Да ли је Србији потребна једна заиста екстремно десна странка?

Да ли је Србији потребна једна заиста екстремно десна странка?

  • Да

  • Не

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Већ месецима на овом форуму читам разна препуцавања између две фракције (неокомунисти и тзв. "антифашисти" против екстремнијих десничара и тзв "фашиста") и мислим да је ред да се јасно види шта форумски народ мисли о томе.
Комунистичке странке имамо а да ли су нам потребне неке екстремно десне странке ? (не нацистичке, само екстремно десне)

Шта мислите?
 
Pala zauška, pa si se preskvukao i misliš da se ne osećaš više, a Vračarac? :lol:

Додуше ви СПСовци сте својевремено били и екстремно леви и екстремно десни..........у исто време.

Причали сте о социјализму а нас терали да гинемо за вашег Слобу и Марка.

а заушка, па лично мислим да модератор није ни прочитао о чему се ради.
 
Већ месецима на овом форуму читам разна препуцавања између две фракције (неокомунисти и тзв. "антифашисти" против екстремнијих десничара и тзв "фашиста") и мислим да је ред да се јасно види шта форумски народ мисли о томе.
Комунистичке странке имамо а да ли су нам потребне неке екстремно десне странке ? (не нацистичке, само екстремно десне)

Шта мислите?

Не! И екстремне левичаре исто тако треба укинути.
 
па лично мислим да модератор није ни прочитао о чему се ради.
Хе хе, јок ти си.

Елем, за почетак ти је потребно слободе да можеш да изразиш своје политичке ставове, за наставак да имаш нешто што није приватна партија па тек кад се та два мала ситна услова испуне онда можеш озбиљно да попричаш на ту тему о којој пишеш.

Е сад, Србија као Србија, без обзира на све, може само да прати дешавања у Европи тако да је партија типа Француског Националног Фронта, Немачког НДП-а, Британског БНП-а, и да не набрајам сад све земље, неминовност у Србије. Штоб се рекло само је питање времена.
 
Србији треба двопартизам, као у Америци, а не да имамо на стотине којекаквих странчица, које не служе ничему осим да се накаче на буџет.
Већ сам писала, цензус дићи на 15%, па ко је у Парламенту, добиће новац, ко је напољу, нека се сам издржава ако му причињава задовољство да има странку.
 
То о чему ти причаш се назива плутокртаија:
"Плутократија је облик олигархијске владавине у коме је власт централизована на узак број људи који се од остатка становништва разликују по високом материјалном богатству.

Од аристократије и других облика се разликује по томе што материјално богатство није повезано с племенитим пореклом, заслугама у рату или неким сличним факторима.

За већину данашњих западних демократија се често тврди да представљају плутократије. То је поготово случај са САД где се на власт не може доћи без обилних финансијских средстава."​

А то што имаш у Србији нису чак ни странке ни странчице него приватни фан клубови.
 
Хе хе, јок ти си.

Елем, за почетак ти је потребно слободе да можеш да изразиш своје политичке ставове, за наставак да имаш нешто што није приватна партија па тек кад се та два мала ситна услова испуне онда можеш озбиљно да попричаш на ту тему о којој пишеш.

Е сад, Србија као Србија, без обзира на све, може само да прати дешавања у Европи тако да је партија типа Француског Националног Фронта, Немачког НДП-а, Британског БНП-а, и да не набрајам сад све земље, неминовност у Србије. Штоб се рекло само је питање времена.

Misliš onog LePena koji je slao dobrovoljce da se u zengama bore protiv Srba? Ne treba Srbiji još kvislinške gamadi, vidiš da je naci gamad s dna kace već dopuzala sa stormfronta.
 

Back
Top