Da li je SPC direktni naslednik Isusovog ucenje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Idi tamo pa govOri.
Tena je praOislavlje.
Nismo je mi otvorili.
Mozes da navedes argumente i .demantujes receno.
Pa iznosite. Jel vam ko ikad branio da pišete protiv SPC? Stalno implicirate da ste cenzurisani ovdje a gdje ste to tačno cenzurisani? Šta vam je zabranjeno da pišete? Jeste iznosili tvrdnje da smo mi pravoslavni pagani, idolopoklonici, novotarci i sl? Jel vam brisano? Jeste banovani zbog toga?

Ne zamišljam, ti nikad i ne govoriš lepo o drugima. Ni lično ni o denominaciji. A kad ti pomenu baba Elejnu, e onda kuknjava...
2. Mojsijeva 20,4Ne gradi sebi lika rezana niti kakve slike od onoga što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodi ispod zemlje.
2. Mojsijeva 20,5Nemoj im se klanjati niti im služiti, jer sam ja Gospod Bog tvoj,

Bato tebi ima osnova samo kad ti pominješ tuđe babe i kad optužuješ nekoga bez dokaza za laganje.
Kad god sam nekoga optuzio za laganje i neosnovane tvrdnje to se desavalo odmah kad primetim takvu stvar i uvek sam,dakle uvek iznosio konkretnih dokaza da je to zaista laz ili neosnovana tvrdnja !!!
...ali ujedni,verovao ti ili ne - kad god sam pominjao 'tudje babe/dedove ja sam takodje iznosio cvrstih kredibilnih dokaza !

Kad god sam nekoga optuzio za laganje i neosnovane tvrdnje to se desavalo odmah kad primetim takvu stvar i uvek sam,dakle uvek iznosio konkretnih dokaza da je to zaista laz ili neosnovana tvrdnja !!!
...ali ujedni,verovao ti ili ne - kad god sam pominjao 'tudje babe/dedove ja sam takodje iznosio cvrstih kredibilnih dokaza !
Ma nemoj, samo nema "kredibilnih" dokaza kad se pomene tvoja baba-Elejna? Čak ni kad vaši pišu?

Pa iznosite. Jel vam ko ikad branio da pišete protiv SPC? Stalno implicirate da ste cenzurisani ovdje a gdje ste to tačno cenzurisani? Šta vam je zabranjeno da pišete? Jeste iznosili tvrdnje da smo mi pravoslavni pagani, idolopoklonici, novotarci i sl? Jel vam brisano? Jeste banovani zbog toga?
Ja licno imam protiv da iko pise PROTIV SPC jer je to vecinska verska zajednica u mom opkruzenju s kojom imam neraskidive veze ( porodica mi odatle dolazi stoga...).
Medjutim ono sto smatram da se treba iznositi jeste ukazivanje na doktrinalnog otstupanja od Svetog Pisma s pozivom na opstu,globalnu duhovnu reformu koju bi trebali inicirati upravo verski lideri ali ako je to nemoguce onda je sasvim u redu da ona proizadje iz redova clanstva.

Pa iznosite. Jel vam ko ikad branio da pišete protiv SPC? Stalno implicirate da ste cenzurisani ovdje a gdje ste to tačno cenzurisani? Šta vam je zabranjeno da pišete?
Mi ne pisemo protiv SPC
Opet govoris ne istnne.
Vec protiv nekih ne biblijskih ucenja.

Cim neko nesto napise sto se ne slaze sa ucenjem crkve on je protiv SPC??

Ne sme niko da se ne slaze sa vasim ucenjima?

Ovo je forum religija.
Otvirite vas forum SPC i nece niko da vam dodje i sneta vam.

Mi ne pisemo protiv SPC
Opet govoris ne istnne.

Ovo je forum religija.
Па јел ти ко брани да пишеш? Зашто онда имплицираш да те цензуришем?

Mi ne pisemo protiv SPC
Opet govoris ne istnne.

Ovo je forum religija.
Izgleda da niko ovde ne sme da se ne složi sa baba Elejnom jedino.

A na SPC pljuneš gde stigneš, što znači da si protiv. I na ovoj temi, pa sad laži da nisi.

Celo vrene me brises civece...kako bi odbranio svoje pajtase...
Gdje? Navedi jedan svoj TEOLOŠKI post koji je obrisan. Konkretno na ovoj temi sam obrisao tvoj i Tomov post gdje ste počeli vrijeđati o godinama. To nije teološki post a njegove sam mijenjao kad vas je nazivao baboljupcima i idolopoklonicima, iako vi nas redovno nazivate idolopoklonicima. A ti sad fino nađi gdje si teološki cenzurisan pa se žali supermoderatorima ako misliš da imaš osnova.

Gdje? Navedi jedan svoj TEOLOŠKI post koji je obrisan. Konkretno na ovoj temi sam obrisao tvoj i Tomov post gdje ste počeli vrijeđati o godinama. To nije teološki post a njegove sam mijenjao kad vas je nazivao baboljupcima i idolopoklonicima, iako vi nas redovno nazivate idolopoklonicima. A ti sad fino nađi gdje si teološki cenzurisan pa se žali supermoderatorima ako misliš da imaš osnova.
Ovaj put bih stao u odbranu Makija jer se zaista treba obracati malo vecu paznju na medjusobno vredjanje ali se svakako ne sme presuteti ni laganje na racun sagovornika.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back