Da li je SNS unistio srpsku opoziciju "metodom preslikavanja"?

To umišljaj da si vredan nekog objašnjavanja, a ja ti navodim samo ono što ne snimljeno i objavljeno
Zapamti: moje slučajeve sam rešavam oduvek, a na tuđe mogu samo da ukazuje što i činim.
Valjda će i taj poslanički imunitet uskoro pasti.
Kažeš da je zlotvor a nećeš da kažeš šta je tačno uradio sem što sam do sada uspeo da shvatim da tvrdiš da ti je maltretirao kumu.

Tako i ja mogu da pričam da sam šamarao Nurmagomedova.
 
Poslednja izmena:
To umišljaj da si vredan nekog objašnjavanja, a ja ti navodim samo ono što ne snimljeno i objavljeno
Zapamti: moje slučajeve sam rešavam oduvek, a na tuđe mogu samo da ukazuje što i činim.
Valjda će i taj poslanički imunitet uskoro pasti.

Бљакс ..... 'ниси вредан '.....

Инче посланички имунитет је имао смисла да заштити Закондоавну Власт односно ПОСЛАНИЦЕ И ПОСЛАНИКЕ који праве законе

од ИЗВРШНЕ и СУДСКЕ власти која се отим а'контроли'ДИРЕКТНИХ ПРЕДСТАВНИЦА И ПРЕДСТАВНИКА бираћица и бирача

Данас ..... СВИ подржавају СУДСКУ власт у 'слободи тумачења'закона .. уместо да постоји ЈЕДИНСТВЕНА пресуда у било коме случају

СУД се извитоперио под у 'комунизму'корупцијом а сада 'тржиштем' и 'лобизмом' па СУДИ на основу количине профита

Извршна .. као саммо име каже уместо да ИЗВРШИ НАРДБЕ СКУПШТИНЕ себе поставља на место олигарха односно тријумвата

На исти начин како данашњи и бивши либеро клеро ројалисти тврде да јесте био лажни комунизам и лажни социјализам

по истоме аршину је и лажне демократија

јер ниједна од ТРИ полуге 'власти ' не ради оно што пише да треба да ради
 
Бљакс ..... 'ниси вредан '.....

Инче посланички имунитет је имао смисла да заштити Закондоавну Власт односно ПОСЛАНИЦЕ И ПОСЛАНИКЕ који праве законе

од ИЗВРШНЕ и СУДСКЕ власти која се отим а'контроли'ДИРЕКТНИХ ПРЕДСТАВНИЦА И ПРЕДСТАВНИКА бираћица и бирача

Данас ..... СВИ подржавају СУДСКУ власт у 'слободи тумачења'закона .. уместо да постоји ЈЕДИНСТВЕНА пресуда у било коме случају

СУД се извитоперио под у 'комунизму'корупцијом а сада 'тржиштем' и 'лобизмом' па СУДИ на основу количине профита

Извршна .. као саммо име каже уместо да ИЗВРШИ НАРДБЕ СКУПШТИНЕ себе поставља на место олигарха односно тријумвата

На исти начин како данашњи и бивши либеро клеро ројалисти тврде да јесте био лажни комунизам и лажни социјализам

по истоме аршину је и лажне демократија

јер ниједна од ТРИ полуге 'власти ' не ради оно што пише да треба да ради
To bi mogao da posetiš neke od online kurseva opismenjavanja da bi te ljudi razumeli.
 
Nisam ni rekao da je tukao, ali ti bi da sam izvodio zaključke. Lakše bi ti bilo da pregledao snimke njegovih divljačkih poduhvata.
Nemoj sad da vrdaš. Ispričaj za kumu da skinemo to sa dnevnog reda. Dva meseca već insinuiraš pa bi red bio da i nas obavestiš o svojim saznanjim. Nemoj sad da podmećeš snimke, to je opšte poznat deo njegove biografije.
 
Poslednja izmena:
Nemoj sad da vrdaš. Ispričaj za kumu da skinemo to sa dnevnog reda. Dva meseca već insinuirš p bi red bio da i nas obavestiš o svojim saznanjim. Nemoj sad da podmećeš snimke, to je opšte poznat deo njegove biografije.
Zašto bi mene bilo briga šta ti Držić na dnevnom redu.
To je moja briga.
Imate naviku da igrate nos u svačiju goozicu.
Pokušavate da promenite imidž vašem jadnom bibliotekaru i da ga pretvoriti u nekakvu žrtvu i plaćenika. Više vam ne odgovara džiber i nasilnik koji bije slabije.
Odjednom bi da postane velikomučenik sa stepenica. Džiber nije mogao da okupi više od sto ljudi pa će kao mučenik da okupi više.
Slaba vam je procena.
 
Zašto bi mene bilo briga šta ti Držić na dnevnom redu.
To je moja briga.
Imate naviku da igrate nos u svačiju goozicu.
Pokušavate da promenite imidž vašem jadnom bibliotekaru i da ga pretvoriti u nekakvu žrtvu i plaćenika. Više vam ne odgovara džiber i nasilnik koji bije slabije.
Odjednom bi da postane velikomučenik sa stepenica. Džiber nije mogao da okupi više od sto ljudi pa će kao mučenik da okupi više.
Slaba vam je procena.
Dobro, znači priča o kumi je neki tvoj umišljaj.

Šta tek reći o onim blimezima koji napadju žene na ulici.
 
Zašto bi mene bilo briga šta ti Držić na dnevnom redu.
To je moja briga.
Imate naviku da igrate nos u svačiju goozicu.
Pokušavate da promenite imidž vašem jadnom bibliotekaru i da ga pretvoriti u nekakvu žrtvu i plaćenika. Više vam ne odgovara džiber i nasilnik koji bije slabije.
Odjednom bi da postane velikomučenik sa stepenica. Džiber nije mogao da okupi više od sto ljudi pa će kao mučenik da okupi više.
Slaba vam je procena.

Видиш ли колико су контрадикторне те две изјаве
 

Back
Top