Da li je ovo tachno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgovore nisam čitala jer ja sebi to pitanje ne postavljam

ipak sam prenijela ovde misleći da imate šta dodati npr šta ste čuli , kako vi vidite situaciju itd

Sad imam etiketu da mrzim muškarce i jedan guru koji je video vladavinu muslimana u evropi

Fali nam Meteor koji će uništiti svet

Pa pridruži se slobodno ovoj temi koja nigde neće odmaci jer je čovek sam sebi najveća prepreka

Ajde pa tako
Od mene nemaš etiketu. Dotična dama je to konstantovala bez da obrazloži.

Daj svoje mišljenje.

>>Više puta sam se uverila da današnji "muškarci" uopšte nemaju viziju šta je ustvari pravi muškarac!<<
Nas muske ne treba uopste da zanima sta je pravi muskarac vec ko je prava zena, ona ko stvorena za nas. Vi zene razbijajte glavu sta je pravi muskarac.

Šta se desilo kada si počeo da kudiš? :malav:
Fall Satisfying GIF by Millions

ja iskreno vjerujem da razumeš šta znaci lepo i pristojno diskutovati

Nije uopšte potrebno biti istog razmišljanja na temama ali je važno ne biti uvredljiv i omalozavati sagovornika i to bas uvek
Mislis da je pristojno prvocirati zasticen, a onda se pojavi princ bez mozga da kaznjava? Pa nije pristojno i to je svima poznato ali zabranjeno da o tome pisu...pristojno zabranjeno...
Bilo je desetine tema o tom vasem klanovskom ponasanju, a posledica je zabrana...kaznjavanje...i to sve pristojno. Dobro jasno da ovde nemamo posla s ljudima nego nekim virtualnim stvorenjima koja ne moraju da postuju ljudske pojmove morala...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back