Da li je tetovaža atraktivna kod suprotnog pola

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
329.470
1632327275755.png


Kako gledate na tetovaže i na kulturu tetoviranja koja je danas dosta zastupljena.
Da li je to atraktivno kod suprotnog pola i koji su motivi da bi se neko tetoivirao .
Da li ste vi tetovirani ili razmišljate da to uradite
 
Po meni je odbojno! Nekako isuviše ljudi, kao što reče neko gore, postalo je pomodarstvo. Pogotovo gledam na zapadu(mada i kod nas je sve više toga) retko ko da je bez neke tetovaže/pirsinga. Meni tetovaže i pirsinzi nekako stvaraju utisak da je taj neko skloniji agresiji(znam da nije tako, to je lepljenje etikete bez osnove), ali prvi utisak je takav.. a i svakako lepša čista koža :).
 
Pogledajte prilog 1020252

Kako gledate na tetovaže i na kulturu tetoviranja koja je danas dosta zastupljena.
Da li je to atraktivno kod suprotnog pola i koji su motivi da bi se neko tetoivirao .
Da li ste vi tetovirani ili razmišljate da to uradite

Zavisi od motiva, nesto je lepo a nesto nije.
Cesi se puno tetoviraju i retkost je naci nekoga ovde bez tetovaze, uglavnom smo to mi stranci.
Nisam i ne verujem da cu raditi nesto poput toga, ovako sam unikatniji.
 
Kako gledate na tetovaže i na kulturu tetoviranja koja je danas dosta zastupljena.
Da li je to atraktivno kod suprotnog pola i koji su motivi da bi se neko tetoivirao .
Da li ste vi tetovirani ili razmišljate da to uradite
-Ne smetaju mi i čak su mi zanimljive, mada ne bih na sebe tetovirala išta (trenutno).
Pre nekoliko godina sam imala i drajv da učim to da radim, mesecima mislila da kupim mašine... ali prošlo me je.

-Slagala bih da mi nije atraktivno u smislu da aktivira znatiželju, tipa kad vidim na nečijoj ruci pola tetovaže, tačno pomislim negde potajno: ''Skidaj se da vidim i ostatak!'', ali to nije polna privlačnost. Volim crtanje, crteže, beskraj ideja tih ljudi koji ih smišljaju i rade.
-Ne, i ne trenutno, ali ko zna...

Možda nekad i poželim, i sigurno neću tražiti dopuštenje od okoline ako mi to postane iz nekog posebnog razloga važno.

Negde sam i podelila na Forumu video ovog momka koji mi je bio krajnje zanimljiv, i baš sam pratila šta radi dugo. Razmišljala sam šta da ga poznajem i da treba sa njim da blejim negde javno, i uopšte nisam došla do zaključka da bi mi palo teško. Lavčina...

Ipak... ode mlad čovek kao da ga nije ni bilo. Možda su predrasude i hejt ipak učinili svoje. RIP.
1632331127428.png
 
Бивша ми је имала доста тетоважа и пирсинге по телу и лицу. Мени је то ок,немам предрасуде. Чак ме ложи мало. :)

Imam drugare oba pola sa sjajnim tetovažama i premda sam sa svakim od njih u startu zapela na tu temu (jer ih je negde zanimalo mišljenje, uvek se to pitanje potezalo, jer ipak... rade to zbog sebe, ali ih nekad zanima i šta misle drugi) pa zamalo i da se posvađam sa nekima jer sam sve bila kao: ''Ja to nikada ne bih!'' ne znajući da ih oni imaju, a kad su mi ispričali pozadinu svake svoje, samo sam bila u fazonu:

:bravo:

I više neću da dozvolim sebi da ih diskriminišem samo zato što ''ja to nikada ne bih''.
 
Imam drugare oba pola sa sjajnim tetovažama i premda sam sa svakim od njih u startu zapela na tu temu (jer ih je negde zanimalo mišljenje, uvek se to pitanje potezalo, jer ipak... rade to zbog sebe, ali ih nekad zanima i šta misle drugi) pa zamalo i da se posvađam sa nekima jer sam sve bila kao: ''Ja to nikada ne bih!'' ne znajući da ih oni imaju, a kad su mi ispričali pozadinu svake svoje, samo sam bila u fazonu:

:bravo:

I više neću da dozvolim sebi da ih diskriminišem samo zato što ''ja to nikada ne bih''.
Управо то. Свако чини са својим телом шта хоће. Код тетоваже подржавам само оне које имају неко дубље значење. Не готивим змајеве,шкорпије,трибале и остале глупости. Јер то у суштини за наше поднебље ништа не представља. Ја имам на листу леве ноге,и то кад сам је радио гледао сам да је урадим на месту да ако по потреби желим да је сакријем могу врло лако. (Обучем фаше и то је то.) Тако да,одавно је то постала нормална ствар. :)
 
Управо то. Свако чини са својим телом шта хоће. Код тетоваже подржавам само оне које имају неко дубље значење. Не готивим змајеве,шкорпије,трибале и остале глупости. Јер то у суштини за наше поднебље ништа не представља. Ја имам на листу леве ноге,и то кад сам је радио гледао сам да је урадим на месту да ако по потреби желим да је сакријем могу врло лако. (Обучем фаше и то је то.) Тако да,одавно је то постала нормална ствар. :)
Ma, mislim da je i skrivanje passe, i da više ne postoji razlog da neko na bilo kom mestu treba da se postidi ili oseća manje vrednim ako se otkrije da ima tattoo.
Ima nekih avio-kompanija koje ne upošljavaju stjuarde i stjuardese sa tetovažama, ali šta koga ta stvar može da uznemiri?
Iskreno, sasvim slučajno sam gledala Pinkov dnevnik pre par meseci, i kad sam videla da je jedna od voditeljki zavrnula rukav (Morala sam da potražim video na netu misleći da mi se učinilo!) i boli je uvo da li se tetovaža vidi, samo sam pomislila: ''Svaka čast, draga!''
Krajnje reprezentativna voditeljka, uvek sve na mestu, profesionalizam na visokom nivou, ali eto, u toj jednoj emisiji dnevnika se videla i njena tetovaža.
Pa, šta?
 
Ma, mislim da je i skrivanje passe, i da više ne postoji razlog da neko na bilo kom mestu treba da se postidi ili oseća manje vrednim ako se otkrije da ima tattoo.
Ima nekih avio-kompanija koje ne upošljavaju stjuarde i stjuardese sa tetovažama, ali šta koga ta stvar može da uznemiri?
Iskreno, sasvim slučajno sam gledala Pinkov dnevnik pre par meseci, i kad sam videla da je jedna od voditeljki zavrnula rukav (Morala sam da potražim video na netu misleći da mi se učinilo!) i boli je uvo da li se tetovaža vidi, samo sam pomislila: ''Svaka čast, draga!''
Krajnje reprezentativna voditeljka, uvek sve na mestu, profesionalizam na visokom nivou, ali eto, u toj jednoj emisiji dnevnika se videla i njena tetovaža.
Pa, šta?
Ма слажем се са тобом у потпуности. Свако фура свој фазон,и ја подржавам. И ја сам баш скоро у дому здравља видео медицинску сестру са тетоважом на врату,баш сам је стартовао да јој добро стоји. А она виче а ја баш хтела под ласер,све се нећкам. Ја је мало смарао да не иде ,таман сам убио време док сам чекао ред.. А ово око скривања сам увек радио кад упознајем од цуре њене,јер ипак су и даље старци у лошем фазону кад виде тетовираног момка. Нису сви,далеко од тога. Али већина. :)
 
Come as you are?
Dokle više skrivanja i snebivanja za nešto što nije uopšte zločin?
Moj dragi Miroljub P. kaže da se polivam kiselinom po glavi i tako nisam vernik jer posvetljujem kosu, mrtvo tkivo svog tela...
Pa, onda ni nokte ne bi smeli da sečemo da ne bi bili protivu Boga.

Ma, brate... koliko god da si mi drag, ja polivam svoju kosu, mrtvi deo sebe, a neko seče žive glave... šta, tu sad ima neke spone između mene i tog čoveka?
Ma, daj! Brat u veri ide u ekstremizam i ja to ne mogu...
Ko je satanista?
Šta, ja slušam Iron Maiden i ja sam satanista?
Ma, beži bgt, pusti me tog lažnog morala.
Dosta mi je više tog našminkanog ispravnog, ne mogu više da smislim ove sve što pucaju iz sveg srca na ljude koji nikoga ničim ne ugrožavaju, a pravi zlotvor hara i radi šta mu je volja bez ikakvog prekora.

 
Pogledajte prilog 1020252

Kako gledate na tetovaže i na kulturu tetoviranja koja je danas dosta zastupljena.
Da li je to atraktivno kod suprotnog pola i koji su motivi da bi se neko tetoivirao .
Da li ste vi tetovirani ili razmišljate da to uradite
nisu mi privlacne tetovaze
nisam i nikada necu.
imam strah od igli pa...ne daj boze. dosta mi je hemijskom da se svrljam.
 
Pogledajte prilog 1020252

Kako gledate na tetovaže i na kulturu tetoviranja koja je danas dosta zastupljena.
Da li je to atraktivno kod suprotnog pola i koji su motivi da bi se neko tetoivirao .
Da li ste vi tetovirani ili razmišljate da to uradite
Kod zena konkretno-smeta mi ovako kao na slici kad je do grla, do lica-bas mi nekako ubija zenstvenost. OK i na ramenu i ledjima, zadnjica, itd ali do/na licu....Meni licno-ODVRATNO! Nije predrasuda nego ono-bas mi se taj osecaj javlja. A ima slucajeva brutalana "riba"-ali kad vidim da je do glave tetovirana...e jbg :(
 

Back
Top