Da li je ovo pitanje za Dulica - DS ?

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
44.733
Najveća srpska reka Morava liči na jalovište, najveća evropska reka Dunav najzagađenija je u Beogradu, a u Peku, Topčiderskoj i Borskoj reci odavno nema živog sveta.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/246588/Reke-pune-plastike-i-deterdzenta

132247_0804-smetliste01lubovija-j-dosadasnja-deponija-foto-jugoslav-trijic-2009_f.jpg

Taj narod i ti politicari su UPROPASTILI Srbiju do tog nivoa, da ce trebati generacije da se stvari vrate na stanje od pre 30g.

Citam to i ne mogu da verujem koliki moze da bude ljudski nemar.
Narod jeste kriv, ali odgovorna je drzava koja gotovo i da ne postoji.
Politika DOS-a je da rasproda sto se prodati moze i uglaviti se u proviziju, uzimati inostrane kredite koje ce posisati njihov parazitski aparat, a narod i drzavu prepustiti samoj sebi i rezultat je ocigledan, tj. KATASTROFALAN.

Stoka je rodjena samo za jaram !
 
Taj glupi ortoped se razume u svoj resor ko Marica u qrivi , osim kada treba da se lično bogati , a taj narod koji je to smeće bacao je još veća stoka od njega i neće biti nikakva šteta da svi pocrkaju od smrada i boleština .

Не причај без везе - држава је крива ЈЕР НИЈЕ СРЕДИЛА И ОДРЕДИЛА ГДЕ ДА СЕ БАЦА ОТПАД - ЗАТО СЕ ФОРМИРАЈУ ДИВЉЕ ДЕПОНИЈЕ.......
 
Не причај без везе - држава је крива ЈЕР НИЈЕ СРЕДИЛА И ОДРЕДИЛА ГДЕ ДА СЕ БАЦА ОТПАД - ЗАТО СЕ ФОРМИРАЈУ ДИВЉЕ ДЕПОНИЈЕ.......
Ovo nije neka industrijska deponija i zagadjenje tog tipa , već čita posledica nemarnosti pojedinaca , država je i ovde naravno kriva , ali su krivi i ti koji su bacali toliko smeće u reku , često zato što ih mrzi da idu do deponije .
To je kao kada bi tebe ,(ili mene sve jedno) mrzelo da ideš do kontejnera , već kad bi istresao svo smeće ispred sopstvene zgrade ili ga samo bacio kroz prozor ,verovatno da te ne bi niko zbog toga hapsio i kaznio ,al to sve jedno ne činiš ako imaš iole malo pameti i svesti .
 
Ovo nije neka industrijska deponija i zagadjenje tog tipa , već čita posledica nemarnosti pojedinaca , država je i ovde naravno kriva , ali su krivi i ti koji su bacali toliko smeće u reku , često zato što ih mrzi da idu do deponije .
To je kao kada bi tebe ,(ili mene sve jedno) mrzelo da ideš do kontejnera , već kad bi istresao svo smeće ispred sopstvene zgrade ili ga samo bacio kroz prozor ,verovatno da te ne bi niko zbog toga hapsio i kaznio ,al to sve jedno ne činiš ako imaš iole malo pameti i svesti .

Slazem se, ali narod ko i svaki narod je stoka i ako ga ne udaris po dzepu on ce isto da radi. Nisu Englezi gospoda, a Srbi balkanci, vec i jedni i drugi se ponasaju ko stoka u drzavi koja ne funkcionise (primer: EXIT u NS), a za to su krivi politicari koje boli Q i za narod i za drzavu.
Pa pre 100g ljudi su smece skupljali na jednom mestu i spaljivali, gledaj ti sta stoka radi, a oni sto primaju platu da to sankcionisu rade isto i boli ih Q.
Pa ta marva je samo i zrela za radnih akcija, puteva, pruga i rudnika.
Od mali noga u gorane pa sume da posumljavaju, a ne u narkomane i degenerike da izrastaju.
 

Back
Top