Da li je Srbija POTPUNO propala zemlja?

Da li je Srbija POTPUNO propala zemlja?

  • Jeste, gotovi smo.

  • Mozhda bude malo bolje u buducnosti.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Razaraju zdrave celije,kao kancer.
Posle toga sledi treci deo sablje.Ciscenje sopstvenih redova od clanova koji su u medjuvremenu oboleli.Naravno ako se pronadje vakcina,prelazi se na plan B.O njemu cemo kasnije.:lol:

:lol:
Kako to unistavaju!?:dontunderstand:(deza vu...ali *** zaista ne kontam...jel su ljudi bezvoljni debili ili navijaci imaju neke natprirodne moci?:lol:)....
Imamo mi sta da cistimo...puna skupstina gamadi!:think:
Mada ministarstva su pravi...jack pot!:think::lol:
 
:lol:
Kako to unistavaju!?:dontunderstand:(deza vu...ali *** zaista ne kontam...jel su ljudi bezvoljni debili ili navijaci imaju neke natprirodne moci?:lol:)....
Imamo mi sta da cistimo...puna skupstina gamadi!:think:
Mada ministarstva su pravi...jack pot!:think::lol:

Znas za onaj izraz pasivna agresivnost?Kada aston vila pusta celsiju posed lopte ali iz kontre da gol.:)

Slazem se sa tobom u potpunosti.
 
Ima li nade za nas, shta mislite? Da li nas ochekuju samo stagnacije i propadanje ili ce biti i ''bolje sutra''? Glasajte i dajte neki komentar.

Kako sada stvari stoje debelo smo na nahebali....nema nas šta da očekuje stagniramo mi već 20 godina a u bolje sutra verujem kao kad bi verovala da Deda Mraz postoji:eek:Ja ne znam da li su ljudi u opšte svesni u kakvom mi duphetu živimo:think::dash:
 
Apsolutno,Srbiji nema spasa
*korupcija cveta (npr. napravite saobracajni prekrsaj i za 1000 dinara policajac ce da zazmuri)
*nezaposlenost raste (vecina nekada uspesnih preduzeca ili je propala,ili je na ivici da propadne)
*mlade generacije 90 godiste i mladje su izgubile kompas (skloni su nasilju,divljaju po skolama)
To su neki od problema,ali moze se reci da je u ovoj drazavi sve problematicno
 
propali smo odavno, od 1990 pa na vamo smo mi u kurtzu

Opet se ponavljaju 90sete.Likovi u airmax varijantama biju ljude po ulicama.

Stranke narodu serviraju priche o Kosovu, a narod gladan, oce da radi, bole ga ona stvar za Kosovo,
chak i Vas par klinaca koji kao balite na herojstvo o Kosovu odma bi ga zaboravili kad bi imali
do jaja posao i beli shengenm pa kad Vam dupe vidi sveta, koje Kosovo, koja Krstarica...

A tek stranke.Lopovi.Uzas.Bojan Kristo fazon.

Ovde treba da dodju neki stranci da zavedu red.Jer korupcija je neverovatna, zatupenost je ogromna,
a narod je i pre bio stoka, al tek sad - ovo je katastrofa.

Pljunes na ulici ? Kazna soma kinti ili ides na prinudni rad.

Cigare sve da budu pakla 200-250 din.
Pivo da bude 150-250din konzerva.

Oces da pijes i da pusis ? ima da platis.IMA DA PLATIS STO SE TRUJES I STO SI ALKOS.

Dilujes marihuanu, da imas za dzeparac - ima da mardeljas 3 godine - ima da sljakas i da upises
svoje ime na gradjevini gde si isao na prinudni rad.
Ima da se grade stanovi, skole, bazeni, stadioni, aman ljudi sve ima da se gradi.
Dilujes heroine kokaine i tako to - bato zavrsio si za narednih 15-20 godina.

Bacis djubre na ulicu ? Kuche ti se poken!a na trotoar ? Nemas kartu u busu ?
3 soma na licu mesta ili prinudni rad, ima da se grade mostovi.

Pljacke i pokusaji ubistva - ima da radi da rmbachi da ne zna sta ga je snaslo - koji zatvor pa odatle izlaze jos gori - ovako ima da radi od 5 ujutru do 10 uveche - ima 18 mostova da imamo samo u BGu i
jos 25 koridora, procvetace zemlja koliko je kriminala.
Radna snaga besplatna a drzava samo treba da plati materijal.

Smrtna kazna za ove sto ubijaju svoju decu, kolju ljude i od njih zive Kurir i slicne baljezgarije.

U Kini streljaju za korupciju - ma tako treba i ovde.

Osnovna i srednja skola - u skoli nema dece - deca kreteni su sad jacha od profesora - jel to
normalno ????

Ajde bre, ne moze chovek sa detetom da ode na utakmicu neku a da ne dozivi neku neprijatnost.

Ko je normalan i ima oko 20-30 god, nek pali, ovde ce uvek biti Zemlja Pajser, Obraz, 1389, veliki brat,
Grand, Arkan, Fila Papuche i Narandzasti shorcevi.
Beste ljudi ako ocete da budete normalni.
 

Back
Top