Da li je ovo tachno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti mene non stop lično napadaš i prozivaš
Šta sa tobom nije uredu ?

Lecis komplekse jer te u realu zaobilaze ?
moras prihvatiti cinjenicu da su ti teme povrsne i provokatorske
maliciozne i seksisticke i odvratne
mizandrija 101%
evo pogledaj temu koju si postavila i pitanje koje upucujes

i onda pogledaj 10 zadnjih tema koje si napravila

i stavi prst na celo

to sto mislis da ja obezvredjujem tvoje teme nije tacno
ja samo osvetlim sustinu

udostojena si odgovora
i moji stavovi se nece promeniti

ima neko i da ti odgovori, zamisli :(

moras prihvatiti cinjenicu da su ti teme povrsne i provokatorske
maliciozne i seksisticke i odvratne
mizandrija 101%
evo pogledaj temu koju si postavila i pitanje koje upucujes

i onda pogledaj 10 zadnjih tema koje si napravila

i stavi prst na celo

to sto mislis da ja obezvredjujem tvoje teme nije tacno
ja samo osvetlim sustinu

udostojena si odgovora
i moji stavovi se nece promeniti

ima neko i da ti odgovori, zamisli :(

O sve se može razgovarati svidjalo se to nama ili ne

Biti muškarac je velika stvar na celom forumu sa uvidila 5 njih koji to jesu

Mnoge teme čak i ne pročitam kad vidim ko je autor (to je recimo i za tebe rjesenje kad se radi o mojim temama )

Nisam videla da zastupas žene i svojim kolegama kažeš “brate to je zenomrzacka tema “ naprotiv učestvuješ i omalozavas žene i sto je najstrašnije vi to čak i ne vidite

Znaci lepo zaobidji ili se nauci komunicirati na ne uvredljiv način i bez lepljenja etikete

O sve se može razgovarati svidjalo se to nama ili ne
slazem se sa tobom..ali i sama znas da smo imali problema i zalbi oko nekih tema koje su bile slicne prema zenama jer su ih etiketirali kao mizoginiju.

moje licno misljenje je da i jedno i drugo moze i tvoje o muskarcima i njihove o zenama, nema razloga braniti ljudima da iznose svoje misljenje o ivicnim temama.
treba videti sta ljudi misle jer izbegavanje price o tome nece promeniti svest ljudi i njihovo ponasanje..samo razgovorom mozemo da smanjimo i mizoginiju i zenski sovinizam :D

Izmakne se kazni, itekako.
Ako post ne sadrži direktnu, primitivnu, uvredu ili psovku, bude uvredljiv za sav ženski rod.
Izveštili se...
pa sad dolazis u pricu koju je i gan ovde pokrenuo..mozda je njemu uvredljivo ovo sta ruki kaci.. ne mozemo biti osetljivi samo u jednom smeru jer batina uvek ima dva kraja

pa sad dolazis u pricu koju je i gan ovde pokrenuo..mozda je njemu uvredljivo ovo sta ruki kaci.. ne mozemo biti osetljivi samo u jednom smeru jer batina uvek ima dva kraja
Dobro znaš da sam direktna, uvek sam pisala šta mislim, bez uvijanja i bez obzira ko je postavljač teme ili vlasnik posta, mislim da je odavno u vezi m/ž prekardašilo.
Na 'ignore' mi je par osoba zbog načina na koji pišu, i uvek, ali uvek, sve žene svrstane u isti koš.
Izuzetaka nema.

Zašto bih se trudila da pišem u takvim temama i da se nerviram?

Zašto tako kažeš ?

Recimo to je uvredljiv komentar bez respekta sagovornice
Tacno , ali postoji osnovana sumnja da je to tacna pretpostavka...
Prenaglasene reakcije, premalo samokontrole i objektivnosti , previse indoktrinacije,
Samo da dodam, postoji sve vise sumnje da je i dobar deo muskog sveta otisao u honduras da li zbog slizavanja ili srozavanja ali i tu postoji osnovana sumnja..

Sad ti postavi pitanje, hoces li ici po arsinima zahteva publike koja je totalno iracionalna i pojma nema sta je izvodljivo i sta odrzivo ili ces se prikloniti nekim odrzivim kriterijumima..

Spustanje kriterijuma kako vecina svira sigurno ne dovodi do odrzivosti, samo kotrljanje ka nizbrdici...

Ja sam za kriterijum kritikuj osobinu , a ne osobu....
A i da postoji osnova koja je kao sustina prihvatljiva i odrziva..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back