Da li je sajberseks pravi seks

Није. Није ни близу. Што не значи да није нека врста повезаности две особе.
Jeste povezanost dve osobe, zbog čega mnogi ne bi trpeli da osoba koja je u vezi sa njima ima to sa nekim drugim... I doživljavali bi kao prevaru, čak i mnogo bezazlenije dopisivanje bi shvatili kao prevaru. Zar ne bi svako? Msm treba samo zamisliti kako to izgleda.. Moj dragi recimo se dira dok ga ona gleda i on gleda njene sise, picu itd I to ga nadražuje. Ja se slažem da to nije klasičan sex ali niko ne može reći da bi bio ravnodušan
 
Slažem se sa tobom, ali seks može biti bez nekakvih posebnih emocija čak i ako nije plaćen, makar kod muškarca. U mome slučaju je najbolje
sredstvo za uklanjanje stresa i "boost-a" za samopouzdanje. Mislim uvek je tu prisutno nekakvo inicijalno privlačenje, ne bih
legao za ženom koja me ne privlači ali da preformulišem. Nikakvo duboko osećanje.
Ljudi brkaju čula i osećanja. Nije samo muškarci. Imala sam sex sa osobama prema kojima nemam drugačija osećanja nego prema bilo kom čoveku koga poznajem. Samo su mi čula bila uključena. Nakon toga mi je bilo sve jedno da li će neka druga žena tu doći ili bilo šta slično. Dakle, nikakve emocije. Ali me već smara to da ponavljam. Ljudi misle da je samo njihovo iskustvo moguće.
 
Emocije dakle smatram da ne mogu definisati sex, jer nekada u realnom kontaktu ih nema a u virtuelnom ima... Čula sam za slučajeve da se dvoje i po godinu dana nalaze svaki dan pred kamerom i tako se nadražaju i gledanjem i pričanjem do svršavan ja.. Postanu od toga zavisni kao u realnom životu. I mogu biti intenzivne emocije.
 
Gde god se ljudi okupljaju, mi donosimo sav svoj potencijal sa sobom - za ljubav, za seks, za zajednicu i stvaranje, kao i za nasilje i uništenje.

Zato i dalje uživamo u razmišljanju o tome da li je sajberseks pravi seks i da li je onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.

To je prećutno priznanje da se, iako se vremensko-prostorni kontinuum može promeniti, ljudi ne menjaju.

Gde je vama pamet po pitanju sajber Ljisa?

Benefits-of-Cybersex.jpg
Nemam iskustva u sajber sexu, tako da ne znam kako izgleda :P
Pretpostavljam da mozhe i tako...
 
Gde god se ljudi okupljaju, mi donosimo sav svoj potencijal sa sobom - za ljubav, za seks, za zajednicu i stvaranje, kao i za nasilje i uništenje.

Zato i dalje uživamo u razmišljanju o tome da li je sajberseks pravi seks i da li je onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.

To je prećutno priznanje da se, iako se vremensko-prostorni kontinuum može promeniti, ljudi ne menjaju.

Gde je vama pamet po pitanju sajber Ljisa?

Benefits-of-Cybersex.jpg
Sajberseks je zajednicka masturbacija, i ne mora biti "intiman". Ispunjava voajersko-egzibicionisticke snove.
 
Ček ček da banalizujemo stvar:
(pretpostavimo ovako) moj kolega iz kancelarije i ja zaključamo vrataci počnemo da pričamo malo bezobraznije. Recimo sta ko voli kako voli... pa se rszgovor zahukta... pa on skine svoju košulju a ja mu pokažem kako ja volim da mi se mazi bradavica.... i tako izmasturbiramo jedno pred drugim...
E sada ako njegova žena sazna za to, sigurno bi razmisljala o razvodu.
Ali ja i dalje ne bi smatrala da sam imala seks sa kolegom.
 
Ček ček da banalizujemo stvar:
(pretpostavimo ovako) moj kolega iz kancelarije i ja zaključamo vrataci počnemo da pričamo malo bezobraznije. Recimo sta ko voli kako voli... pa se rszgovor zahukta... pa on skine svoju košulju a ja mu pokažem kako ja volim da mi se mazi bradavica.... i tako izmasturbiramo jedno pred drugim...
E sada ako njegova žena sazna za to, sigurno bi razmisljala o razvodu.
Ali ja i dalje ne bi smatrala da sam imala seks sa kolegom.
ni ja
 

Back
Top