DA LI JE OVO SLIKA "TUZNE SRBIJE" ? !

Зар није боље да либерали покажу своју слободну иницијативу? :cool:
Па да си ти видео да су они способни за неки рад? :lol:
Они су васпитани да седе, да их други хране, греју, облаче, а они да буду неспособни цео живот. Као Чеда , рецимо...или Чанак.
 
Па да си ти видео да су они способни за неки рад? :lol:
Они су васпитани да седе, да их други хране, греју, облаче, а они да буду неспособни цео живот. Као Чеда , рецимо...или Чанак.

Eto vidiš SURbel, dođoš Joe ti jes sve rekao ;) mi živimo od novca belosveckih satrapa
 
Nakon što sam ja otvorio ovakvu temu o Južnoj Moravi, ova je već druga što se otvara iza nje.

To mi govori da sam postigao cilj i skrenuo pažnju na ovaj veliki problem.

Mada je moderatorica zaključala moju temu pod izgovorom neka gledam u svoje dvorište, drago mi je što u Srbiji ima sve više ljudi kojima je stalo da očuvaju svoju zemlju.

Svaka čast postavljaču teme! :ok:
 
pa čekaj bre, je8em mu čvorka
zašto bi ja kao izdajnik i neko ko radi protiv ove zemlje išao na radne akcije koje imaju za cilj izgradnju zemlje :D:D:D
zar to ne bi trebali patrioti (grobari, delije i kompanija) da urade? :lol:

Pa za kaznu...izdajniče i antidržavni elementU jedan..:lol: Bolje ti je to ,neg' da ti u mardelju robijaši pune rektum...redovno !:per:
 
Inače...jeste Morava tužna i urnisana đubretom...strahota jedna! Kao i većina naših reka i potoka! Bruka smo strašna...i za to nam niko nije kriv, do nas samih! Bilo pre neki dan o Limu, Drini....tone i tone đubreta ! Da ne poveruje čovek !!


Аха, она Мемедовићева емисија, гледала сам. Стварно страшно!

Мада, колико сам схватила, на целом том путу загађења људи имају проблем са депонијама, односно с недостатком истих.
Ко је на власти у тим местима?
Дулић направи као понеку, махом пропагандне природе, акцију, али саму срж проблема нико не решава и зато се све то понавља а реке нам све загађеније.
 
Аха, она Мемедовићева емисија, гледала сам. Стварно страшно!

Мада, колико сам схватила, на целом том путу загађења људи имају проблем са депонијама, односно с недостатком истих.
Ко је на власти у тим местима?
Дулић направи као понеку, махом пропагандне природе, акцију, али саму срж проблема нико не решава и зато се све то понавља а реке нам све загађеније.

O partijama na vlasti i onima koji nisu na vlasti ,zaista ne znam ništa! Sve sam ih video "na delu" i ne interesuju me više...A to što kažeš za deponije je problem u celoj Srbiji! Treba mnogo više para uložiti u izgradnju sigurnih po našu okolinu.
A u isto vreme...sopstveno dete malo po prstićima kad šibne papir od nečega na ulicu, nae8ati se komšiji familije kad zavrljači kesu sa đubretom preko terase , zapisati reg.tablicu i prijaviti kad vidiš da neko iz kola rokne kesu sa đubretom u neko žbunje...itd, itd..i još 100x itd....
 
Nakon što sam ja otvorio ovakvu temu o Južnoj Moravi, ova je već druga što se otvara iza nje.

To mi govori da sam postigao cilj i skrenuo pažnju na ovaj veliki problem.

Mada je moderatorica zaključala moju temu pod izgovorom neka gledam u svoje dvorište, drago mi je što u Srbiji ima sve više ljudi kojima je stalo da očuvaju svoju zemlju.

Svaka čast postavljaču teme! :ok:

Ne verujem, to je sad tako, par dana finoće, posle sve po starom.

Da se kojim slučajem sprovede iskrena i ozbiljna akcija čišćenja i uredjenja priobalja Morave, posebno uredjenja ( sadnja sadnica, sejanje trave...uvodjenje čuvarskih službi, i dr. ) e, onda bi narod video da je državi stalo do svoje imovine i svog naroda, i sam bi narod u tom slučaju bio uredniji. Ovako, ništa. Tri dana se digla frka oko tužne Morave, trinaest dana oko tužnog Tomislava.
 

Back
Top