Da li je seks bolji kada je planiran?

Mene uzbudjuje najavljen seks. Planiran sad, ok ako je u okviru neceg lepog isplanirano. Imas lepe planove koje jedva cekas: odlazak na vikend, izlazak u grad, seks itd, a imas i one obaveze-planove: poslovni, ciscenje kuce i td..
"Spontan seks". Obicno se takav seks ne desi, u fazonu: da ne razmisljamo o tome i ne palimo se pa kad se desi desi se. Da ne razmisljamo mi onda ni o drugim lepim, stvarima pa ako se dese dese se a ja odo u dgra.
E sad, ima i ono da uzbudi promena, tipa izadjete zajedno ili jedno s drustvom pa taj deo energije napuni i onda se uzelis i iskocis iz rutine.
I tako. Mnogo smarate sa tim "nije spountanou i organik"

Hm...
Ima opcija kad ja planiram a on nezna da ja planiram (naravno i obrnuta situacija)
Volim bar jednom mesečno da zabeležimo datum, to nam je deo neke naše igre. Dogovorimo se za sledeći mesec neki datum (jedan ili dva) i "planiramo". Nekako se svi planovi vrte oko toga. Bude po malo uzbuđujuće.

Jednom je promasio datum cimala sam ga do sledećek termina, ali sam bila stogo ozbiljna. Nije mu bilo bas lako.

Spontano je najlepše. Recimo nedelja popodne. Čekam ga da se vrati sa rekreacije. Istuširaće se. Zgrabiću ga čim izađe iz kupatila...(možda očekuje tako nesto, pa da li je spontano ili planirano. Ja sam isplanirala da bude spontano :) )

Isplanirano!

Prilozi

• calendar-2025-sunday-vector-14144780.jpg
    calendar-2025-sunday-vector-14144780.jpg
    184 KB · Pregleda: 2
Pa Duki neki ljudi moraju imati spontani seks isplaniran. Npr ne žive u istom gradu, i znaju da će se videti jednom mesečno, tog i tog datuma, to je planirani deo. A onda kad se vide , dođe onaj spontani. 😁
Nisu svi pod istim krovom , i toliko spontani :)

upravo tako

i super je takvo planiranje, i po nekoliko mjeseci planiraš i razređuješ strategiju pa šta, i kako i koliko i na koji način i svašta nešto :manikir:

...ne planiram unapred nista, volim kad se desi, kad nakon tog nekog vremena provedenog zajedno pucne varnica
i povuce nas sa sobom, bilo gde, bilo kad, na bilo kom mestu...☺️
Ono sto je namesteno, nastelovano, nastimano jednostavno me ne privlaci...osoba sam od trenutka..
A planiraju najvise ovi sto su ga zeljni. Vreme kad ce nekog upecati navatati ili videti... jer je to očito onda kad se ukaze prilika....

Hm...
Ima opcija kad ja planiram a on nezna da ja planiram (naravno i obrnuta situacija)
Volim bar jednom mesečno da zabeležimo datum, to nam je deo neke naše igre. Dogovorimo se za sledeći mesec neki datum (jedan ili dva) i "planiramo". Nekako se svi planovi vrte oko toga. Bude po malo uzbuđujuće.

Jednom je promasio datum cimala sam ga do sledećek termina, ali sam bila stogo ozbiljna. Nije mu bilo bas lako.

Spontano je najlepše. Recimo nedelja popodne. Čekam ga da se vrati sa rekreacije. Istuširaće se. Zgrabiću ga čim izađe iz kupatila...(možda očekuje tako nesto, pa da li je spontano ili planirano. Ja sam isplanirala da bude spontano :) )
kad smo u kuci planiramo i to uglavnom subotom posle ponoci a tokom nedelje, moze, al na brzaka bez gustiranja.

Back