Da li je ovo prevara ?

Naivnih ce uvek biti,,neko se jednostavno glup rodi a neki padaju na fore i navlacenja..jbg ovca je za sisanje bilo i bice

Исто као и ови што по шеснаести пут наручују одећу преко оних кинеских сајтова иако сваки пут добију ђубре. Не, то опет рескира и нада се не знам чему.
 
Исто као и ови што по шеснаести пут наручују одећу преко оних кинеских сајтова иако сваки пут добију ђубре. Не, то опет рескира и нада се не знам чему.
Jer slika je cudo a realnost je obicno suprotnost..jebemliga naseo par puta u vezi neke opreme za poso i platio skolu..nista dok ne pipnem i isprobam.
 
to je iznuda i prisila!
isto je radila i mladinska knjiga pre par godina
posalju ti nesto sto nisi ni porucio i ako prodje prodje
nama su poslali neku lekovito bilje na ime mog ex, posto je prijavljen na ovu adresu i dalje
moja majka uzme, plati prvu ratu koja je bila 2000 za otkup..unutra faktura sa jos cetiri takve rate, na sl.4 meseca
vracala sam knjigu postom, nisu hteli da je preuzmu, zvala, objasnjavala..zivu silu nisu fermali
i onda sam zapretila tuzbom
da cu da ih tuzim za prevaru, obmanu, prisilu, ucenu, dusevni bol i patnju i da cu na svakom mogucem mestu da pisem o tome i da uradim sve sto je u mojoj moci za negativni marketing
i tek onda su uzeli knjigu i vratili novac
a pre toga sam im poslala skrinsotove objavljenih tekstova i komentare na isti
i secam se da je tada bilo ludilo od mladinskih paketa u postama, kao svi su porucivali njihove knjige
tako se radi kad imas podmuklo pokvarenog marketinskog savetnika
uvali da smanjis lager
 
Jao, Dive me podsetila na Mladinsku knjigu.
I ja sam sa njima imala nekakav posao, više se ne sećam šta sam od njih kupila.
Možda knjigu?:confused:

Mene ko god zove da mi nešto proda, naglasi da zastupa firmu iz Beograda.
Tada im kažem da mi ništa ne znamo, mi smo seljaci i nemamo pare.
 
Jao, Dive me podsetila na Mladinsku knjigu.
I ja sam sa njima imala nekakav posao, više se ne sećam šta sam od njih kupila.
Možda knjigu?:confused:

Mene ko god zove da mi nešto proda, naglasi da zastupa firmu iz Beograda.
Tada im kažem da mi ništa ne znamo, mi smo seljaci i nemamo pare.
Какав ауторитет, еееј, каква част, одбијаш заступника фирме из Бегета, сељанко :mrgreen:
 
Jao, Dive me podsetila na Mladinsku knjigu.
I ja sam sa njima imala nekakav posao, više se ne sećam šta sam od njih kupila.
Možda knjigu?:confused:

Mene ko god zove da mi nešto proda, naglasi da zastupa firmu iz Beograda.
Tada im kažem da mi ništa ne znamo, mi smo seljaci i nemamo pare.
E meni je najludja :navodnik: firma..sad sam zaboravila kako se zove :lol:
Zaboravim sremus kako se zove, gde necu firmu
I oni pregledaju bilanse na apr-u, kao bilo ko sa strane I ako nisi poslovao sa minusom, onda te pozovu I kazu da izdaju sertifikat za uspesnost :rotf: jer si najbolji u toj oblasti..bla,bla..I naplate ti to 120eu
I najludje sto ljudi padaju I pristaju da plate da bi dobili bezvredan papir
 
E meni je najludja :navodnik: firma..sad sam zaboravila kako se zove :lol:
Zaboravim sremus kako se zove, gde necu firmu
I oni pregledaju bilanse na apr-u, kao bilo ko sa strane I ako nisi poslovao sa minusom, onda te pozovu I kazu da izdaju sertifikat za uspesnost :rotf: jer si najbolji u toj oblasti..bla,bla..I naplate ti to 120eu
I najludje sto ljudi padaju I pristaju da plate da bi dobili bezvredan papir

Kad se javi moj muž na telefon, on kaže da je zauzet, ali zna ko ima dosta slobodnog vremena da ide na promocije njihovih proizvoda.
Onda da broj telefona od svoje majke, svoje strine, od svih starijih žena kojima zna broj, a brojeve pamti kao lud.
 

Back
Top