Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?


  • Ukupno glasova
    20
Nisam ni za jednu stranku ni za jednog politicara,nestranacka licnos sam ali mora se priznati da je sve sto radi i govori vucic kako treba :mrgreen:

U jbt ovom mora da je stigla godisnja zaliha sendvica i verovatno su umesto one jeftine sunke unutra poceli da stavljaju neku skupu pecenicu ili prsut.

Inace sad po netu taktika svih botova kad ostavljaju komentare je kao " ja nisam za Vucica ali.............ovo sto on radi je super ili ovi ili oni su katastrofa".
 
U jbt ovom mora da je stigla godisnja zaliha sendvica i verovatno su umesto one jeftine sunke unutra poceli da stavljaju neku skupu pecenicu ili prsut.

Inace sad po netu taktika svih botova kad ostavljaju komentare je kao " ja nisam za Vucica ali.............ovo sto on radi je super ili ovi ili oni su katastrofa".
Nisi shvatio ali od tebe se i ne ocekuje da shvatis.
 
Pa ne verujem oni što bi mogli nešto da prome on ih tera u apstinenciju a ove ostale on kupuje preko radnih mesta.. I taj veliki broj koji ne glasa je uspeh za SNS
Možda je do mene... koja je onda poenta pozivati na bojkot ako oni koji NE glasaju pomažu SNS-u? Valjda bi trebalo animirati ljude da glasaju?
Ili... povećanom izlaznošću bi neki zaista otišli na smetlište jer su i sa malom izlaznošću na granici da ih uopšte treba i pominjati?
 
Možda je do mene... koja je onda poenta pozivati na bojkot ako oni koji NE glasaju pomažu SNS-u? Valjda bi trebalo animirati ljude da glasaju?
Ili... povećanom izlaznošću bi neki zaista otišli na smetlište jer su i sa malom izlaznošću na granici da ih uopšte treba i pominjati?
Pa ne mogu, kako kad nemaš prostor .. Prvo moraju uslovi
 
Незнатно боље за грађанство, и много боље за државу.
Да ли ће то икад поправити стандард становништва- тешко је рећи.
Ако не буде- убрзо ће и Вучић да одлети са власти; нема народ више стрпљења.
 
Незнатно боље за грађанство, и много боље за државу.
Да ли ће то икад поправити стандард становништва- тешко је рећи.
Ако не буде- убрзо ће и Вучић да одлети са власти; нема народ више стрпљења.
koju drzavu
 
Незнатно боље за грађанство, и много боље за државу.
Да ли ће то икад поправити стандард становништва- тешко је рећи.
Ако не буде- убрзо ће и Вучић да одлети са власти; нема народ више стрпљења.
5900 bolje od 6700.. Mozda je bolje tebi lično jer si napredovao ili dobio bolji posao ali goveda pasu 5900$ po grlu ..
 
ovi su pored toga što su lopovi i štetočine i iskompleksirane neškolovane seljačine poluživotinjskih fizionomija koje samo na osnovu fizičkog izgleda treba zatvoriti u rudnik doživotno ,Svinjska hunta , kao i što su im aktivisti , glasači i simpatizeri još veći mulj i talog od funkcionera ,neoprani retardi

Teško je ne složiti se.
 
Незнатно боље за грађанство, и много боље за државу.
Да ли ће то икад поправити стандард становништва- тешко је рећи.
Ако не буде- убрзо ће и Вучић да одлети са власти; нема народ више стрпљења.

Nema,nema.Svaki put mu treba 10-15 god. da shvati da ga je neko zaebao :D
 

Back
Top