Da li je realno da predsednik Vučić podnese ostavku?

Mislim da je u pitanju samo testiranje javnog mnjenja ali ko zna možda ipak da ostavku da dobije na vremenu za neuvođenje sankcija Rusiji i izjašnjavanje oko predloga za Kosovo. On ima veliki ego trip da u istoriju uđe kao pozitivan lik a kada bi priznao Kosovo ili uveo sankcije Rusima to ne bi bio slučaj. Zato bi mogao da se odluči na ostavku pa da se posle opet kandiduje kad ovi njegovi iskukumavče da ćemo propasti bez njega. Tako bi dobio 2 do 3 meseca na vremenu, ali do tad se ništa neće promeniti po pitanjuu zahteva zapada. Tako da verovatno i sam uviđa da time ništa ne bi stvarno dobio. Druga opcija u kojoj bi dao ostavku je da uviđa da je ekonomski slom Srbije postao neizbežan. Dao bi ostavku pre toga da bi ljudi pamtili period njegove vladavine kao zlatno doba a sve posle njega kao propast nastalu zato što on nije na vlasti.
 
Probni balon namenjen ambasadama jačih zapadnih zemalja u stilu ''Drž'te me da se ne ubijem''.

Inače, ne sećam se da sam ikada čuo, a možda grešim, da je neki predsednik ili državnik bilo gde u svetu podneo ostavku zato što ne može da izdrži pritiske. Ali sve to ide u prilog onome što svako sa dva oka može da vidi - gotovo svi državni funkcioneri u Srbiji su nedorasli funkcijama koje vrše. Kao kad bi neko ko ima strah od visine dobio posao koji se obavlja na velikoj visini pa onda zabušavao, tražio da pošalju nekog drugog da radi, pretio otkazom, pretio da će da padne i pogine itd. Potpuno suluda situacija.
 
Naravno da nije realno. :D

Proverava koliko ga narod voli...

Vučić: "Odlazim! Ne mogu više! Preteško je sve ovo za mene! Srce mi se slama! Pod strašnim sam pritiskom od brige za srpski narod!"

Narod: "Ne, predsedniče! Mi te volimo! Kako ćemo bez tebe?! Ti si naš ponos i dika, naš zaštitnik i čuvar! Ostani!"

Vučić: "Dobro, ali samo zato što vi to želite. Za mene su srpski narod i njegova volja iznad svega."

:D

Kao iz turske sapunice. :zaljubljena:
 
Slušam na tv u dnevniku Nove gde su preneli a pisali su o tome i mediji Danas, Informer da je Dragan Vucicevic rekao po informacijama koje ima od saradnika predsednika Srbije i Srpske napredne stranke da Vučić planira da podnese ostavku zbog pritisaka na njega za donošenje kljucnih odluka..i ako ti pritisci budu nepodnosljivi za državu Srbiju
Tako je najavljivao odlazak sa cela stranke pa jos uvek nije.. ili zeli da vruć krompir rešavanje Kosova i sankcije Rusiji prebaci na buducu vladu

Da li je realno da Vučić to uradi ?
Šta ako predsednik Vučić zaista podnese ostavku i ko ga u tom slučaju menja?
.
Стандардна спрдња у приватном предузећу Република Србија које би већ требало да промени назив у Браћа Вучић & ЦО.

Вучић ће да буде пуштен само ако буде сасвим извесно да ће на његово место да заседне неко типа Брнабић или сличан анонимус који нема благе везе на каквом месту се налази нити било какву свест о историјским последицама одлука које му се нуде да потпише.

.
 
Slušam na tv u dnevniku Nove gde su preneli a pisali su o tome i mediji Danas, Informer da je Dragan Vucicevic rekao po informacijama koje ima od saradnika predsednika Srbije i Srpske napredne stranke da Vučić planira da podnese ostavku zbog pritisaka na njega za donošenje kljucnih odluka..i ako ti pritisci budu nepodnosljivi za državu Srbiju
Tako je najavljivao odlazak sa cela stranke pa jos uvek nije.. ili zeli da vruć krompir rešavanje Kosova i sankcije Rusiji prebaci na buducu vladu

Da li je realno da Vučić to uradi ?
Šta ako predsednik Vučić zaista podnese ostavku i ko ga u tom slučaju menja?
Nina ljubavi :lol: o svemu sam očekivao od tebi samo ne o politici.
 
Nije realno a ne bi bilo ni u redu.

Narod ga je masovno i vise nego ikad i ikoga, izglasao na zadnjim izborima, da bi ga vodio i u dobrim i u losim situacijama, a ne da daje ostavku kad je tesko.

"Lako je u dobro dobar biti ali na muci se poznaju junaci".

Na kraju ukoliko bude radio onako kako prica i misli, a to misli i vecina naroda, nema ni potrebe da daje ostavku.

https://www.sd.rs/vesti/kosovo/vuci...-da-se-dode-do-stolice-kosova-u-un-2022-10-17
 
Slušam na tv u dnevniku Nove gde su preneli a pisali su o tome i mediji Danas, Informer da je Dragan Vucicevic rekao po informacijama koje ima od saradnika predsednika Srbije i Srpske napredne stranke da Vučić planira da podnese ostavku zbog pritisaka na njega za donošenje kljucnih odluka..i ako ti pritisci budu nepodnosljivi za državu Srbiju
Tako je najavljivao odlazak sa cela stranke pa jos uvek nije.. ili zeli da vruć krompir rešavanje Kosova i sankcije Rusiji prebaci na buducu vladu

Da li je realno da Vučić to uradi ?
Šta ako predsednik Vučić zaista podnese ostavku i ko ga u tom slučaju menja?
Moze samo ako posle toga ne bude smak sveta onda ne bi bilo efekta.
 
Slušam na tv u dnevniku Nove gde su preneli a pisali su o tome i mediji Danas, Informer da je Dragan Vucicevic rekao po informacijama koje ima od saradnika predsednika Srbije i Srpske napredne stranke da Vučić planira da podnese ostavku zbog pritisaka na njega za donošenje kljucnih odluka..i ako ti pritisci budu nepodnosljivi za državu Srbiju
Tako je najavljivao odlazak sa cela stranke pa jos uvek nije.. ili zeli da vruć krompir rešavanje Kosova i sankcije Rusiji prebaci na buducu vladu

Da li je realno da Vučić to uradi ?
Šta ako predsednik Vučić zaista podnese ostavku i ko ga u tom slučaju menja?
Da, sećamo se one izjave:
"Ako pobedi Tadić napuštam politiku"
Dakle, od ostavke nema ništa...
...jer Tadić nije prešao ni cenzus :kafa:
 
Ovdi će sedmog decembra biti izbora.Sada reci šta fali ovom predsedniku a bio je najbolji do sada.To je moje iskustvo
patetičar, lažljivac, dramoser, populista, svađalica, krši ustav tako što je non stop izvan protokolarnih predsedničkih ovlašćenja pokušavajući da sve kontroliše i sve radi, u sve se meša iako se ne razume stvarno ni u šta nego samo pokušava da impresionira bubajući brojeve,, bez dana radnog staža i iskustva zaseo na čelo vlade pa na mesto predsednika, daje nenormalne subvencije stranim investitorima koji eksploatišu radnike za minimalac umesto da se planski ulaže u poljoprivredu i prehrambenu industriju, stvara kult ličnosti, podilazi javnom mnjenju vodeći se istraživanjima javnog mnjenja i rejtingom kao glavnim faktorima u donošenju odluka i davanju izjava, stranku mu po svoj prilici stvorile i na vlast ga dovele strane službe, u stranku primio i na odgovorne pozicije postavio najgore žute lopove, zadužuje se preko mere i to prikriva lažnim rastom bdpa čime uništava ekonomiju, prodaje Kosovo deo po deo sklapanjem lažnih sporazuma gde mi ispunimo odnosno damo sve a druga strana ništa.....treba li da nastavljam? najgori predsednik koga smo imali.....
 
patetičar, lažljivac, dramoser, populista, svađalica, krši ustav tako što je non stop izvan protokolarnih predsedničkih ovlašćenja pokušavajući da sve kontroliše i sve radi, u sve se meša iako se ne razume stvarno ni u šta nego samo pokušava da impresionira bubajući brojeve,, bez dana radnog staža i iskustva zaseo na čelo vlade pa na mesto predsednika, daje nenormalne subvencije stranim investitorima koji eksploatišu radnike za minimalac umesto da se planski ulaže u poljoprivredu i prehrambenu industriju, stvara kult ličnosti, podilazi javnom mnjenju vodeći se istraživanjima javnog mnjenja i rejtingom kao glavnim faktorima u donošenju odluka i davanju izjava, stranku mu po svoj prilici stvorile i na vlast ga dovele strane službe, u stranku primio i na odgovorne pozicije postavio najgore žute lopove, zadužuje se preko mere i to prikriva lažnim rastom bdpa čime uništava ekonomiju, prodaje Kosovo deo po deo sklapanjem lažnih sporazuma gde mi ispunimo odnosno damo sve a druga strana ništa.....treba li da nastavljam? najgori predsednik koga smo imali.....
Moje iskustvo je drugačije verovatno i sada bi bio bez Srpskog pasoša.
 
Slušam na tv u dnevniku Nove gde su preneli a pisali su o tome i mediji Danas, Informer da je Dragan Vucicevic rekao po informacijama koje ima od saradnika predsednika Srbije i Srpske napredne stranke da Vučić planira da podnese ostavku zbog pritisaka na njega za donošenje kljucnih odluka..i ako ti pritisci budu nepodnosljivi za državu Srbiju
Tako je najavljivao odlazak sa cela stranke pa jos uvek nije.. ili zeli da vruć krompir rešavanje Kosova i sankcije Rusiji prebaci na buducu vladu

Da li je realno da Vučić to uradi ?
Šta ako predsednik Vučić zaista podnese ostavku i ko ga u tom slučaju menja?

Sve i da Vucicu padne nesto tako na pamet, ne bi dobio zeleno svetlo od svojih najblizih politickih 'saradnika' (citaj polupismenog olosa), a bogami ni od Zvonka, Zelje, Kavcana, Delija, Grobara i svih onih kriminalaca sa kojima je bio u talu zadnjih 10 godina.. Cak mislim da mu ni Siptari ne bi to dozvolili, jer je i sa njima bio u talu.. Vladavina Vucica je za njih "Zlatni vek"..

Sa druge strane, za ovih 10 godina, Vucic je toliko ljudi licno izvredjao, i njih i njihove porodice, mnogo postenog sveta cimao i mazao govnima po novinama, neke oterao sa posla, neke na robiju, neke je skratio za imovinu, a neke za glavu, da ladno moze da ocekuje zestoku robiju istog sekunda kada izgubi svoju politicku moc.. Ljudi ne zaboravljaju..

Jos mu se iznad glave nadvila senka najveceg izdajnika u nasoj istoriji.... Tako da - 'No way out' za Zvalavog..
 

Back
Top