Da li je treci svetski rat u toku?

Potanko sam objasnio sve sto sam imao. Ova tvoja fraza "ili ne znas ili lazes" dovoljno govori da ne umes da odgovoris ni na jedan od mojih argumenata. Ako je tebi copy-paste varijanta knjige koju je pisao doticni gospodin i u kojoj se navodi saradnja Cionista sa silama Osovine najbolji argument onda ti i ja zaista nemamo o cemu da razgovaramo.

Nisam bio banovan nego sam u to vreme bio na moru
 
@markelja

Bio malo u Libanu? Sto da ne, lep je mediteran...nego, nisiti meni odgovorio sta si imao u avataru, to pod broj jedan!
Dva: da li je to copy/paste ili ne, to je manje bitno. I sam si rekao da si potrosio sate i sate na internetu da bi nasao podatke i replicirao eremiti.
I, da li je sustina, da li je najvaznije u ovom tekstu, to, kako je stvarana drzava Izrael, ili neki sveziji podaci tu izneseni?
A, kakav komentar imas na tekst o saradnji cionista i nacista? Ili je i to nacisticka propaganda?
 
To je propaganda nekih drugih ljudi. Bio. Mada nisam mogao da brckam noge od naftne mrlje. Sveziji podaci kako ti navodis nemaju ni jedan jedini dokaz da se mogu uzeti kao cinjenice. A kako je stvarana drzava Izrael objasnio sam ti veoma lepo. Mozes diplomski da uradis na osnovu njih. Ne znam na sta mislis u vezi avatara? Cesto sam ih menjao. Prvo je bila ustaska porodica, pa Ckalja, pa mali kako pisa na pandura, pa ovaj koji sam sad ponovo stavio.......
 
@markelja

Ma, verujem ja tebi sve,
Ne znam ni ja kakve avatar veze ima sa temom, ali, koliko se secam ti si ga prvi pominjao. Malo se pravis naivan, ali to kod mene nema prodju.
Jer, kad neko napise: 'a ti znas sta moj avatar znaci', potpuno van konteksta, i pritom doda 'NADAM SE', onda taj, pretpostavljam radi to sa odredjenim razlogom. Mozda menjas avatare cesto i oni ti nista ne znace, ali, da je tako, ti ne bi napisao to sto si napisao. Dakle, u tom momentu, avatar ti je znacio, jer u protivnom ne bi naglasavao njegovo znacenje.

Pa, i nisi toliko amnestican, shabak je bio u avataru.

Dakle, kad neko napise to sto je napisao, a, pritom ima shabak u avataru, on time zeli da posalje neku poruku, jer, kao sto ti, lepo rece, zasto bi uplitali avatar u temu?

Za one koji ne znaju sta je shabak, neka googlaju, bice im potpuno jasno sta je Gospodin markelja hteo da kaze dok se pozivao na avatar.
 
Posto vidim da si to lepo elaborirao, jos mi samo reci kakvu poruku sam ja to hteo da posaljem Vangelisu. Ti verovatno cenis da je to bila pretnja ili nesto slicno. Ali nit sam ja njemu slao bilo sta na PP nit sam mu pretio preko poruka. To se tako ne radi. Nadam se da smo se razumeli. Ako nismo mozemo da nastavimo
 

Back
Top