Quantcast

Da li je prisustvo migranata u Srbiji problem i ako jeste kako taj problem rešiti ?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.181
SEVALI APERKATI I KROŠEI Tuča u turskom parlamentu zbog Erdogana, poslanici se peli na stolove i udarali kolege
Srna 04.03.2020.
Turska tuča parlament
Foto: Tanjug/AP

U turskom parlamentu danas je došlo do tuče između poslanika tokom govora člana opozicione Republikanske narodne stranke (CHP) Engina Ozkoča koji je ranije optužio predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da ne poštuje vojnike koji su poginuli u Siriji.

Na snimku iz parlamenta vidi se da je više desetina poslanika učestvovalo u koškanju, pojedini su se popeli na stolove ili su udarali kolege, dok su drugi pokušavali da spreče tuču.

Ozkoč je optužio Erdogana na konferenciji na novinare i kasnije u poruci objavljenoj na društvenoj mreži "Tviter" da ne poštuje vojnike koji su prošle sedmice poginuli u sirijskom regionu Idlib.

On je, takođe optužio Erdogana da je neodgovoran zbog slanja vojnika u sukob bez podrške iz vazduha.
Turska tuča parlament
Foto: Tanjug/AP Turska tuča parlament

Predsednik parlamenta Mustafa Sentop osudio je izjavu poslanika opozicije.
Tužilaštvo je pokrenulo istragu o vređanju predsednika.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.181
Народне патроле откриле? Ево што значи тајни симбол који цртају емигранти по БГ
04.03.2020.Извор: srbin.info

Дамњану Кнежевићу, иницијатору народних патрола против емигрантског насиља, јавио се велики број грађана који су указали на чудне симболе исписане по центру Београда, али и у другим градовима Србије, пре свих у Суботици.

– Знакови су ишарани на местима где емигранти спавају и где се крећу. Један од њих је настао непосредно после напада на српског младића у Дринчићевој улици на Дорћолу. Иначе, том младићу се лекари и даље боре за живот, али име нећемо објављивати по жељи његове породице.

Овде је реч о џихадистичким симболима, који доказују да су џихадисти присутни у Србији. Потврду за значење ових симбола смо добили од еминентних стручњака.
Зато позивам Министарство унутрашњих послова да реагује и приведе правди лица која овим знаковима изазивају верску и националну мржњу.
Шта ће се десити ако из Турске пут Србије ускоро крене три милиона емиграната, међу којима има и ИСИС ратника?
Зато позивам све грађане да 8. марта од 16 часова дођу на велики протест испред Владе Србије и покажу да Срби нису ксенофоби, већ људи који су забринути за своју безбедност. Нећемо дозволити шеријат на улицама Србије – поручио је Кнежевић за „Србин инфо“, а затим уништио расистички симбол у центру Београда.
Шта је још за наш портал поручио лидер иницијативе „Нема предаје Косова и Метохије“, погледајте у видео прилогу.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.457
Ja bih primjenio 2 riješenja ; uputiti ih što prije preko Rumunije ili Hrvatske za Evropu ili na avion i nazad za matične zemlje. Pitati ih odakle su : country ? Ako počne odgovarati I don't know ili hmjhgf kghj
Ma ubiti u njima Boga dok ne progovore i farsi i dari.
Na avion i deportavati odakle su došli. I meni je crnjak u mojoj zemlji,pa nikad mi ne bi palo na pamet bauljati po Austriji ili Njemačkoj tražiti neki azil ili socijalu.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.757
Sve skupiti i u koloni sprovesti do Makedonije i izbaciti napolje iz Srbije.
Postaviti električnu ogradu i izvesti policiju i vojsku da je čuvaju sa pravom na upotrebu bojeve municije.
Alternativa tome su za oko dva meseca masovni neredi širom Srbije i neki novi 5.Oktobar koji će se desiti isključivo zbog migrantske politike sadašnje vlasti.

Bili The Kid

Elita
Poruka
24.974
Ja bih primjenio 2 riješenja ; uputiti ih što prije preko Rumunije ili Hrvatske za Evropu ili na avion i nazad za matične zemlje. Pitati ih odakle su : country ? Ako počne odgovarati I don't know ili hmjhgf kghj
Ma ubiti u njima Boga dok ne progovore i farsi i dari.
Na avion i deportavati odakle su došli. I meni je crnjak u mojoj zemlji,pa nikad mi ne bi palo na pamet bauljati po Austriji ili Njemačkoj tražiti neki azil ili socijalu.
✅

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.757

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.