Quantcast

DA LI JE OVO KRAJ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.052
osnovni problem je zbog načina registracije,
da postoji mogućnost trajnog bana, ne bi nam se dešavalo "Maja i Jasna" kao tema od malopre, ako ne želiš trajno isključenje sa foruma, paziš šta i kako pišeš.
Svi koje banuje, vraćaju se pod drugim nikom i onda samo u jednom momentu prsnu...
A i očigledan je nedostatak kvalitetnih tema, sve se svodi na pljuvačinu crnih, žutih...davanja paušalnih i subjektivnih komentara, laži, poluinformisanosti i zatucanosti.
Sam se vrlo retko u poslednje vreme upuštam u ozbiljnije diskusije, jer je beznadežno.

Moreplovka....

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.024
osnovni problem je zbog načina registracije,
da postoji mogućnost trajnog bana, ne bi nam se dešavalo "Maja i Jasna" kao tema od malopre, ako ne želiš trajno isključenje sa foruma, paziš šta i kako pišeš.
Svi koje banuje, vraćaju se pod drugim nikom i onda samo u jednom momentu prsnu...
A i očigledan je nedostatak kvalitetnih tema, sve se svodi na pljuvačinu crnih, žutih...davanja paušalnih i subjektivnih komentara, laži, poluinformisanosti i zatucanosti.
Sam se vrlo retko u poslednje vreme upuštam u ozbiljnije diskusije, jer je beznadežno.

Pa verujem da je to tacno.Slusas razlicite budalastine npr.mleko u Srbiji sedamdeset i koji dinar...A i iskreno smucile su mi se price o Kosovu....

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.052
Pa verujem da je to tacno.Slusas razlicite budalastine npr.mleko u Srbiji sedamdeset i koji dinar...A i iskreno smucile su mi se price o Kosovu....

ma dobro, to je još i simpatično
ali generalno, šta da raspravljaš sa ljudima koji prosipaju nebuloze, a kao neki istaknuti članovi foruma (ako se istaknutost meri brojem postova), pa onda se ti isti razumeju i u pravo i ekonomiju, i izvoz i uvoz i oružje i religiju i medicinu i sekte i istoriju i spoljnu, unutrašnju i među politiku.....
prosto je smešno čitati neke komentare, ne znam da li mi verujete, ali ja u kompu imam folder gde čuvam gluposti i budalaštine nekih odavde, posle pokazujem drugarima koji nisu forumski aktivni, zaboli ih stomak od smeha, prosto ne mogu da veruju da neko ko ima poslovnu sposobnost tako nešto može napisati i ostati "živ"...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.