Da li je poljubac intimniji od seksa?

Ovo što kaže Sinnke, razlicite su vrste poljubaca
Možeš da se ljubiš baš onako kako ide uz sex, čista strast koja te uhvati, pa se ljudi ljube kao nadražaj i slično
A može biti i onaj drugi poljubac, kada uživaš u spajanju sa nekim, pogledi u oči, prožimanje i slično
Ali smo to toliko idealizovali da nam se dešava samo u priči a vrlo malo u zbilji...

Idem na putić. Poželite mi poljupčić očima, prožimaj usnama i jezikkom...
 
Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:


Poljubac može bez seksa, ali seks bez poljubaca ne može, (doduše zavisi i od poze :per:).
Poljubac bez seksa je intimniji (možda je bolji termin emotivniji, iskreniji) od seksa jer iskazuje naklonost, nežnost, ljubav. Poljubac pre seksa, kad te situacija ponese, je više strast i uvod u seks, a iskazuje želju i nagon.
Ljubiš jer duša voli a hebeš jer telo želi.
:p
 
Ovo što kaže Sinnke, razlicite su vrste poljubaca
Možeš da se ljubiš baš onako kako ide uz sex, čista strast koja te uhvati, pa se ljudi ljube kao nadražaj i slično
A može biti i onaj drugi poljubac, kada uživaš u spajanju sa nekim, pogledi u oči, prožimanje i slično
Nisam neki fan ljubljenja, ali mislim da nisi skroz pogodila ono sto sam mislio. Jedan je poljubac strasti, drugi je emocije a onaj najcesci treci je odradjivanja. To je najcesce kod zena koje skacu po kitama kao kengur po pustinji.
 

Back
Top