Da li je ovo nekulturno? 2

Htedoh baš da otvorim temu Da li je ovo nekulturno i vidim već sinke zauzeo 🙄

Da li je nekulturno 2. Ne odgovaram na neke poruke.. Par puta. Bilo PP, DM na insta ili vajber. Je li to nekulturno ili kulturna poruka da se neko više ne javlja?
То је на кутку баш била тема. По мени је то огромна некултура. Огромна, јер се понашаш као да та особа ни не постоји. Не уважиш је довољно да јој кажеш чак ни не

Ma mislila sam da se to podrazumeva. Negu upoznah krajem leta nekog bosanca na insta, I sad napisala mu ja da sam iz bgda i da nisam zainteresovana za nekog iz bih, međutim on piše povremeno kako si, pa da li si dobro, pa ne pišeš jesi li zdrava, i sad gledam kud se razvija i napisala ma zdrava što ne. I onda opet kako si, kako deca, za par dana jel puno radiš itd, I sad već otvorim insta i očekujem novo pitanje... I već je malo ono čudno kako sam ne ukapira da posle 5 neodgovornih poruka ne želim da pišem 🙄
Znači, tačno želi da budem grublja. Što to?
pita covjek bona zadjecu......za zdravlje....kako sve,jes zdravo-zivo......i tebi ne valja??? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Htedoh baš da otvorim temu Da li je ovo nekulturno i vidim već sinke zauzeo 🙄

Da li je nekulturno 2. Ne odgovaram na neke poruke.. Par puta. Bilo PP, DM na insta ili vajber. Je li to nekulturno ili kulturna poruka da se neko više ne javlja?
Ne odgovaram
Sto bi bilo nekulturno
Pogotovo ako si vec ranije tom nekome rekla da ne zelis nista dalje
Naravno da cu da ignorisem

Back