Da li je ovo tacno?

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
nikodim:
@Gryphon
Fizicki izgled i jeste ono sto ce ti usmeriti pogled ka nekome, da nije, zamisli kakvi monstrumi bi se setali ulicama. Ipak, nije to valjda jedina stvar na osnovu koje ces odluciti da li ti je ta osoba OK.

Inace, tacno je da volim debele devojke, po mogucstvu zapustene i neuredne. Dakle, sve one koji imaju preko 130kg i manje od 160cm pozivam na "druzenje"[/B]. Volim kada su "opustene", kada tu ima sta da se stipne...
Znas kako kazu:"Bolje da ljulja nego da zulja".
c008.gif

Ne kazem da mi je to jedina stvar, nego preduslov da izmedju nje i ovog drugog pomenut tipa devojke (bolje reci dinosaurusa) ipak pridjem prvom tipu devojke.
A posle odlucujem.
To ti je kao da konkurises na neki posao, sta mislis koga bi pre zvali na razgovor
onog koji ima vise diploma i iskustva ili onog sa manje diploma i iskustva. :wink:

V

Vragolasta Amfibija

Gost
frozen1982.:
E vragolasta,jel si me stavila na ignore?Ma nisam hteo MAJKE MI!Lupio sam slucajno.Otkud sam mogo da znam da ce da te uvredi.Izvini,izvini,izvini,...ako prihvatas,da zakopamo sekiru,vec sam izmenio post, ako hoces da pobrisemo ovu nasu raspravu i zavrsimo,bezveze je da od nicega pravimo problem.
da...staivla sam te na ignore i ne vidim sta pises sad...tako ti i treba...
i sta sad mislis kad si me uvredio da ces da prodjes tako lako...sad da zakopamo sekire !!!???
nece moci !!!!
od sad te mrzim do kraja zivota i ne zelim vishe da te vidim...po svoje stvari mozes da dodjes uvek kad ja nisam kuci...sve ti se nalazi spakovano.
one slike sa zida nemoj da si didrnuo jer cu ti zaklati Macu.
a sad se tornjaj kod mame gde ti je i bilo mesto moj pasulj vishe nikad neces da okusish...ma koliko kukao i trazio

zbogom

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Vragolasta Amfibija:
da...staivla sam te na ignore i ne vidim sta pises sad...tako ti i treba...
i sta sad mislis kad si me uvredio da ces da prodjes tako lako...sad da zakopamo sekire !!!???
nece moci !!!!
od sad te mrzim do kraja zivota i ne zelim vishe da te vidim...po svoje stvari mozes da dodjes uvek kad ja nisam kuci...sve ti se nalazi spakovano.
one slike sa zida nemoj da si didrnuo jer cu ti zaklati Macu.
a sad se tornjaj kod mame gde ti je i bilo mesto moj pasulj vishe nikad neces da okusish...ma koliko kukao i trazio

zbogom
Zene...ne mozres s njima....... ... .... tacka.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
pa ne znam ja i volim celulit...mislim ono da preliva i te fore...i vesh je bitan...ono kad ga nabijem na facu pa trchim po qtji....goooospode vidiiii me nosiiiim zhenski vessssh na glavi jeeel to greeeeh?

mislim ma daj kakva je ovo tema shta bi sa japanskim qglicama i nojevim pershkama?

M

maksvel

Gost
Patoloska potreba zena je da se udesavaju da bi svi primecivali paznju na njih.
Znaci ne pojedinacno muskarci i zene.
Ako se one doteruju iskljucivo zbog sebe,zasto onda nisu sredjene u kuci.
Takodje,ako zele da se doteraju zbog muza,zasto opet nisu sredjene u kuci.

Naucile su da kada su sredjene, imaju protekciju u odnosu na druge osobe.
Tu su kavaljeri,koji im cine dobro i za uzvrat obicno ne dobiju ono sto zele.
Zena sto je lepsa i sredjenija moze od obicnog kavaljera traziti da se vise trudi oko nje.
Time postaje samopouzdanija,jer se oseca vrednije kada se kav. trudi oko nje,posto naprimer radi sasvim beznacajan posao ima dosadan zivot i ne oseca se dovoljno znacajnom.

Naravno primetne su razne uske pantalone,uske majce,kratke suknje po mecavi na -20,
dekolte itd,vecinim da bi prikrile da su iznutra prazne.
Pri tome izgledaju kao da se gole.
Iako se ponekad zale da su muskarci nasrtljivi i navalentni,nemaju prava na to.
Koliko je znam,ranije kada zene nisu imale toliko slobode,ili smelosti, nije bilo ni toliko problema.
Naravno da ce one uvek reci da se sredjuju zbog sebe,a nikako zbog muskaraca,da im nije bitno
tudje misljenje itd.
One moraju ispuniti neke svoje osnovne ciljeve,da drugima izgledaju lepo,zdravo,pametno,
da im seks nije potreban.
Mozda cak si patoloski ljubomorne na musku fizicku snagu,na to sto vecina muskaraca lakse dolazi do zeljenog partnera.
Posto ona ne moze lako doci do zeljenog partnera,ona zato odbija muskarca koji je zele da ni on to ne bi mogao.
Ima jos puno primera ali dosta za danas....

Ps:Sada mozemo razmisliti o tome da li je ako zene obilno koriste svoje prednosti
da i bi i muskarci trebali da koriste svoje.

lara#1

Primećen član
Poruka
607
Totalna glupost, kao i vecina drugih slicnih tekstova po zenskim casopisima koje sam prevazisla po izlasku iz puberteta.

Naravno da doterana, nasminkana devojka bolje izgleda od same sebe u izdanju: podocnjaci, eventualne bubuljice, neiscupane obrve, prebledeo ten (kad je zima ili kad je neispavana), rascupane kose, u nekoj sirokoj unsexy trenerci...

M

maksvel

Gost
lara#1:
Totalna glupost, kao i vecina drugih slicnih tekstova po zenskim casopisima koje sam prevazisla po izlasku iz puberteta.

Naravno da doterana, nasminkana devojka bolje izgleda od same sebe u izdanju: podocnjaci, eventualne bubuljice, neiscupane obrve, prebledeo ten (kad je zima ili kad je neispavana), rascupane kose, u nekoj sirokoj unsexy trenerci...

Postoji pristojna,i postoji sexy odeca zar ne ?
Ako tvrdis sta je glupost,onda bar nevedi neki odsecak,pa mi objasni zasto je glup.
Nisam ovo prepisao,niti zasnovao na osnovu materijala iz nekog zenskog casopisa.
Osim toga,ne verujem da takve stvari u zenskim casopisima uopste pisu.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
lara#1:

E blago tebi ako ti mislis da ce sminka i sredjivanje da ti pokriju sve te nedostatke koji si nabrojala grdno se varas.
Ne mozes ti da nosi sminku 24h dnevno, i zapamti da ako se muskarcu ne svidis ispod te maske od sminka, sluzices mu samo kao pokretni sexualni objekat ;)

M

maksvel

Gost
Druga je stvar,sto se muskarci takodje sredjuju-ali i dalje nikada muskarca nisi videla naprimer
u uskim pantalonama i body majcama-za njih se kaze da su ******.
U skolama je zabranjem sorc,a uske pantalone ili suknja nisu iako je 40 stepeni.
U uskim pantalonama je hladnije nego u sorcu,zar ne
Takodje je ista stvar prisutna na javnim mestima

M

maksvel

Gost
nikodim:
Nego je cilj da se celo vece cita samo tvoja umoTvorina...
Znas ono:"Cijeli Dostojevski".

Jel imas neke citate ili nesto krace (copy/paste)?

Ma nije to dugacko.
Zamisli ga kao 10 postova ako zelis.
Konstruktivna diskusija mora sadrzati i neke stavove,a ne samo njihova provrgavanja
odobravanja i razne njihove varijante.

To mi je jedini duzi post.
Ps.Nije mi cilj da ima sto vise postova sa porukama tipa zdravo,gde si.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
maksvel:
Ma nije to dugacko.
Zamisli ga kao 10 postova ako zelis.
Konstruktivna diskusija mora sadrzati i neke stavove,a ne samo njihova provrgavanja
odobravanja i razne njihove varijante.

To mi je jedini duzi post.
Ps.Nije mi cilj da ima sto vise postova sa porukama tipa zdravo,gde si.

Ma samo ti piskaraj... nije bitna duzina postova, fabula im daje krila. Kazu:"Ko voli nek izvoli".
A sto se tice broja postova... ni za to ne brini, kada ti brojac poludi obrati se Gryphonu, on covek razbija php, ispisace ti komandu kojom ga mozes restartovati. ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.