Da li je sajberseks pravi seks

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.818
Gde god se ljudi okupljaju, mi donosimo sav svoj potencijal sa sobom - za ljubav, za seks, za zajednicu i stvaranje, kao i za nasilje i uništenje.

Zato i dalje uživamo u razmišljanju o tome da li je sajberseks pravi seks i da li je onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.

To je prećutno priznanje da se, iako se vremensko-prostorni kontinuum može promeniti, ljudi ne menjaju.

Gde je vama pamet po pitanju sajber Ljisa?

Benefits-of-Cybersex.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.
Штетна је далеко више јер остаје у домену измаштаног, читај идеалног.
Класична афера покаже све лоше стране, незгодације, непријатности... И може чак да буде лековита за брак или везу.
 
Gde god se ljudi okupljaju, mi donosimo sav svoj potencijal sa sobom - za ljubav, za seks, za zajednicu i stvaranje, kao i za nasilje i uništenje.

Zato i dalje uživamo u razmišljanju o tome da li je sajberseks pravi seks i da li je onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.

To je prećutno priznanje da se, iako se vremensko-prostorni kontinuum može promeniti, ljudi ne menjaju.

Gde je vama pamet po pitanju sajber Ljisa?


:pljus:
 
Gde god se ljudi okupljaju, mi donosimo sav svoj potencijal sa sobom - za ljubav, za seks, za zajednicu i stvaranje, kao i za nasilje i uništenje.

Zato i dalje uživamo u razmišljanju o tome da li je sajberseks pravi seks i da li je onlajn afera manje ili više štetna za vezu od fizičke afere.

To je prećutno priznanje da se, iako se vremensko-prostorni kontinuum može promeniti, ljudi ne menjaju.

Gde je vama pamet po pitanju sajber Ljisa?

Benefits-of-Cybersex.jpg
Season 6 What GIF by The Office
 
Јесте. У суштини, осим ако си платио, увек има неке емоције.
Slažem se sa tobom, ali seks može biti bez nekakvih posebnih emocija čak i ako nije plaćen, makar kod muškarca. U mome slučaju je najbolje
sredstvo za uklanjanje stresa i "boost-a" za samopouzdanje. Mislim uvek je tu prisutno nekakvo inicijalno privlačenje, ne bih
legao za ženom koja me ne privlači ali da preformulišem. Nikakvo duboko osećanje.
 
Slažem se sa tobom, ali seks može biti bez nekakvih posebnih emocija čak i ako nije plaćen, makar kod muškarca. U mome slučaju je najbolje
sredstvo za uklanjanje stresa i "boost-a" za samopouzdanje. Mislim uvek je tu prisutno nekakvo inicijalno privlačenje, ne bih
legao za ženom koja me ne privlači ali da preformulišem. Nikakvo duboko osećanje.
izvini, ali ti varas upravo ovom izjavom. druga stvar, da je ovo napisala zena, ne bih mogao da dam komentar.
sada citam tvoje umetnicko ime "poslednji dzentlmen" sto mi govori ono o tebi, nesto ocigledno iz moje perspektive, sto krijes od svih nas.
 

Back
Top