dežurno zvocalo
Elita
- Poruka
- 22.606
Da li je normalno da mladi od 20-30 ne rade i da je nekima prvo zaposlenje posle 27 godine.Neki da bi se sačuvali ulice nastavljaju da se školuju mada ni sami nemaju jasnu predstavu da li će moći da se zaposle u struci posle završenog fakulteta a malo je njih koji imaju već sigurnu vezu da bi posle završetka školovanja odmah počeli da rade za ono što su se školovali.
Tako da se jasno postavlja pitanje da li se vredi školovati (osim da to znanje zadržite za sebe i svoje unapređenje ličnosti) ako vam je u napred jasno da taj uloženi novac nećete vratiti u periodu za koji ste ga dali?
Tako da se jasno postavlja pitanje da li se vredi školovati (osim da to znanje zadržite za sebe i svoje unapređenje ličnosti) ako vam je u napred jasno da taj uloženi novac nećete vratiti u periodu za koji ste ga dali?



Kod nas u firmama jedan čovek radi najmanje tri različita posla u toku dana.Da navedem primer jedne holandske prevozničke firme gde svi rade samo jedan posao i nemaju se šta petljati u tuđ, svako dobije na početku dana šta treba da uradi za tih 8 sati i nemaju šta da misle, nego da rade ono šta im je posao.A ne ovde kod nas prime te kao knjigovođu ali im radiš i kao spremačica,kad dođe roba ideš malo da utovaraš robu i sl.


