da li je ponizenje..?

  • Začetnik teme sada_vec_ozbiljan_momak
  • Datum pokretanja
pcelica:
iskreno, ne bih rekla da je htela da te ponizi , a mislim da je to vrlo bitno. nije mi jasna jedna stvar zasto ako ste vas dvoje zajedno ti tripujes da ona u stvari hoce da bude sa nekim drugim, da to hoce bila bi sa njim a ne sa tobom. kapiram da si nesiguran u njenu ljubav ali kako mozes biti siguran u ovo drugo??????
ako se volite sva ova prica je nebitna, pravo pitanje je da li je volis i zelis da budes sa njom, i naravno ona tebe.
da li ti je palo na pamet da devojka u situaciji u kojoj se nasla nije uspela da se snadje onako kako si ti zamislio i ispala malo trapava, sto mislim da nije strasno.
meni ova prica uopste ne deluje kao ponizavajuca ali ako je ti tako osecas...
ti uostalom najbolje znas sta hoces, a razlozi zasto si raskinuo ,cini mi se, leze malo van ove price.

Slažem se sa Pčelicom, skoro potpuno. Mislim da ipak treba imati čiste i jasne odnose sa bivšim, ako već imap novog dečka. Onda nema razloga da bivšeg drži na stand by...
Trebalo je da joj kažeš da ti smeta NJENO ponašanje u vezi sa tim ex, a ne on.
 
Ja sam stvarno malo kasno videla ovu temu, ko zna sta se u medjuvremenu desilo, ali moram da prokomentarisem da si u celoj ovoj situaciji kriv najvise ti a shvati me kako hoces...Ne znam zasto si tako osetljiv, daj boze da je to zbog ljubavi a ne zbog toga sto si uopste karakterno "teska " licnost...pa ako mu je lepo rekla da tebi to smeta tako je zar ne? Ti si taj koji je trebao da se potrudi da i njoj pocne zaista da smeta...Akosi postao gundjalo i stalno nesto prebacivao on je mogao vrlo lako da dobije prednost jer je zabavljao...razumes sta hocu da kazem..zato bez obzira sta se desilo u vasoj vezi z aubuduce smatram da je lepo dati maximum od sebe biti jako pazljiv i nezan a ako joj je i posle toga bitan taj drugi nek ide dodjavola pa bar zena ima.... :wink:
 
hvala ariela u pravu si ... ja sam najvise kriv jer nisam postavio stvari na svoje mesto ali smatram da je i ona pogresila jer nije videla da mi nesto smeta, nisu mi smetali njeni bivsi momci nego njeno ponasanje sa njima.
pre neki dan sam je pozvao u 22,15 i ona mi je rekla ne mogu da verujem da me zoves u ovo vreme.
pitao sam je zasto takav dgovor nije dala svom bivsem momku koji ju je zvao u 01,30 nocu ona je ucutala. sta reci posle svega?
srdjan
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
situacija: pisacu u prvom licu.
Moja devojka je sa bivsim momkom u dobrim odnosima: zavrsavaju usluge jedno drugom i cuju se telefonom.Od kako smo nas dvoje u vezi bivsi momak je poceo vise da je kontaktira, dolazi joj na vrata, cesce je zove , u pola dva nocu (dok ja i ona ragovaramo telefonom)nekoliko puta na mobilni, poruke mobilnim, ruzna prica o meni...
Meni je to pocelo da smeta i pocele su rasprave da mu skrene paznju da se tako ne ponasa. Njen komentar je bio da ona njega ne vidi i da mene ceni i voli. Epilog svega je kada mi je rekla da je bivsem momku rekla da se pomeri od nje on se nasmejao. Na moje pitanje sta mu je tacno rekla, (zasto se nasmejao) odgovorila mi je "pozvala sam ga i rekla nemoj vise da me zoves, da dolazis kod nas na posao, da se pojavljujes u mojoj blizini Mom momku smeta tvoje ponasanje. Posle ovog mog razgovora sa njom odreagovao sam vrlo jednostavno: rekao sam joj da me je spustila na samo dno a da je svog bivseg momka izdigla na visoki pijedastal, jer ne zeli da se konfrontira sa njim zbog mene, i da me je ponizila.Preko ovog ponizenja nisam mogao da predjem . nismo vise zajedno posle sedam meseci.
Interesuje me Vase misljenje

a sta bi bilo da je nastavila da vidja i njega :)
 
SagIvory:
Ja mislim da si bio u pravu...Za mene to nije normalno ponasanje, tj. nije prijateljstvo izmedju njih ako je on zove nocu, dolazi kuci kod nje i prica ruzno o tebi, a ona sve to tolerise. Znaci njoj to ne smeta, nego samo tebi?!?
Nemam nista protiv da posle raskida veze ljudi ostanu u dobrim odnosima, to je bas pohvalno, ali moraju da imaju obzira prema novim partnerima svojih bivsih.
Pitanje je, da li je ona zaista raskinula sa svojim bivsim...

pa onda treba da budes veci frajer i da ona nema potrebu da se previs druzi sa bivsim deckom :) a komentarisanje je slabost
 
SagIvory:
Ja mislim da si bio u pravu...Za mene to nije normalno ponasanje, tj. nije prijateljstvo izmedju njih ako je on zove nocu, dolazi kuci kod nje i prica ruzno o tebi, a ona sve to tolerise. Znaci njoj to ne smeta, nego samo tebi?!?
Nemam nista protiv da posle raskida veze ljudi ostanu u dobrim odnosima, to je bas pohvalno, ali moraju da imaju obzira prema novim partnerima svojih bivsih.
Pitanje je, da li je ona zaista raskinula sa svojim bivsim...

pa onda treba da budes veci frajer i da ona nema potrebu da se previs druzi sa bivsim deckom :) a komentarisanje je slabost
 

Back
Top