Da li je ovo normalno

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li se nekad nekom desilo da ima kombinaciju sa dve cure, jedna je mladja dve godine od tog tipa, a druga je isto godiste i da se i u jednu i u drugu zaljubi?

Mislim koliko je to normalno?

Samo da kazem, ne radi se o meni jer ja nisam kurvis, mada to se zna, ali cisto da kazem.
 
Da li se nekad nekom desilo da ima kombinaciju sa dve cure, jedna je mladja dve godine od tog tipa, a druga je isto godiste i da se i u jednu i u drugu zaljubi?

Mislim koliko je to normalno?

Samo da kazem, ne radi se o meni jer ja nisam kurvis, mada to se zna, ali cisto da kazem.
da li si čuo nekada da neko ima suprugu koju voli i ujedno švalerku ili švalerke koje isto voli :D

samo da kažem, ne radi se o meni,jer ja nisam oženjen, mada se to zna ali čisto da kažem. :mrgreen:z:mrgreen::hahaha:
 
Da li se nekad nekom desilo da ima kombinaciju sa dve cure, jedna je mladja dve godine od tog tipa, a druga je isto godiste i da se i u jednu i u drugu zaljubi?

Mislim koliko je to normalno?

Samo da kazem, ne radi se o meni jer ja nisam kurvis, mada to se zna, ali cisto da kazem.

hhhahahahaah nismo ni pomislili na tebe Sinnke...

ja mislim da je moguce da se zaljubi u obe!
 
Da li se nekad nekom desilo da ima kombinaciju sa dve cure, jedna je mladja dve godine od tog tipa, a druga je isto godiste i da se i u jednu i u drugu zaljubi?
Mislim koliko je to normalno?

Ako na kraju svo troje zajedno nadju ultimativnu udobnost u krevetu ko koga pita, zivot je kratak i nijednu priliku neznosti i ljubavi ne valja prepustiti!
Ako priroda ima lepo misljenje o tome ko smo mi da se suprostavljamo!

;)
 

Back
Top