• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li je poljubac intimniji od seksa?

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Pa šta znam.. čula sam negde da se prostitutke ne ljube u usta.
Dobro si čula,ne ljube se zato što je to početak intimnog odnosa a njihovi odnosi su profi.
Što se teme tiče i pitanja,mislim da je poljubac intimniji.Sex kao sex može biti i iz dosade,sa prezervativom,čista gimnastika a poljubac,on je već nešto drugo.

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.448
Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:
pa brate nije bas intimniji od seksa
ljube se na ulici, i to nije neka vau stvar
a seks je mnogo intimniji jer se "koriste" intimni delovi tela koji su pod odecom.

ne znam kako da objasnim :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

neoplanta again

Aktivan član
Poruka
1.233
img.gif

Richard III

Domaćin
Poruka
3.358
Oboje je vrlo intimno, iako je po meni poljubac lepša, romantičnija stvar, dok je seks dosta kompleksniji. Oboje je uzbudljivo, s tim što nekad može čovek da oseti veći nalet adrenalina kad se upozna s nekim ko mu je psihološki blizak, pa se ljube i romantičare i dele svet zajedno, nego tokom faze seksa koji je po meni uzbudljiv ako se dvoje poklope u fantazijama negde ili otkrivaju sve veće prljavštine, i to je specijalna vrsta putovanja.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.640
Šta vi mislite? Da li je poljubac intimniji od seksa?

Meni jedno bez drugog ne ide .Poljubac prethodi seksa koji je visi nivo intimnosti .Poljubac i seks su povezani i ne bih to razdvajala :lol:
Cuo sam da je poljubac intimniji od seksa, jer kao zasto se urve ne ljube. Ok to moze biti neka od teorija koje ne moraju biti tacne. Iz mog iskustva znam da zene koje su se agresivno ljubile nisu bile zaljubljene i one su isle na torbanje, ugl su to bile udaraljke s bilo kim, po pravilu "covek ili konj" njima sve jedno. Tako da ima nesto u nacinu ljubljenja.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.