Da li je poljubac intimniji od seksa?

Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:
pa brate nije bas intimniji od seksa
ljube se na ulici, i to nije neka vau stvar
a seks je mnogo intimniji jer se "koriste" intimni delovi tela koji su pod odecom.

ne znam kako da objasnim :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
img.gif
 
Oboje je vrlo intimno, iako je po meni poljubac lepša, romantičnija stvar, dok je seks dosta kompleksniji. Oboje je uzbudljivo, s tim što nekad može čovek da oseti veći nalet adrenalina kad se upozna s nekim ko mu je psihološki blizak, pa se ljube i romantičare i dele svet zajedno, nego tokom faze seksa koji je po meni uzbudljiv ako se dvoje poklope u fantazijama negde ili otkrivaju sve veće prljavštine, i to je specijalna vrsta putovanja.
 
Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:
Cuo sam da je poljubac intimniji od seksa, jer kao zasto se urve ne ljube. Ok to moze biti neka od teorija koje ne moraju biti tacne. Iz mog iskustva znam da zene koje su se agresivno ljubile nisu bile zaljubljene i one su isle na torbanje, ugl su to bile udaraljke s bilo kim, po pravilu "covek ili konj" njima sve jedno. Tako da ima nesto u nacinu ljubljenja.
 

Back
Top