Quantcast

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

Da li je sada bolje nego sto je bilo za vreme Tadica?

• Ukupno glasova
    20

al bundy

Legenda
Banovan
Poruka
59.857
Боље ми је самим тим што га не гледам. Не повратило се.
Pa to je jedna od retkih stvari koja je mnoooogo gora sada , naime jeste BT bio naporan i dosadan , ne preterano pametan , lupao je gluposti , pogotovo u drugom mandatu , al se ne može porediti sa psihičkim slučajem koji je sada na vlasti i čiji se kult ličnosti može meriti samo sa Ćopavim .
Mada je i to pitanje, jer Ćopavi je bio sve i svašta , al niko normalan ne tvrdi da je bio šizofreničar sa F20 dijagnozom ,a i nije bio baš tolika atenttion whore iako je bio doživotni dikator .

al bundy

Legenda
Banovan
Poruka
59.857
Dakle da se ne lažemo ,opšte ekonomska situacija je verovatno bolja , ja lično živim isto bolje nego pre 10 godina ,ali u isto vreme sve oklone zemlje su imale isti ili čak i drastično veći rast privrede i standarda ,tako da je to više deo opšteg trenda ,nego ekomoske genijalnosti Džudžovanke Tabaković i doktora Malog .
Ono što je sada gore je što su žuti bili samo lopovi i štetočine , a ovi su pored toga što su lopovi i štetočine i iskompleksirane neškolovane seljačine poluživotinjskih fizionomija koje samo na osnovu fizičkog izgleda treba zatvoriti u rudnik doživotno ,Svinjska hunta , kao i što su im aktivisti , glasači i simpatizeri još veći mulj i talog od funkcionera ,neoprani retardi koji čitaju svinjoide i gledaju Marića i Sarapu
Jedino ako se potpuno isključiš iz politike , medija , televizija ,novina i sl. onda i nije tako loše , znam dosta ljudi koji tako žive , al jbg nije to lako i ne može svako .
Dakle sa naprednjacima je prvo higijensko-estetski problem , a ostalo bi im još i alalio ,pošto znamo ko se inače ovde bavi politikom .

Droid

Buduća legenda
Poruka
33.300
Dakle da se ne lažemo ,opšte ekonomska situacija je verovatno bolja , ja lično živim isto bolje nego pre 10 godina ,ali u isto vreme sve oklone zemlje su imale isti ili čak i drastično veći rast privrede i standarda ,tako da je to više deo opšteg trenda ,nego ekomoske genijalnosti Džudžovanke Tabaković i doktora Malog .
Ono što je sada gore je što su žuti bili samo lopovi i štetočine , a ovi su pored toga što su lopovi i štetočine i iskompleksirane neškolovane seljačine poluživotinjskih fizionomija koje samo na osnovu fizičkog izgleda treba zatvoriti u rudnik doživotno ,Svinjska hunta , kao i što su im aktivisti , glasači i simpatizeri još veći mulj i talog od funkcionera ,neoprani retardi koji čitaju svinjoide i gledaju Marića i Sarapu
Jedino ako se potpuno isključiš iz politike , medija , televizija ,novina i sl. onda i nije tako loše , znam dosta ljudi koji tako žive , al jbg nije to lako i ne može svako .
Dakle sa naprednjacima je prvo higijensko-estetski problem , a ostalo bi im još i alalio ,pošto znamo ko ser inače ovde bavi politikom .
Upravo sam ja primenio taj metod i iskljucio se. Do pre neki dan nisam znao ko je Sarapa. Mozda mi je zato bolje.

Saliva

Poznat
Poruka
9.488
Tadić je bio mnogo bolji.Da nije bilo njega i da nije dao pare i poslovni prostor Vučiću i Tomi Grobaru, SNS-a danas ne bi bilo.Prva stvar koju je Vučić uradio kad je došao na vlast je bila smanjenje subvencije za Infostan siromašnima sa 50% na 30%.Toliko o SNS.
Ako me secanje sluzi, u top odluke sa pocetka mandata SNS spada i ukidanje pomoci za trudnice

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.