vracaracc
Buduća legenda
- Poruka
- 38.315
Већ месецима на овом форуму читам разна препуцавања између две фракције (неокомунисти и тзв. "антифашисти" против екстремнијих десничара и тзв "фашиста") и мислим да је ред да се јасно види шта форумски народ мисли о томе.
Комунистичке странке имамо а да ли су нам потребне неке "националсоцијалистичке" странке (притом не мислим на Хитлерову идеологију већ на начин мобилисања масе око заједничког циља, ма какав да је тај циљ)
Шта мислите?
Комунистичке странке имамо а да ли су нам потребне неке "националсоцијалистичке" странке (притом не мислим на Хитлерову идеологију већ на начин мобилисања масе око заједничког циља, ма какав да је тај циљ)
Шта мислите?