Quantcast

da li je ponizenje..?

• Začetnik teme sada_vec_ozbiljan_momak
  • Datum pokretanja

DJAVOLICA

Početnik
Poruka
5
Evo kako ja to gledam, nije na meni da sudim ali iznijeću svoje mišljenje!
Kao prvo smatram i ako sam zensko, da je ona malo pokušavala da te pravi ljubomornim. Kakvi bivši da joj šalje poruke, da joj dolazi na vrata u 2 sata ujutro kada vi razgovarate, e... nema toga. Bivši je bivši... prošlost ili ona ne želi da on bude proslost nego da sjedi na dvije stolice ujedno. Kako bi se ona osjećala kada bi neka tvoja bivša cura stalno te zvrckala telefonom, dolazila kod tebe, e još je trebala da ti kaze "Znaš, zvao me moj bivši dečko da izađemo na piće, ti se vjerovatno nećes ljutiti, ti znas da ja samo tebe volim!" Ma zezas li se ti to malo samnom. Podržavam te, kako si postupio, ali isto tako ako je voliš i zelis da ponovo budes sa njom, moraš joj postaviti uslov da bira između tebe i njega, i ako odabere tebe, da svaku komunikaciju prekine sa njim. Što je mnogo mnogo je, neka se malo stavi u tvoj položaj!!! Pozdrav za tebe :lol: :roll: :roll:

pcelica

Primećen član
Poruka
589
mister bin:
pcelica:
Lara Croft:
sada_vec_ozbiljan_momak:
imao sam drugacije misljenje o svemu sto se izdesavalo poslednjih dana, cini mi se i da sam prenaglio i da nisam. ali sam u jedno siguran da je volim i da cu probati da opet budem sa njom.
E, moj dečko, pa ti si stvarno puk'o! Hteo si da budeš frajer, da dokažeš (kome? društvu? nekim luzerima, predpostavljam) da možeš da komanduješ svojoj devojci i da je njen bivši praistorija? Pa ti definitivno ne znaš ništa o devojkama! Pusti šta ti sugerišu ova dečica ovde, shvati da ni jedna devojka neće da se odrekne nečega što je bilo njeno, bez obzira što ona ima drugog dečka. Njoj odgovara to što je on stalno tu u okolini, ako ništa drugo, a ono kao dokaz da je ona žestoka riba koja može da vrti dva tipa u isto vreme. Razmisli malo, hoćeš li celog života da budeš drugi? Ako ti odgovara, onda nema problema. Ako misliš da si postigao nešto time što si raskinuo sa njom, pa se puzeći vratio nazad, onda si baš veliki frajer. Da sam na njenom mestu, nikad te ne bih primila nazad, jer ti nemaš ono osnovno - KARAKTER.
previse ostro za moj ukus...
ali treba postovati tudje stavove, ja ipak mislim da u ljubavi ako volis ponekad trebas da zaboravis na inat i takve stvari...
ali na svakome je da odluci sta mu je ciniti :wink:
mislim da ne bi trebalo nikoga osudjivati ovde na forumu
Slušal "laro-ili-kako-se-već-zoveš" sam odabir tvog pseudonima govori o tvom karakteru, a ni njen nije bolji. Šta bre vi umišljate.. Zabotavile ste da je ovo BALKAN.. Nismo mi neki frajeri, ali daleko od toga da ste vi neke ribetine....
Daleko će da dogurate i TI i ona njegova...Shvatićete šta ste igubile tek kada lupite glavom o zid, kada vam neki som napravi bebicu i zbriše.....
tebe je neka zesce za'ebala, sta se izivljavas na nama.
prijatelju resavaj svoje probleme u 3D a ne ovde.

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
situacija trenutna... mislim da stisavaju strasti i da je ona skontala da sam ja kriv za raskid zato sto sam ja bio negativan lik jer sam ja nju pritiskao iako je njen bivsi zvao u redu...
e sada se desavaju sledece situacije ja sam mrtav 'ladan, opuste i posmatram sta se sve desava uz osmeh. u moram vam priznati da me zove telefonom i da je drugacija prema meni, . da li to znaci da joj je stalo do mene....?
ne zaista sam ozbiljan prvi put imam ovakvu situaciju u zivotu i zaista su mi svi vasi komentari pomogli
pozdrav :idea:

M

mister bin

Gost
pcelica:
mister bin:
pcelica:
Lara Croft:
sada_vec_ozbiljan_momak:
imao sam drugacije misljenje o svemu sto se izdesavalo poslednjih dana, cini mi se i da sam prenaglio i da nisam. ali sam u jedno siguran da je volim i da cu probati da opet budem sa njom.
E, moj dečko, pa ti si stvarno puk'o! Hteo si da budeš frajer, da dokažeš (kome? društvu? nekim luzerima, predpostavljam) da možeš da komanduješ svojoj devojci i da je njen bivši praistorija? Pa ti definitivno ne znaš ništa o devojkama! Pusti šta ti sugerišu ova dečica ovde, shvati da ni jedna devojka neće da se odrekne nečega što je bilo njeno, bez obzira što ona ima drugog dečka. Njoj odgovara to što je on stalno tu u okolini, ako ništa drugo, a ono kao dokaz da je ona žestoka riba koja može da vrti dva tipa u isto vreme. Razmisli malo, hoćeš li celog života da budeš drugi? Ako ti odgovara, onda nema problema. Ako misliš da si postigao nešto time što si raskinuo sa njom, pa se puzeći vratio nazad, onda si baš veliki frajer. Da sam na njenom mestu, nikad te ne bih primila nazad, jer ti nemaš ono osnovno - KARAKTER.
previse ostro za moj ukus...
ali treba postovati tudje stavove, ja ipak mislim da u ljubavi ako volis ponekad trebas da zaboravis na inat i takve stvari...
ali na svakome je da odluci sta mu je ciniti :wink:
mislim da ne bi trebalo nikoga osudjivati ovde na forumu
Slušal "laro-ili-kako-se-već-zoveš" sam odabir tvog pseudonima govori o tvom karakteru, a ni njen nije bolji. Šta bre vi umišljate.. Zabotavile ste da je ovo BALKAN.. Nismo mi neki frajeri, ali daleko od toga da ste vi neke ribetine....
Daleko će da dogurate i TI i ona njegova...Shvatićete šta ste igubile tek kada lupite glavom o zid, kada vam neki som napravi bebicu i zbriše.....
tebe je neka zesce za'ebala, sta se izivljavas na nama.
prijatelju resavaj svoje probleme u 3D a ne ovde.
Neka kao ti. Sve ste bre na isti kalup...Ja sam svoj problem rešio, muka čoveku.. A vi promenite mišljenje tek kada to osetite na svojoj koži. Ne želim da ti se to desi, ali veruj mi: MNOGO JE GORKO!!!! :!:

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
mislim da se ne radi o tome da li treba mrzeti neo o tome da li treba razumeti tu osobu koja jos uvek nije rascistila sa osecanjima . mislim da veciinu zena muci isti problem nece da se odreknu nekoga iz proslosti ma kakav bio, cini mi se da je kod nas muskaraca drugacije

S

sandra-bg

Gost
tvoja bivsa devojka je sa jedne strane dobro postupila a s druge ne!trazio si da prekine kontakt s njim to je i uradila jedino sto je lose je to sto je ona verujem dosta dugo to tolerisala.mislim da si pogresio sto si je ostavio jer to uopste nije bilo ponizenje.ako te je ona zamolila da joj se vratis onda te je volela a ako ne onda je zaboravi :wink:

T

Tea

Gost
Da je njoj stalo do tebe prekinula bi takav kontakt sa njim, nista strasno da nastave da se druze ali njemu je za cilj da te rastavi od nje.Ne treba prekinuti kontakt zato sto ti to trazis vec zato sto treba sama da shvati da to nije u redu.I neko je jednom rekao: ako nekoga volis oslobodi ga se ako ti se vrati tvoje je zauvek, a ako se ne vrati nije ni bilo tvoje. Ako joj je stalo do tebe znace sta treba da uradi.

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
otkacila ga je sama tek pre neki dan kada ga je videla sa drugom devojkom posle njegove poruke na mobilnom koju je njoj poslao: kako te zelim itd. dosla mi je i rekla sta mu je rekla (da ne pominjem ovde), bilo mi je smesno.... mislim da nista nije shvatila,lagala je sebe da on nju zaista gotivi, nisam joj se vratio iz samo jednog razloga zato sto je i mene i sebe lagala da joj nije stalo do njega. Tek kada je videla da ju je folirao ona ga je otkacila. Zbog toga ne zelim da joj se vratim

malecka

Aktivan član
Poruka
1.284
sada_vec_ozbiljan_momak:
otkacila ga je sama tek pre neki dan kada ga je videla sa drugom devojkom posle njegove poruke na mobilnom koju je njoj poslao: kako te zelim itd. dosla mi je i rekla sta mu je rekla (da ne pominjem ovde), bilo mi je smesno.... mislim da nista nije shvatila,lagala je sebe da on nju zaista gotivi, nisam joj se vratio iz samo jednog razloga zato sto je i mene i sebe lagala da joj nije stalo do njega. Tek kada je videla da ju je folirao ona ga je otkacila. Zbog toga ne zelim da joj se vratim
bravoooooo! a way to goooooooooo!

:)

O

oli

Gost
DA TE VOLI NE BI IMALA POTREBE DA SE CUJE SA NJIM,U REDU JEDNOM MESECNO ALI KONSTANTNO TO I NIJE NORMALNO.TO MENI DECKO NE BI DOZVOLIO ALI NI JA NJEMU.KAKO BI NJOJ BILO DA SI TO TI RADIO?[/b]

malecka

Aktivan član
Poruka
1.284
she je u pravu...

dokle god ti je stalo do neke osobe ima smisla boriti se... meni kad sam i sa najgorim kretenom ne moze niko da objasni da je on los za mene... dok se sama ne ohladim, nista ne vredi... :))

srecno... i ovoga puta OBOJE pamet u glavu... da se zavrsi srecno i bla bla bla...!

devojka_bgd

Primećen član
Poruka
772
Vidi imala sam skoro istu situaciju...Cudno je da kad si u nekoj prici mislis da si jedinstven...
Ja imam puno drugova,i nije cudno da me zovu i u jedan i u dva,sa skoro svim svojim bivsim momcima sam ostala u prijateljskim odnosima...Ali jedan(prethodni) mu se nikako nije svidjao,prvo mi je prebacivao(moj decko),pa smo diskutovali,pa smo se svadjali i na kraju je puklo...Bila sam spremna da se odreknem druga(bivseg decka) zbog ljubavi,ali nisam bila spremna da podnesem da moj decko to zahteva od mene...
Mislim da je poverenje osnov svake zdrave veze,a ja bi svom decku isto dopustila,ako mogu tako da kazem,jer svi imamo pravo na svoj izbor,nema ko tu kome sta da dopusta,jer kad pocne sa tim veza je vec na pravom putu da propadne...
Moje misljenje :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.