• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li je prirodno da žena doživi orgazam

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.317
Kada je potrebno da se nečiji postupak opravda često se ljudi upoređuju sa životinjama i na taj način traže opravdanje.

Evo pitanja da li je prirodno da žena doživi orgazam ako se uporedimo sa životinjskim svetom?
meni se čini da sam gledala moju mačku, mislim pravu mačku hehe, kako ima orgazam
bacakala se po podu, izgledalo je baš ono... jako

Kako nije prirodno.. pa obdarena je tim mogućnostima, što znači da je prirodno.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.317
Pitanje vam je malo cudnovato ali da...prirodno je. Zasto ne bi bilo ?
Suprotno od prirodno je.. veštački? :)
Sintetički?

Uzgred, vrv cilja na to pitanje koja je funkcija ženskog orgazma, tj da li je u svrhu začeća. No, 1. kao što rekosmo kres ne služi ljudima samo za oplodnju, a 2. da, čak ti orgazmi dodatno pomažu spermatozoidićima da dođu gde treba..
Sve u svemu, spoj korisnog i lepog

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.317
Postoji teorija kod biologa koji se bave evolucijom da je svrha ženskog orgazma da žena zaboravi na rizik trudnoće i pristane na seks. Pošto je kod ljudi zbog hoda na dve noge trudnoća mnogo rizičnija za ženu, nego kod sisara koji hodaju na četiri noge. Položaj materice i nemam pojma šta sve.
Čovek jednostavno ima štošta što nema svrhu u evoluciji tj opstanku. Pa tako i ova stvar služi samo za plezir i još eto pomaže da se začne dete na jedan lep način. A i ako se ne začne :).

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.317
Ne samo da doživi orgazam, već i da odgrize barem donju ako ne i gornju glavu posle, muškarac je svoju svrhu obavio.

---

Davno sam pročitao 'kada vidim jelena da piše poeziju znaću da je to prirodno'
Čovek ima toliko toga što mu je apsolutni teret u preživljavanju..
npr toplo srce, empatija. zatim ljubav u smislu patnje, odricanja. Umetnost, poezija, da, pa muzika.. ko još je napravio instrumente da svira nešto? Pevanje? Muzikalnost, na to mislim. To mu ne treba za opstanak vrste. Metafizika? Šta stoji iza sveta koji vidim? (čemu to, jer su opasnosti u realnom svetu) itd...
Tu nekako baš lepo sedne i taj orgazam.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.