KOLEGA IVAN
Poznat
- Poruka
- 8.216
Šta mislite o ovome? Mislim na one izbore za predsednika Srbije kada je Lilić bio kandidat SPS-a u 1. krugu a u drugom Milutinović i kada je na tim izborima Šešelj pobedio Milutinovića ali se prodao Miloševiću za velike pare da bi priznao poraz i prihvatio da Milutinović postane predsednik Srbije.
Šta mislite da li bi se Šešelj, kada bi se vratio iz Haga, ponovo prodao vlasti tj. Demokratskoj stranci ili bi bio prava opozicija što radikali kažu za sebe da jesu?
Šta mislite da li bi se Šešelj, kada bi se vratio iz Haga, ponovo prodao vlasti tj. Demokratskoj stranci ili bi bio prava opozicija što radikali kažu za sebe da jesu?



