je drugo.Ovdje se misli na djecu koja su ti bliska na neki nacin.
Nisam za ljubljenje djece u usta,to mi nikad nije palo na um,ali jesam za ostalo cmakanje.😀
 
Roditelj sopstveno dete - da, normalno mi je
Ovde ne pricamo o francuskom poljupcu, nego o dodiru usana
To dete je raslo u majcinoj materici, rodilo se prirodnim putem, hrani se na njenoj sisi, ne znam cime to sopstvena majka moze da ga zarazi
Овако и ја размишљам.
Неки драме и када их дете види голе. А ја га родила, на те груди хранила, доле изашло да простиш. Са чим се прво сусретне ако не са мајчиним телом.
Друго је сексуална конотација. Кажу да је највише серијских убица тамо где су мајке биле промискуитетне и где је дете било на неки начин укључено у њихов сексуални живот. То је друго.
Нити ћу гола намерно парадирати, нити се кречити пред њим, али нећу ни драмити због заборављеног пешкира и сличних случајних ситуација, или раскомоћеног кретања по врућини.
Мислим да неки људи не умеју да направе разлику између сексуалног и асексуалног.
 
Овако и ја размишљам.
Неки драме и када их дете види голе. А ја га родила, на те груди хранила, доле изашло да простиш. Са чим се прво сусретне ако не са мајчиним телом.
Друго је сексуална конотација. Кажу да је највише серијских убица тамо где су мајке биле промискуитетне и где је дете било на неки начин укључено у њихов сексуални живот. То је друго.
Нити ћу гола намерно парадирати, нити се кречити пред њим, али нећу ни драмити због заборављеног пешкира и сличних случајних ситуација, или раскомоћеног кретања по врућини.
Мислим да неки људи не умеју да направе разлику између сексуалног и асексуалног.
ovo je nenormlano vreme, pa se seksualnost vidi u svemu
ovde ne pisem o pedofiliji ni o patoloskom ponasanju
ne vidim nista lose lose od prislanjanja usana na usne sopstvenog deteta
juce je izaslo iz tvoje vagine, a danas ces da ga zarazis :lol:
kakva patoloska razmisljanja
 
Шта о боже, зар им не видиш израз лица и покушај удаљавања. То је тако природно.
pravo da ti kazem, nisam videla
moje dete je mene hvatalo za kosu i lepilo se
ja sam je uspavljivala tako sto mi je lezala na natkolenicama i podlakticama i kao malu jesam je ljubila u usne
i nije se sklanjala, naprotiv
 
  • Voli
Reactions: Red
Не смеш се ни насмејати детету.
Родитељи који те не гледају мрко и који поздраве комуникацију детета са тобом су право освежење.
Испали сви педофили и манијаци.
Пре неку годину у парку, један мали се тако залепио за мене да је трчао лево десно као мува без главе, све да ме задиви. На крају се мукица уморио, пао и огулуо руку. И дошао мени у крило и заспао.
Мама се чуди, али га не прекорева. Каже- свидели сте му се. И он је мени :heart:
A ja kad sam trcao go po parku ni da me pogledas:(
 

Back
Top