Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?


  • Ukupno glasova
    20

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.782
Da li bi ste voleli da DS zameni SNS i da bude kao sto je bilo pre 2012? Tadic kao predsednik i onakav parlament?

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

Meni licno je mnogo sada bolje ali me zanima sta narod misli.

Boris_Tadic_2010.jpg
 
Боље ми је самим тим што га не гледам. Не повратило се.
Pa to je jedna od retkih stvari koja je mnoooogo gora sada , naime jeste BT bio naporan i dosadan , ne preterano pametan , lupao je gluposti , pogotovo u drugom mandatu , al se ne može porediti sa psihičkim slučajem koji je sada na vlasti i čiji se kult ličnosti može meriti samo sa Ćopavim .
Mada je i to pitanje, jer Ćopavi je bio sve i svašta , al niko normalan ne tvrdi da je bio šizofreničar sa F20 dijagnozom ,a i nije bio baš tolika atenttion whore iako je bio doživotni dikator .
 
Dakle da se ne lažemo ,opšte ekonomska situacija je verovatno bolja , ja lično živim isto bolje nego pre 10 godina ,ali u isto vreme sve oklone zemlje su imale isti ili čak i drastično veći rast privrede i standarda ,tako da je to više deo opšteg trenda ,nego ekomoske genijalnosti Džudžovanke Tabaković i doktora Malog .
Ono što je sada gore je što su žuti bili samo lopovi i štetočine , a ovi su pored toga što su lopovi i štetočine i iskompleksirane neškolovane seljačine poluživotinjskih fizionomija koje samo na osnovu fizičkog izgleda treba zatvoriti u rudnik doživotno ,Svinjska hunta , kao i što su im aktivisti , glasači i simpatizeri još veći mulj i talog od funkcionera ,neoprani retardi koji čitaju svinjoide i gledaju Marića i Sarapu
Jedino ako se potpuno isključiš iz politike , medija , televizija ,novina i sl. onda i nije tako loše , znam dosta ljudi koji tako žive , al jbg nije to lako i ne može svako .
Dakle sa naprednjacima je prvo higijensko-estetski problem , a ostalo bi im još i alalio ,pošto znamo ko se inače ovde bavi politikom .
 
Dakle da se ne lažemo ,opšte ekonomska situacija je verovatno bolja , ja lično živim isto bolje nego pre 10 godina ,ali u isto vreme sve oklone zemlje su imale isti ili čak i drastično veći rast privrede i standarda ,tako da je to više deo opšteg trenda ,nego ekomoske genijalnosti Džudžovanke Tabaković i doktora Malog .
Ono što je sada gore je što su žuti bili samo lopovi i štetočine , a ovi su pored toga što su lopovi i štetočine i iskompleksirane neškolovane seljačine poluživotinjskih fizionomija koje samo na osnovu fizičkog izgleda treba zatvoriti u rudnik doživotno ,Svinjska hunta , kao i što su im aktivisti , glasači i simpatizeri još veći mulj i talog od funkcionera ,neoprani retardi koji čitaju svinjoide i gledaju Marića i Sarapu
Jedino ako se potpuno isključiš iz politike , medija , televizija ,novina i sl. onda i nije tako loše , znam dosta ljudi koji tako žive , al jbg nije to lako i ne može svako .
Dakle sa naprednjacima je prvo higijensko-estetski problem , a ostalo bi im još i alalio ,pošto znamo ko ser inače ovde bavi politikom .
Upravo sam ja primenio taj metod i iskljucio se. Do pre neki dan nisam znao ko je Sarapa. Mozda mi je zato bolje.
 
Tadić je bio mnogo bolji.Da nije bilo njega i da nije dao pare i poslovni prostor Vučiću i Tomi Grobaru, SNS-a danas ne bi bilo.Prva stvar koju je Vučić uradio kad je došao na vlast je bila smanjenje subvencije za Infostan siromašnima sa 50% na 30%.Toliko o SNS.
Ako me secanje sluzi, u top odluke sa pocetka mandata SNS spada i ukidanje pomoci za trudnice
 

Back
Top