Da li je Srbija definitivno digla ruke od Republike Srpske Krajine?

Dolaze i Srpkinje još više u Hrvatsku naročito na more svako lito. Neke dođu kao turistkinje a neke da rade. I jedne i druge imaju seks sa Hrvatima i slave Oluju sa nama.
Hrvatice imaju seks sa Srbima, slave srpsku pobedu nad Hrvatima u bici na Ceru, jadarskoj bici uz pesmu Marš na Drinu. Hrvatice ne žele imati seks sa Hrvatima koji imaju među nogama samo 14 cm. Čak i crnci jedva mogu zadovoljiti nifomanske Hrvatice.
 
Takozvani Hrvati u BiH su skoro na razini statističke greške ili će to uskoro postati. Paradržava "Herceg-Bosna" nestala je za sva vremena. Bogu hvala.
Hrvata u BiH ima 500 000 ili 15%. Većina su u općinama Kupres, Livno, Tomislavgrad, Posušje, Grude, Ljubuški, Čapljina, Neum, Široki Brijeg, Mostar, Prozor-Rama. Ima ih dosta u Orašju, Odžaku, Bugojnu, Jajcu, Vitezu, Travniku.
 
Ne bi hrvati nikada uspeli asimilovati Srbe ili da kazem ogromnu vecinu ali bi uvek trazili nacin da taj srpski narod ociste kao sto su i uspjeli. Bilo kako bilo bolje je ziviti medju “svojima” iako i medju Srbima ima lokal patriotakog prepucavanja ali na kraju dana nece te tvoji ubijati niti protjerati.
Па добро, али дете Крајишника које је рођено у БГ или одрасло овде, попримиће те одлике локал патриотизма.
Нема више усташа, али из циганске черге долази контаминирани дим, јер им је Вучић обезбедио сва права да топе бакар и учествују у државној рециклажи смећа.
 
Nestali su i Hrvati u RS. Netragom. A nestaju i ovi u Vojvodini. Isto netragom.
Samo što mi nismo ni ratovali u Vojvodini niti tražili da to bude Hrvatska. A vi jeste ratovali u Hrvatskoj i htjeli Krajinu i Veliku Srbiju. Mi nismo proglasili dan žalosti zbog sudbine Hrvata u Vojvodini a kod vas Oluja jeste zvanično dan žalosti i kmečanja. To su te "male" razlike.
 
Samo što mi nismo ni ratovali u Vojvodini niti tražili da to bude Hrvatska. A vi jeste ratovali u Hrvatskoj i htjeli Krajinu i Veliku Srbiju. Mi nismo proglasili dan žalosti zbog sudbine Hrvata u Vojvodini a kod vas Oluja jeste zvanično dan žalosti i kmečanja. To su te "male" razlike.

Da ste mogli ratovali bi vi i u Vojvodini. Još i rađe no u Bosanskoj Krajini (Drvar, Glamoč, Grahovo, Šipovo, Mrkonjić) gde Hrvata nema ni u promilima a ipak je to okupirala vojska iz Hrvatske.
 
Veliki broj Hrvata ima cigansko prezime Romić, Ciganović i slično. Genetska istraživanja su pokazala i dokazala , da su Hrvati narod sa najviše romske genetike na prostoru između Austrije i Turske. U početku ovog meseca, u Hrvatsku je došao američki nosač aviona George H. W. Bush sa 6000 afro-američkih mornara, koji su obradili desetke tisuća Hrvatica. Bing bong, ovo nije bila prva niti poslednja poseta američkog ratnog broda Hrvatskoj. Možeš li zamisliti koliko Hrvatica su obradili ovi afro-američki crnci. I koliko će još u budućnosti. Isto se dešava sa Crnogorkama tokom poseta crnačkih mornara Crnoj Gori.
 
Veliki broj Hrvata ima cigansko prezime Romić, Ciganović i slično. Genetska istraživanja su pokazala i dokazala , da su Hrvati narod sa najviše romske genetike na prostoru između Austrije i Turske. U početku ovog meseca, u Hrvatsku je došao američki nosač aviona George H. W. Bush sa 6000 afro-američkih mornara, koji su obradili desetke tisuća Hrvatica. Bing bong, ovo nije bila prva niti poslednja poseta američkog ratnog broda Hrvatskoj. Možeš li zamisliti koliko Hrvatica su obradili ovi afro-američki crnci. I koliko će još u budućnosti. Isto se dešava sa Crnogorkama tokom poseta crnačkih mornara Crnoj Gori.
To je dobro za dizanje nataliteta.
 
Samo što mi nismo ni ratovali u Vojvodini niti tražili da to bude Hrvatska. A vi jeste ratovali u Hrvatskoj i htjeli Krajinu i Veliku Srbiju. Mi nismo proglasili dan žalosti zbog sudbine Hrvata u Vojvodini a kod vas Oluja jeste zvanično dan žalosti i kmečanja. To su te "male" razlike.
Jeste, jeste, samo USAF nije ušao u ispovest o “domovinskom ratu”, čudna stvar… Kakav naziv, kao da je uopšte bilo namere da se Hrvatska cela osvaja.
 
Da ste mogli ratovali bi vi i u Vojvodini. Još i rađe no u Bosanskoj Krajini (Drvar, Glamoč, Grahovo, Šipovo, Mrkonjić) gde Hrvata nema ni u promilima a ipak je to okupirala vojska iz Hrvatske.
Nije Hrvata bilo ni u RSK
Sve opstine u RSK su bile vecinski Srpske 70% pa nadalje
Koliko je naprimer bilo Hrvata u Kninu od 40 000 stanovnika po popisu 1991 ...2-3 hiljade
 

Back
Top