Quantcast

Da li je ovo prevara ?

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
25.057
E meni je najludja :navodnik: firma..sad sam zaboravila kako se zove :lol:
Zaboravim sremus kako se zove, gde necu firmu
I oni pregledaju bilanse na apr-u, kao bilo ko sa strane I ako nisi poslovao sa minusom, onda te pozovu I kazu da izdaju sertifikat za uspesnost :rotf: jer si najbolji u toj oblasti..bla,bla..I naplate ti to 120eu
I najludje sto ljudi padaju I pristaju da plate da bi dobili bezvredan papir
znam zaove, zvali su i mene, smejali smo se slatko

dive

Legenda
Poruka
59.584
haha secam se a nesto mi se javlja da su se pozivali na neku privrednu komoru
sveukupno hteli su da zvuce ozbiljno a ispalo je komedija b produkcije
Evi ih
Najveca prevara
Prvo nas predsednik, pa Troterovi, pa ovi :lol:
https://www.companywall.rs/sertifikat-bonitetne-izvrsnosti
Ja ih pustila da me hvale, a onda im kazem da je to najgora godina mog poslovanja..godinu dana posle reketiranja, kad mi se sve raspalo..a oni me kao hvale..najbolji ste ovo ono..I Putinmi se izvinio posle toga :lol:

Poslednja izmena:

Antigon@

Veoma poznat
Poruka
14.145
Evi ih
Najveca prevara
Prvo nas predsednik, pa Troterovi, pa ovi :lol:
https://www.companywall.rs/sertifikat-bonitetne-izvrsnosti
Ja ih pustila da me hvale, a onda im kazem da je to najgora godina mog poslovanja..godinu dana posle reketiranja, kad mi se sve raspalo..a oni me kao hvale..najbolji ste ovo ono..I Putinmi se izvinio posle toga :lol:

Dobra ti je ova komparacija.:rotf: Troterovi

A Putin kao šlag na tortu.
U to ime evo ga opet...

Losferan

Zainteresovan član
Poruka
442
Mene jednom zovu na tf,nesto prodaju,ne sjecam se sta...a ja u tom momentu pekla palacinke.
I sad,znate kad oni pocnu pricu ne mozes ih zaustaviti i doci do rijeci...i ja kazem,izvinite,nemam kad slusati izgorise mi palacinci 🙂,a s druge strane zice djevojka se poce smijati i pita me sa čim pravim je li eurokrem ili nutela? A ja i rekoh...eurokrem.
A ona će ti...pa da,nema se para za nutelu i crče od smijeha.I za divno čudo,ostavi me na miru...valjda je pomislila,ova nema ni za nutelu,a kamo li za naše gluposti.😂
:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.