Da li je u redu da roditelji ljube decu u usta?

Цмок у уста ми није ништа ненормално, свако по своме нахођењу.
Уопште ме то не асоцира ни на сексуалну конотацију ни на размену болести. Цмокну се, не лижу се. (Мада је многима нормално да се лижу са љубимцима, мени није)
Некада се храна жвакала деци, а и старима.
Али ми је било јако одбојно када сам давно видела да је једном детету испала цуцла на под а баба олизала и дала му :lol: То ми је баш било грозно.
 
Protiv toga sam i nikom nisam ni davala da je cmače a kamoli u usta. Mi je nikada nismo tako ljubili. Lično mi je odvratno jer je vezano za seksualni poljubac.
A takođe i zbog higijene.
Gledala sam da držim dete dalje od kojekakvih babusija dok je bila mala. Deca nisu igračke, već deca o kojoj se i staraš kao o deci. Tako se i ljube. Ne kao odrasli.
 
Nisam za ljubljenje djece u usta,ali nisam ni za ono pretjerivanje kad se ne dozvoljava da se djeca cmoknu.Pa koga ces cmoknuti,ako neces te male pufnice.Naravno,ne mislim sad da se ide redom po ulici i cmacu tudja djeca 🙂, nego nama bliski.Sad je nesto sve postalo ustogljeno,ne smijes dijete ni poljubiti,a da se to odmah ne smatra nekim velikim prekrsajem.
 
Nisam za ljubljenje djece u usta,ali nisam ni za ono pretjerivanje kad se ne dozvoljava da se djeca cmoknu.Pa koga ces cmoknuti,ako neces te male pufnice.Naravno,ne mislim sad da se ide redom po ulici i cmacu tudja djeca 🙂, nego nama bliski.Sad je nesto sve postalo ustogljeno,ne smijes dijete ni poljubiti,a da se to odmah ne smatra nekim velikim prekrsajem.
Не смеш се ни насмејати детету.
Родитељи који те не гледају мрко и који поздраве комуникацију детета са тобом су право освежење.
Испали сви педофили и манијаци.
Пре неку годину у парку, један мали се тако залепио за мене да је трчао лево десно као мува без главе, све да ме задиви. На крају се мукица уморио, пао и огулуо руку. И дошао мени у крило и заспао.
Мама се чуди, али га не прекорева. Каже- свидели сте му се. И он је мени :heart:
 
Не смеш се ни насмејати детету.
Родитељи који те не гледају мрко и који поздраве комуникацију детета са тобом су право освежење.
Испали сви педофили и манијаци.
Пре неку годину у парку, један мали се тако залепио за мене да је трчао лево десно као мува без главе, све да ме задиви. На крају се мукица уморио, пао и огулуо руку. И дошао мени у крило и заспао.
Мама се чуди, али га не прекорева. Каже- свидели сте му се. И он је мени :heart:
Kad si sledeci put u tom parku?
 
Не смеш се ни насмејати детету.
Родитељи који те не гледају мрко и који поздраве комуникацију детета са тобом су право освежење.
Испали сви педофили и манијаци.
Пре неку годину у парку, један мали се тако залепио за мене да је трчао лево десно као мува без главе, све да ме задиви. На крају се мукица уморио, пао и огулуо руку. И дошао мени у крило и заспао.
Мама се чуди, али га не прекорева. Каже- свидели сте му се. И он је мени :heart:
Pa da...Ja nekako svakom djetetu prilazim sa lijepom rijeci, cak i nepoznatom.Onda nekad pomislim,kakvo je danas vrijeme doslo,tacno se ne smijes djetetu ni nasmijati,ni ista reci,pa se uzdrzim.Ko zna sta ko moze pomisliti.A meni je svako dijete sinonim za tepanje i njeznost.
 
Pa da...Ja nekako svakom djetetu prilazim sa lijepom rijeci, cak i nepoznatom.Onda nekad pomislim,kakvo je danas vrijeme doslo,tacno se ne smijes djetetu ni nasmijati,ni ista reci,pa se uzdrzim.Ko zna sta ko moze pomisliti.A meni je svako dijete sinonim za tepanje i njeznost.
Ја чак ни не тепам. Мало сам крућа. Третирам их као велике, себи равне. Мислим да им се то и допада.
Некада бих плакала од смеха када одвале, али се суздржим.
 
mene to asocira na sex, tako da je malo gloopo. nego, sto rekoste na temi deci je danas najpametnije ne prilaziti. koliko se secam deca su nekada bila ne bukvalno opste vlasniostvo, ali mislim da su odrasli vise brinuli o deci koja nisu njihova. ako se izgubis neko te odvede na pravi put, ako se deca biju neki prolaznik se umesa da ih rastavi, ako ne smes da predjes ulicu neko se nadje da te prevede. danas je pametnije samo proci pored deteta, jer cas mogu da se stvore nervozni roditelji sa idejama da si otmicar, manijak, pedofil i ko zna sta jos. danas ako pokusas da rastavis decu koja se izmedju sebe mlate, na kraju covek nahebe, jer ako je malo grublji prema nekom detetu tu su opet roditelji da podnose tuzbe i zalbe kako im ugrozavas dete, jos i robiju da zaglavi iz najboljih namera. posle se pitaju sto bas njihovom detetu niko nije pomogao, zasto su svi samo prosli.

inace, i sama sam takva ne smeskam s edeci, ne prilazim im, ako se nesto i desava prodjem, jednostvano ne trebaju mi problemi zbog glooposti.
 

Back
Top