da li je ponizenje..?

  • Začetnik teme sada_vec_ozbiljan_momak
  • Datum pokretanja
Mislim da si pogresio,ona je tako samo dokazala da te voli , a da joj do njega ni najmanje nije stalo,moj decko je isto tako njegovoj bivsoj devojci rekao da mu se cak ni na ulici nejavlja , sto je meni jako imponovalo , znaci da ga nije sramota svega toga,i dokazao joj je da me voli i da ne zeli nikakve svadje samnom zbog nje!!Pokusaj da ispravis to ako mozes
 
Izgubljena:
sada_vec_ozbiljan_momak:
pokusavam na sve nacin ali sam skapirao da moram biti strpljiv

I ja sam tek sad skapirala da moram da budem strpljiva nadam se da cu to nauciti jer mi je to velika vrlina

mislis da ti je veliki nedostatak, ili vec kako?
ne znam o cemu se radi ali veruj mi nije sve onako kako izgleda u prvom trenutku.
Jednostavno covek mora da prodje kroz iskusenja koja mu se namecu.
 
Meni je to pocelo da smeta i pocele su rasprave da mu skrene paznju da se tako ne ponasa.


znaci da je tebi ipak SMETALO i da je ipak bilo na mestu sto mu je tako rekla.Devojka je bila (sad kazem BILA jer vise nije )samo sa tobom i imao si 7 meseci da shvatis da je njoj stalo do tebe mnogo vise nego do bivse budale...Sad si na zalost zbog SUJETE i ti si jedna od bivsih budala ...mozda i nisi? Pozovi je i izvedi na rucak...toliko joj dugujes
Pozdrav od Branke :* :wink:
 
Kaze jedna latinska poslovica

Amantes, amentes

zaljubljeni, zaludjeni


Gospodine zaljubljeni

treba samo da je nazovete i kazete one dve slatke reci.......

nemoj da budes lud i da zbog glupog ponosa izgubis ljubav....
 
moram zaista da se zahvalim slobodnoj na zelji da me samo cmoki i maloj na savetu. Inace poceli smo da razgovaramo i da budemo kao "pricamo jedno sa drugim".
E, sada, ja se nadam da cu uspeti da je privolim da odemo na veceru. Za sada ona kaze "da odem sa bivsim momkom na veceru, ne dolazi u obzir.Naucio si me da ne izlazim sa bivsim momcima na veceru." Uzas.
 
u svakom slucaju Vam hvala na savetima, moram da priznam sebi da jednostavno ona vise ne zali da bude samnom. Odustajem. Zasto? Ako je proslo dva meseca ako smo razgovarali, kada je ja pozovem i ako nijednom nije imala potrebu da me ona pozove, to se svodi na to da ona vise ne zeli vezu samnom, zar ne?
 
Sam si rekao da ti je ponasanje njenog bivseg pocelo smetati, pa onda tri reda nize da ti se ne svidja zato sto je ona njemu rekla da tebi to smeta....... zar ne mislis da ni sam ne znas sta hoces?!
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
Rekoh li da sam shvatio koliko sam bio nepromisljen i koliko mije krivo zbog svega?

Kapiram... (uzgred, ja sam napisala onaj post gore).
Mislim da treba da budes jaaaaako strpljiv. Pokazao si devojci svoju losu stranu i sada ce trebati mnogo vrenema da ona shvati da si se promenio. Cini mi se da si mozda osoba koja lako odustaje, ali, kao st rece neko gore, nemoj da zbog sujete izgubis ljubav!
SRECNO!!!!!
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ma nije problem biti jako strpljiv problem je kako uspostaviti kontakt sa njom kada ona to ne zeli. kako da joj se nadjem u blizini, kako da budem u njenoj blizini.
to je problem.

Stvarno ne znam kako.... Jesi probao sa slanjem cveca i porukom na kartici u kojoj pise "izvini" ili tako nesto?
 

Back
Top