Da li je poljubac intimniji od seksa?

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
12.501
E, lepo. Sad sam pročitala.
ovo pod 1, da, to mi se dešavalo, jednom ali nekada se nađem i 2. put sa tom osobom da utvrdim. Uvek i utvrdim da je to besmisleno. Max 2 puta.
pod 2. to nisu lose "veze" i svidjaju mi se. Nadjemo se, lepo nam je da se seksamo, ali kada se vracam kuci kolima i posmilim da ce sutra se hebati sa nekom drugom meni sve jedno. I ako prekinemo sve mi je jedno. To je bilo samo zadovoljstvo pa dok traje traje. Ali nisi opisao poljubac tu. Može biti i njih i da su lepi.

E sad pod 3. ja to vec ne bih nazvala fizickom vezom. samo ove prve dve. Jer cim jedva cekam da se vidimo, to je vec zaljubljenost.

Za dva, ima poljubaca, kako nema!? Volim njenu kosu, lice, tijelo. Ali nemamo mi zajednickog mnogo. Kad se vidimo odmah se skidamo, idemo u krevet. Obozavam da je imam. Ali kad zavrsis nemas sta. Poljubac reda radi i ides. Mogu se vise nikad ne viditi. Nemam bol.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
Raspolozenje tu igra dosta ulogu. Sto je i jedan od razloga zasto ne verujem da je neka visa sila. Psiholoski momenat je u pitanju.
Kad nisi u vinklu, niko te ne gleda. Nikakva sudbina tu ne postoji, kad si najbolje od sebe, tada i sreces sebi bliske.
To je i to zracenje i sl...
Sad si me podsetio na jednu osobu
Uvek misli da treba da bude ne znam u kakvom stanju da bi bio sa mnom i da bi nam bilo lepo
A uvek se razuverava, jer u kakvom god stanju da ga nađem njemu bude sasvim lepo pored mene i meni pored njega
Ali posle nekog vremena ponovo sumnja ili ne znam već šta, i tako ukrug :)
Ali ne. Lepota odnosa je baš u tome da kakav god da si bude dobro

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.285
Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:
Nisam pročitala sve odgovore u temi.
Odgovoriću na svoj način.

Poljubac jeste intimniji od seksualnog čina, još intimniji je pogled, misli, emocija.
Odgovor sažet iz više tema sa LjISa.

I, napokon, saglasna sa stavovima (na ovoj stranici napisanim)od MrNapokon.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
Pa naravno. Nemam nista emotivno, jednostavno volim da je iebem ako ima prilike i to je sve. Mnogo mi se svidja fizicki, prija mi tih sat, dva, pet je vec previse.
da, takve veze sam i ja imala. A ranije sam kada sam bila mlađa mislila da to neću nikada moći
Zaista se sviđa, i kul je tip, i odlično izgleda, i dobar mu je rac, i sve ok osim što nemam osećanja, a nema ni on
i ne foliramo se. samo je dobro.
i da ti kažem, kada puno radim to mi nekada baš prija, jer je neopterećujuće. Ništa se i ne čujemo, i ne dopisujemo, nema kontakata, tip ne davi ni kad se vidimo, potpuno možeš biti skoncentrisan na svakodnevne obaveze.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.822
Sad si me podsetio na jednu osobu
Uvek misli da treba da bude ne znam u kakvom stanju da bi bio sa mnom i da bi nam bilo lepo
A uvek se razuverava, jer u kakvom god stanju da ga nađem njemu bude sasvim lepo pored mene i meni pored njega
Ali posle nekog vremena ponovo sumnja ili ne znam već šta, i tako ukrug :)
Ali ne. Lepota odnosa je baš u tome da kakav god da si bude dobro
Paula ne znam zasto te podsceam na neku nesigurnu u sebe licnost koja misli da mora da te iznova i iznova zadivi...
Pricam o upravo suprotnom...

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
Paula ne znam zasto te podsceam na neku nesigurnu u sebe licnost koja misli da mora da te iznova i iznova zadivi...
Pricam o upravo suprotnom...
mmmmm, misliš da je to kod njega u pitanju? da mora da me zadivi? nisam u tom pravcu mislila... samo sam imala utisak da ne želi da ga vidim u lošem stanju jer je genaralno depresivan. Ali vara se.
Ne, ne mislim da tebe poznajem, jer te ne poznajem. Samo me je to što si napisao asociralo

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
12.501
da, takve veze sam i ja imala. A ranije sam kada sam bila mlađa mislila da to neću nikada moći
Zaista se sviđa, i kul je tip, i odlično izgleda, i dobar mu je rac, i sve ok osim što nemam osećanja, a nema ni on
i ne foliramo se. samo je dobro.
i da ti kažem, kada puno radim to mi nekada baš prija, jer je neopterećujuće. Ništa se i ne čujemo, i ne dopisujemo, nema kontakata, tip ne davi ni kad se vidimo, potpuno možeš biti skoncentrisan na svakodnevne obaveze.

To je okay ako mozete tako. Meni je bio problem sto nisam mogao kontrolisati. Dodju na vrata u pogresno vrijeme. Zavrsio sam tako s tim vezama.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
To je okay ako mozete tako. Meni je bio problem sto nisam mogao kontrolisati. Dodju na vrata u pogresno vrijeme. Zavrsio sam tako s tim vezama.
Pa ni ja nisam imala iskustvo da dugo traje. Posle nekog vremena se ohladi. Tj nemamo više želje da se viđamo.

A dok je trajalo, tad najduže što je bilo, ma sve ok što se kontrole tiče.. obično su žene te koje se vežu. Ali eto sad kada imam decu i posao koji volim i puno radim, nemam taj problem. A i meni smo prepustili da ja zakazujem viđanja, što nije moglo biti više od 1x nedeljno. On samo kaže dan pre ili kasnije, u par rečenica dogovor i to je sve što se kuckamo :)

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
Jbg, nema nigde kinkare, moracu da pricam o intimi i ostalo...
Ne znam tvog decka Paula. Tako je zazvucalo...A ako pati od depre onda..budi nezna jbg...samo te onda stedi od tog nekog tezeg stanja. A ti mu vrv dodjes kao jedan od izlaza.🤷‍♂️
🤷‍♀️
Nije mi sad dečko
Ali ga volim i to nema veze sa odnosima sa drugim osobama

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
To je poenta diskusije sa @MrNapokon, da li mora postojati emotivna intima da bi bila intima. Ja ove jednonocne i fizicke ne smatram intimnim.
Pa da, svako doživljava na svoj način
Gledano sa strane, kako nije intimno? Dobar sex, gde ćeš intimnije..
Ali da, ukoliko nema drugih sadržaja, za tebe nije intima.
Ne znam šta na to, svejedno je kako se zove

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.568
Ja nisam, barem se ne sjecam da sam.
Ma ja jesam sa bivšim... pred kraj našeg odnosa, više meseci, postalo je samo tako
dohvatimo se, ali bez ljubljenja
sad umem da prepoznam kada dođem u takvo stanje, to je pokazatelj kraja
I sad kad razmislim, poslednji put kada sam sa nekim više ne želim da se ljubim.. to mi je i signal da bude poslednji put.

marlon\p{Zs}

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.947
Ma ja jesam sa bivšim... pred kraj našeg odnosa, više meseci, postalo je samo tako
dohvatimo se, ali bez ljubljenja
sad umem da prepoznam kada dođem u takvo stanje, to je pokazatelj kraja
I sad kad razmislim, poslednji put kada sam sa nekim više ne želim da se ljubim.. to mi je i signal da bude poslednji put.
nemo samo ko marija snajder da zbog redovitog bez strasti krenes da struzes farbu sa zidova :lol:

pardon nije marija snajder vec roza :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.