Da li je poljubac intimniji od seksa?

Možda sam jedan koji retko tako tako misli, ali po meni je seks najprimitivniji izraz ljudske ljubavi. Ima nas muškaraca koji svaku lepu ženu samo žele da odvedu u krevet, pa jel to ljubav ????
Treba imati decu, ali to je onda sredstvo da bi se dobila deca. Ljudi na mnogo lepše načine mogu da pokažu jedno drugom koliko se vole, sex nije ništa
 
Možda sam jedan koji retko tako tako misli, ali po meni je seks najprimitivniji izraz ljudske ljubavi. Ima nas muškaraca koji svaku lepu ženu samo žele da odvedu u krevet, pa jel to ljubav ????
Treba imati decu, ali to je onda sredstvo da bi se dobila deca. Ljudi na mnogo lepše načine mogu da pokažu jedno drugom koliko se vole, sex nije ništa

onda sam sebe citiras "meni sex nije nista" -kad vam veli smeker.

onda ti ja napisem sex je nerazdvojni deo bliskosti dvoje koji se vole i dele dobro i zlo
i izmedju ostalog pohvataju se i vode ljubav ili se pohebu zivotinjski
kako im dodje trenutak i kako se namesti situacija ...
 
onda sam sebe citiras "meni sex nije nista" -kad vam veli smeker.

onda ti ja napisem sex je nerazdvojni deo bliskosti dvoje koji se vole i dele dobro i zlo
i izmedju ostalog pohvataju se i vode ljubav ili se pohebu zivotinjski
kako im dodje trenutak i kako se namesti situacija ...
Brate Krompirko ti si izgleda baš opsednut Sexom :lol:
 
Poljubac je kljuc za sve poslije...ukljucuje sve i otvara sve,
normalno da nije samo otaljanje ili neophodna stepenica,
tako me unistila jedna bezanijka kad mi rece,
sta je to ,polako, nemoj me kao da pixlu lizes...e, onda sam uvidio da
je poljubac odgovoran za sve...
Koliko sam muka prolazio dok sam zavrsavao ni sam Bog ne zna...
...sad sam se bas izbirikao...

...poljubac u 'gornjem predjelu' mora da otvori sifru
donjim odajama
gdje isto 'kuca' da se otvore i obilato docekaju...
...Sex samo nastavlja dobru zaoranost i poravnanje...
...e, sad sex ne smije da obruka poljubce i 'obrade'...
 
Poslednja izmena:
..ne znam, vidim da vecinski smatrate da jeste intimniji pa mozda gresim..
Ali intima se ne deli, to je nesto izmedju dvoje ljudi, nacin na koji imate odnos, stil tog odnosa...poljubac mozes
da podelis kome god i da se okrenes i odes, ne mora nuzno da vas odvede do intime...
Zato ga radije definisem kao prisnost, bliskost...
 
I sta si zakljucio? Da li je intima u kontaktu ili je duhovna?
Oba. Ne moze to da se razdvaja, ako si zrela i zdrava seksualna licnost. Ovakve teme su besmislene po meni, ali ok, nek plovi i kotrlja.
I sta je intima?
Sta se dole s tom posebnom osobom, koja ima poseban odnos sa tobom a da ne ukljucuje seksualni kontakt?
Sta taj odnos razdvaja s njom u odnosu na intimu s mamom, drugaricom, nekom drugom osobom?
 
Oba. Ne moze to da se razdvaja, ako si zrela i zdrava seksualna licnost. Ovakve teme su besmislene po meni, ali ok, nek plovi i kotrlja.
I sta je intima?
Sta se dole s tom posebnom osobom, koja ima poseban odnos sa tobom a da ne ukljucuje seksualni kontakt?
Sta taj odnos razdvaja s njom u odnosu na intimu s mamom, drugaricom, nekom drugom osobom?

U redu. Da, to je glavno pitanje, sta je intima? Je li mora biti emotivna intima, da bi bila intima? Poljubac i seks su fizicka ispoljavanja.

Iz mog iskustva, bio sam u fizikckoj initimi bez emotivne intime, i to za mene nije intima. Ti kazes i obrnuto ne valja. U redu. Znaci mora oboje?
 
U redu. Da, to je glavno pitanje, sta je intima? Je li mora biti emotivna intima, da bi bila intima? Poljubac i seks su fizicka ispoljavanja.

Iz mog iskustva, bio sam u fizikckoj initimi bez emotivne intime, i to za mene nije intima. Ti kazes i obrnuto ne valja. U redu. Znaci mora oboje?
Ne mora.
Mozes da se ljubis na prazno inispunis samo tqj tinejdzerski shmek uz koji idu frustraxije kao i da hebes na suvo i ispunis fiz uz frustracije.
Evo za seks. Seks je pokazatelj intime. Ako je samo guraj vadi (pod uslovom da to bas tako ne ispunjava oboje) onda je seks bez veze. Makar ruzu medju guzove da joj stavis, zar ne?
 

Back
Top