Da li je prirodno da žena doživi orgazam

Иебем ја Американку, она виче ДИПР ДИПР!

И ја дипр.
jes bio sa jednom usa strankinjom
bila u onom periodu ovulacije a meni kondom bio gadan
oboje našikani i uduvani ko noc ybt

i ode ona u denver ja osta u mom begeju
i posle mesec dva ne javlja se ona
ja mejlic i cvrkucem joj ...draga moja mel, ako dobijes nesto od mene nazovi ga djordje a ne george samo da ne zvuci americki.
sutradan mi droplja salje answer.,...my dear maki, ako dobijes nesto od mene nazovi ga traper da ti zvuci malo vise americki :lol:

zene su skotovi..ne mozes ih nikad preebati :(
 
da li je prirodno da žena doživi orgazam ako se uporedimo sa životinjskim svetom?
julesmaru-really.gif
 
meni se čini da sam gledala moju mačku, mislim pravu mačku hehe, kako ima orgazam
bacakala se po podu, izgledalo je baš ono... jako

Kako nije prirodno.. pa obdarena je tim mogućnostima, što znači da je prirodno.
Penis mačora ima sitne igličaste nastavke na stranama usmerene ka pozadi. Prilikom penetracije mačka uživa ali kada mačor pokuša da ga izvadi napolje iglice se zabadaju u finu sluzokožu i izazivaju neizreciv bol.

Jadna maca, samo je jako bolelo, a izgledalo je kao da uživa :sad2:
 
Penis mačora ima sitne igličaste nastavke na stranama usmerene ka pozadi. Prilikom penetracije mačka uživa ali kada mačor pokuša da ga izvadi napolje iglice se zabadaju u finu sluzokožu i izazivaju neizreciv bol.

Jadna maca, samo je jako bolelo, a izgledalo je kao da uživa :sad2:
Фан фект - осим неких животињских врсти, и људи имају нешто слично, тј. сваки трећи-четврти мушкарац има израслине по ивици главића пениса које се сматрају остацима бодљи које смо временом кроз еволуцију изгубили.
https://sr.wikipedia.org/wiki/Бисерне_папуле_пениса
 
Фан фект - осим неких животињских врсти, и људи имају нешто слично, тј. сваки трећи-четврти мушкарац има израслине по ивици главића пениса које се сматрају остацима бодљи које смо временом кроз еволуцију изгубили.
https://sr.wikipedia.org/wiki/Бисерне_папуле_пениса
tako je to kad os da ebes kaktus
 
Evo pitanja da li je prirodno da žena doživi orgazam ako se uporedimo sa životinjskim svetom?

Da li je prirodno? Jesus! Naravno!

Ova me je tema podsetila na clanak koji sam nedavno procitala o sakacenju zena u nekim kenijskim plemenima i sl primitivnim drustvima,
da ne bi uzivale u sexu. Jezivo!

Ps. I to uporedjivanje ljudi-zena (u ovom slucaju) sa zivotinjama je takodje jezivo.
 
Te iglice na mačorevom penisu imaju i neku funkciju zapravo, služe da "sastruže" i spreče spermatozoide drugih mačora da oplode mačku i potpomažu mački u ovulaciji, da luči neke hormone, zaboravila sam, uglavnom nije im funkcija da mačka ne uživa u parenju.

Bukvalno nikakve veze nema mačke upoređivati sa ženama. Pa i bogomoljka otkida glavu mužjaku posle parenja, kako bih rekla, šta ćemo sa tim primerom? :mrgreen:
 

Back
Top