Da li je SNS unistio srpsku opoziciju "metodom preslikavanja"?

Meni je jako zanimljivo kad slušam izjave iz Demokratske Stranke tipa:"Oni kradu"
A nama ne dadu...
ДС је лоше вођена странка. Свака следећа гарнитура је слабија. Неки познатији појединци воде своју политику без обзира шта странка укупно ради.

На све то, у странци која вероватно сама не би прешла ценсус, се дешава некакав преврат, побуна, пребројавање, неслагање две велике групе, а извештавање о томе је на кашичицу.
Или можда преврат није толики или већ нешто девето, откуд знам. Слабо пратим вести још откако се вирус појавио.
Садашњи шеф није успео да се довољно истакне. Претпостављам да би био добар, али да смо у уређеном друштву.
 
A jel to kulturno i časno napadati ženu?Da je Boško ovo uradio svaki drugi post bio bi tvoj u kojem ga vredjaš.A ovako pošto je sns u pitanju trebaju ti forenzički dokazi. :fdlan:
Боле Јајара је склон свему и свачему али нема лидерских капацитета. Окупља сада само ШАБАНИЈУ. :)
 
Kazem ja DSS Milos Jovanovic :mrgreen:


Sad kad Zver poludi.
ДСС има политику "сви наши захтеви су оправдани и треба да буду испињени". Максималистичка политика као да смо Америка. Можда су они теоретски у праву, али ово је прави живот.
Зато и не треба да буду власт.
 
ДС је лоше вођена странка. Свака следећа гарнитура је слабија. Неки познатији појединци воде своју политику без обзира шта странка укупно ради.

На све то, у странци која вероватно сама не би прешла ценсус, се дешава некакав преврат, побуна, пребројавање, неслагање две велике групе, а извештавање о томе је на кашичицу.
Или можда преврат није толики или већ нешто девето, откуд знам. Слабо пратим вести још откако се вирус појавио.
Садашњи шеф није успео да се довољно истакне. Претпостављам да би био добар, али да смо у уређеном друштву.

Drugim rečima samodovoljni i sujetni na jednom mestu.
To ne bi bio problem da su na vlasti pa da svi budu koliko toliko namireni.
Ovako nabijeni u 4 zida kao jedino mesto gde mogu da se skupe dovodi do problema koje ste opisali.
 
Ако се опозиција сложи, може јасно да понуди некога и то може да покрене масу.

Шта је све било у ДОСу, па су се ипак договорили за јасног кандидата.

Садашња опозиција не може ни да сања о таквој слози. Обрадовић има превише скандалозне изјаве, Трифуновић је још и гори, Јеремића не вреди ни коментарисати, Тадић је одавно одсвирао своје. Некако ми најпрактичнији делује Ђилас, али против њега је усмерена сва пропагандна машинерија власти, могуће са разлогом (јер он јесте чврста конкуренција).
Од поменутих, често свако вуче на своју страну. По сопственом блесавилу или по задатку, они сами знају.
Da trebalo bi da se slože ali tu su bojkot brejkeri,u stvari tu je PSG zeznuo stvar.E sad apsolutno se ne slažem sa tim da nam treba vodja.Mi zbog vodja stradamo.SZS se potrudio da se dogovore i okupe oko zajedničkih ideja,da ponudi vladu u kojoj neće sedeti lideri nego će urediti stvari za nove izbore.Meni sve to izgleda razumno.Problem je u tome što dobar deo naroda ne vidi celu sliku ili čak svesno i nesvesno upija deo sns propagande protiv pojedinačnih lidera.vučić je ipak majstor manipulacije.
 
Da trebalo bi da se slože ali tu su bojkot brejkeri,u stvari tu je PSG zeznuo stvar.E sad apsolutno se ne slažem sa tim da nam treba vodja.Mi zbog vodja stradamo.SZS se potrudio da se dogovore i okupe oko zajedničkih ideja,da ponudi vladu u kojoj neće sedeti lideri nego će urediti stvari za nove izbore.Meni sve to izgleda razumno.Problem je u tome što dobar deo naroda ne vidi celu sliku ili čak svesno i nesvesno upija deo sns propagande protiv pojedinačnih lidera.vučić je ipak majstor manipulacije.
СЗС јесте добра идеја, али само ако ће потпуно чврсто да се држе договора. Тренутно, то све личи на какофонију солиста више него на било шта друго. Зато се и очекују лоши резултати опозиције на изборима.
Не обавезно лоши у смислу неуласка у скупштину, него килави у погледу доласка на власт.
 
СЗС јесте добра идеја, али само ако ће потпуно чврсто да се држе договора. Тренутно, то све личи на какофонију солиста више него на било шта друго. Зато се и очекују лоши резултати опозиције на изборима.
Не обавезно лоши у смислу неуласка у скупштину, него килави у погледу доласка на власт.
Trenutno Vuk kritikuje Boška oko štrajka, Lutovac se bori protiv puča u svojoj stranci, Đilas podržava Boška ali ne deluje mi da je baš preterano za taj štrajk. Sve u svemu dosta haotično stanje u tom savezu.
 
Šta će kad je režim pokupio sve doktore nauka.
Није баш све.

Али је људе запослене на државној плати ставио пред избор - Партија или отказ.

Оно што је лоше по нас је што ти људи немају где да оду ако изберу отказ. Ми немамо приватне компаније које би их прихватиле. Са друге стране, странци их врло жељно ишчекују.
 
ДСС има политику "сви наши захтеви су оправдани и треба да буду испињени". Максималистичка политика као да смо Америка. Можда су они теоретски у праву, али ово је прави живот.
Зато и не треба да буду власт.
Ali oni imaju mozda i najdosledniju i najozbiljniju politiku trenutno.
 
Није баш све.

Али је људе запослене на државној плати ставио пред избор - Партија или отказ.

Оно што је лоше по нас је што ти људи немају где да оду ако изберу отказ. Ми немамо приватне компаније које би их прихватиле. Са друге стране, странци их врло жељно ишчекују.
Gajim verovatno nerealnu nadu da još uvek možemo da počnemo da igramo za sebe a ne protiv kao do sada.
 
672x672_serpa-baklja.jpg


genijalac Saša Dimitrijević :D
 

Back
Top