Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?


  • Ukupno glasova
    20
Ljut si na mene jer sam rekao da žute treba ostaviti na tom đubrištu gde se već nalaze.

I zato što propovedam usvajanje bitkoina. Ali to je manje važno.
Ne, gresis. Zuti nisu na smetlistu.
Zuti su u SNS.

Ako nekad imas malo vremena, uzmi listu glavnog odbora SNS, i cisto informativno baci pogled koliko njih je doslo iz stranaka koje su cinile DOS
 
Kratko i jasno nije bolje , ekonomska situacija je manje-vise nepromenjena, recimo ja zivim manje vise isto kao pre 10-ak godina, mozda za nijansu losije, socijalna politika je cak i gora nego za vreme Tadica, recimo za vreme Tadica udzbenici u skolama su bili besplatni a sada vise nisu, ukinuta je i ona pomoc trudnicama, zemljoradnici su dbijali oko 14,000 din subvencije po hektru a sad dobijaju oko 4000 (a da ne pominjemo da je tada evro bio 80), privatni izvrsitelji i dalje haraju, verovatno cak i vise nego onda, a najveca sramota je verovatno sto su u skupstini poslanici glasali protiv predloga da se poslodavcima onemoguci da sa posla otpustaju ljude obolele od raka, to je bas onako vrhunac te bahatosti i izivljavanja nad narodom.

Znaci makro-ekonomska politika takodje totalno pogresna i pogubna, mislim i dalje haraju razni burazersko-kumovski klanovi, uvoznicki lobiji, forsiraju se strani investitori tj izrabljivaci koje mi placamo nasim novcem, mislim ima li veceg ponizenja za ovaj narod nego da smo spali na to da nas Vucic otvoreno reklamira kao jeftinu radnu snagu.

Takodje spoljna politika je isto jos gora, mislim Vucic je u skupstini svojevremeno kao opozicionar napadao Tadica kao veleizdajnika zato sto se negde na nekom aerodromu rukovao sa Tacijem, a danas njegova lista ulazi u koaliciju sa Haradinajem i ostalom bagrom , takodje da je Tadic potpisao ovaj briselski sporazum ili da je zagovarao takozvano razgranicenje pa realno vukli bi ga za noge po Terazijama, a danas se to smatra kao "velika pobeda" Vucica, takodje u vreme Tadica nije postojala granica izmedju Srbije i tzv Kosova a danas postoji, takodje u vreme Tadica Siptari nisu smeli da ulaze u severni deo Kosovske Mitrovice a danas se setaju po severu Mitrovice i upadaju sa automatima kad im se prohte.

Takodje da ne spominjem sta su napravili ovi od Beograda, od Trga Republike, Kalemegdana, Savamale, od Sava Centra do Zelenog Venca se putuje po pola sata, cim padne malo jaca kisa odma poplave, ljudi se dave u smecu i fekalijama, d ne govorimo da sve puca i raspada se, realno grad nije bio nikad ruzniji i nikad u gorem stanju od kako su ga zajahali Vesic, Mali i ta ekipa , za ostale gradove ne znam , ja posto sam iz Beograda pricam za Beograd, mada ako je u Beogradu ovako mogu da mislim kako je tek po unutrasnjosti.

Da se razumemo nemam o Tadicu neko pozitivno misljenje, nasuprot, i o njemu i o zutima sam oduvek imao maltene najgore moguce misljenje ali kad vidim ove i sta radi ova naprednjacka kamarila uopste mi ne bi bilo zao da se Tadic vrati na vlast umesto Vucica.
 
Poslednja izmena:
Nije bolje u smislu da Bota nije smeo ni pola što se ovaj usudio a nije da nije želeo...

Od bot-ova sendvičara, bahatih poltrona lopova(koje su ovi velikodušno prisvojili uz dodatak svojih), premijera fikusa, predsednika koji se meša u sve,"sigurnih glasova"....bota je bio preteča svega što danas gledamo. Opet poredeći sa ovom patologijom i uznapredovalim stadijumom opšte šizofrenije koji sad imamo to deluje kao crtani film i iz tog ugla deluje mnogo bolje...bio je lako smenjiv i bili smo sigurni da će mirno da ode kada pukne.

Iskreno od svih ovih bednih pokušaja normalne pravne države meni je onaj period kad su se Koštunica i Bota kontrolisali međusobno 2004-2009 bio najpribližniji nekim naznakama i nadi da ćemo se unormaliti. Da Koštunjavi nije otišao totalno u aut i postao neuračunljiv najblaže rečeno nakon proglašenja nezavisnosti Kosova verovatno bi svima sad bilo mnogo bolje...a "mali" bi iznosio posluženje za novinare još uvek dok Šešelj priznaje još jedan debakl. Sad to deluje kao bajka :lol:

Daleko im lepa kuća i Boti i AV-u.
 
Sada je vidno gore, nego dok je bio Tadic, u svim segmentima (sto nikako ne znaci da je za vreme zutih bilo dobro), premda Tadica i zute vise nikad ne bih voleo da vidim na vlasti..

Zuti su krali opreznije, ali permanentno, ovi danas kradu drsko i megalomanski..
Zuti su bili carevi demagogije i foliranja, ovi su carevi lazi i primitivizma.
Medju zutima, tu i tamo bilo je i nekih edukovanih tipova, dok su ovi danas odreda sve nepismeni dzulovi. Sto nepismeniji to bahatiji i primitivniji.
 
Mozda vam se samo čini jer gledate prema sebi ili, vaš ovaj malo, bolje laze.. Međutim brojke kazuju drgscije
Screenshot_20191118_173612_com.android.chrome.jpg
 
Sada je vidno gore, nego dok je bio Tadic, u svim segmentima (sto nikako ne znaci da je za vreme zutih bilo dobro), premda Tadica i zute vise nikad ne bih voleo da vidim na vlasti..

Zuti su krali opreznije, ali permanentno, ovi danas kradu drsko i megalomanski..
Zuti su bili carevi demagogije i foliranja, ovi su carevi lazi i primitivizma.
Medju zutima, tu i tamo bilo je i nekih edukovanih tipova, dok su ovi danas odreda sve nepismeni dzulovi. Sto nepismeniji to bahatiji i primitivniji.

Istina i zuti su isto krali ali su ipak radilo to malo diskretnije, ovi su bas stoka bahata.
Odprilike porediti lopoluk zutih i SNS-a, to je isto kao porediti lopova koje ce pokusati kroz lepu pricu i manire da ti proda maglu ili lopova koje ce fino zavesti zenu, izvesti je na veceru i odvesti u krevet da bi joj ukrao nakit dok su ovi oni koji ce u prolazu zeni trgnuti lancic sa vrata ili je osamariti i oteti joj nakit (po principu sta mi mozes jaci sam od tebe, nemoj samo da se bunis previse da ne bude jos gore), znaci opljackace zenu na najbahatiji i najprimitivniji nacin.
Kao sto vidimo naprednjaci kradu vrlo transparentno, doslovno seku drveca po parkovima da bi ih prodavali na metar i uopste ih ni ne dotice previse sto ce neko mozda da ih vidi ili sta ce da kaze protiv njih.
 
To se nece desiti
Ne dok je krezubih, a fala Bogu, bice ih, pogle samo najezdu roljovanih, anajadisanih, fatamorgenki, bilji iz sapca, srborusa, tixoglua, droida, baba tonolanki i cele plejade bezubih

A na celu parade nakaza General Pukovnik Admiral Marinac

Nisu krezubi oni koji drze Vucica na vlasti (naravno ima i takvih), vec zaposleni u javnom sektoru, lokalnim samoupravama, krimosi, sendvicari.. Njih ima vise od 700 hiljada, manje vise svi su ucenjeni (ili potkupljeni), gotovo svi glasaju za Vucica, a vecina jos mora da garantuje za glasove clanova porodice.. Podmicivanje, ucene, batine, pretnje, otpustanja, premestaji, kazne, smanjenje plate.. sve su to kazne koje im slede u slucaju da se uskurche..

Mit o krezuboj Srbiji je drugosrbijanska mantra stvorena za vreme Milosevica.. Stanje je takvo da je svezuba intelektualna Srbija (sa sve ovim drugosrbijancima) daleko amoralnija, pokvarenija i podmuklija od krezave seljacke Srbije.

Pre dva meseca, ona gomila krezubih u Toplom Dolu, motkama je oterala onu dzukelu sto je gradio MHE u njihovom selu.. Odleteo je i on i njegovi bageri za jedan dan, i nikad se nije vratio.. Kamo srece da nesto od njih naucimo..
 
Tacno, ali ne treba zaboraviti i da SNS drzi sve medije i kanale sa nacionalnom frenkvencijom a 90% penzionera ne gleda ne znam Balkan Info, Srbin Info, Slavija Info, Pljiz, DLZ, itd, realno kad bi neki ozbiljni kriticari ove vlasti mogli da dodju na program sa nacionalnom frenkvencijom i da kazu sta se zaista desava po Srbiji nema sumnje da bi rejting SNS-a pao barem za 10-15 %.
 
Tacno, ali ne treba zaboraviti i da SNS drzi sve medije i kanale sa nacionalnom frenkvencijom a 90% penzionera ne gleda ne znam Balkan Info, Srbin Info, Slavija Info, Pljiz, DLZ, itd, realno kad bi neki ozbiljni kriticari ove vlasti mogli da dodju na program sa nacionalnom frenkvencijom i da kazu sta se zaista desava po Srbiji nema sumnje da bi rejting SNS-a pao barem za 10-15 %.
Pa ne verujem oni što bi mogli nešto da prome on ih tera u apstinenciju a ove ostale on kupuje preko radnih mesta.. I taj veliki broj koji ne glasa je uspeh za SNS
 
Tacno, ali ne treba zaboraviti i da SNS drzi sve medije i kanale sa nacionalnom frenkvencijom a 90% penzionera ne gleda ne znam Balkan Info, Srbin Info, Slavija Info, Pljiz, DLZ, itd, realno kad bi neki ozbiljni kriticari ove vlasti mogli da dodju na program sa nacionalnom frenkvencijom i da kazu sta se zaista desava po Srbiji nema sumnje da bi rejting SNS-a pao barem za 10-15 %.

Polovina od te penzionerske populacije zivi u Beogradu, i moze da gleda i N1 i Utisak, poneko i Youtube. Prvih 5 meseci isao sam na proteste i mogu ti reci da su velika vecina bili penzioneri, nesto studenata, a ovih zaposlenih, sredovecnih na prste da izbrojis..

Na kraju krajeva, nisu ni penzioneri ni krezubi ona masinerija na kojoj Vucic pociva: To su sudije, tuzioci, policija, vojska, vlasnici medija, novinari, profesori univerziteta, gomila nevladinih organizacija.. da ne redjam..

Bice da je srpskoj intelektualnoj eliti ipak lakse da krivicu za ovo ludilo svale na ledja krezubim i penzionerima, nego da oni pruzaju otpor..

Tu i tamo, "once in a blue moon", pojavi se neko posten, no brzo ga pojede mrak - ostali cute, ne tice ih se..
 
Pa ne , mislim i da mediji nisu blokirani i kad bi kriticari vlasti mogli da se pojavljuju na RTS-u, Pinku i slicno realno SNS bi i dalje bio na vlasti jer objektivno nema prave opozicije, ovaj SzS, PSG i slicna opozicija u pokusaju je smejurija, znaci SNS bi i dalje bio na vlasti ali sigurno da na izborima ne bi imali tako ubedljive rezultate i da bi recimo umesto 50% od broja izaslih biraca imali mozda 30-40%.
 

Back
Top