Quantcast

Da li je ovo kraj eUropskog puta Srbije i njenih "integracija" ?

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=43112276d41dfe0ff91fe30bca8bf79a

Mislim da je Nemacka koja je jedan od lidera ako ne i "glas" EU dala ovim potezom jasan signal sta misli o Republici Srbiji, a i narod u istoj bi trebao da zna "koliko je sati" po pitanju eUropskog puta Srbije i "integracija". Mislim da je Srbija na prekretnici i da ce se u buduce njena spoljna politika kretati u drugom pravcu.

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Da smo 8g proveli u izgradnji pravne drzave i na ekonomskom planu poboljsanja privrede i ostalih sektora u drzavi, mnogo bolje bi danas ziveli i nebi nam bilo ni vazno da li cemo biti clanica EU ili ne. Ovako protracili 8g za DZ, i danas nam ljudi lepo dali ultimatum, ili priznajte nezavisno KiM kao da nikad vase nije bilo ili zaboravite na EU. Zao nam je gospodo eUropljani, ali majka se svog deteta ne odrice, pa tako nece ni Srbija Kosova dok je Srba i Srbije.

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=43112276d41dfe0ff91fe30bca8bf79a

Mislim da je Nemacka koja je jedan od lidera ako ne i "glas" EU dala ovim potezom jasan signal sta misli o Republici Srbiji, a i narod u istoj bi trebao da zna "koliko je sati" po pitanju eUropskog puta Srbije i "integracija". Mislim da je Srbija na prekretnici i da ce se u buduce njena spoljna politika kretati u drugom pravcu.

za siptare otvaraju ambasade a za srbe ne izdaju "do daljnjeg" vize

mislite o tome . nemci su nasi vecni neprijatelji.

zele da nas uniste i pregaze zadnjih 150 godina

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
"zavadi pa vladaj". Takva taktika se pokazala veoma uspesna u nasem slucaju. To treba da nas brine.
Na koje periode misliš?
Btw. Mislim da je primena te taktike u Srbiji opasna! Naime, ako se pretera, Srbi će kad-tad da zaključe da moraju da naprave ono što se trebalo napraviti još 90-tih godina, tj. jedan građanski rat...... i Širok Dunav, ravan Srem!?
PS: Davno je Danica Draškovićeva izjavila:
Onaj ko je u krvi došao na vlast, u krvi mora i da ode!